איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חדשות נגישות-נט כאן באר שבע

ארגון נכי צהל במחוז באר שבע והנגב בחר ב-שמעון מלול ליו”ר

אלוף משנה (במיל.) שמעון מלול - שירת בצבא הקבע 28 שנים ובנוסף- 24 שנות שירות מילואים בהתנדבות-פעילות שזיכתה את אלמ (במיל.) בפרס קצין מצטיין פיקודי במערך המילואים בראש השנה 2017 וכן בפרס מפעל חיים, שהוענק לו על ידי אלוף פיקוד הדרום, האלוף אייל זמיר. הוא ממשיך לשרת במילואים ולפקד על אגד שיטור במילואים בפיקוד דרום, הכולל 3 גדודים.
אלוף משנה (במיל.) שמעון מלול, נבחר לתפקיד יושב ראש ארגון נכי צהל במחוז באר שבע והנגב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שמעון מלול

אלוף משנה (במיל.) שמעון מלול, נבחר לתפקיד יושב ראש ארגון נכי צהל במחוז באר שבע והנגב והוא החליף השבוע את אורן אקרמן, שסיים את תפקידו. אקרמן, השלים קדנציה בת 10 שנים והוא יכהן מעתה כ-יושב ראש מועצת המחוז וכדירקטור בוועד ארצי של הארגון.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מלול, תושב באר שבע, כיהן ב-5 השנים האחרונות כיושב ראש הדירקטוריון ויושב ראש הועידה הארצית של ארגון נכי צהל.

בתקופה זו, פעל רבות על מנת על לשמור על זכויות הנכים והיה שותף פעיל בהובלה לחקיקת ‘תזכיר חוק הנכים’ לרבות ניהול משא ומתן אינטנסיבי עם משרד הביטחון והאוצר, אשר הוביל בסופו של דבר, להעברת החוק בקריאה ראשונה בכנסת.

עם תחילת כהונתו כיושב ראש המחוז בארגון נכי צהל, אתמול, אמר מלול; ” זוהי זכות גדולה ואחריות כבדה לטפל ב‘נכי צהל’ על מנת להשיג עבורם את הטוב ביותר.

אמשיך לעמוד על המשמר במטרה לתקן כל עוול קיים ובמקביל להעניק לנכי צהל את כל הנדרש לשיקומם בכל דרך אפשרית.

שמעון מלול; “אין לי ספק, ש-5 שנות התנדבות בארגון בתפקידים בכירים, יסייעו לי במילוי פקידי”.

היעדים שבחרתי לטפל ולתת להם עדיפות, הם שמירה על זכויות הנכים ושיפורם. לווי הנכים בשיקומם ולדאוג קבלת יחס נאות מצד המוסדות.

העמקת השירותים והפעילות לנכים, פיתוח פעילויות לנכים צעירים, המשך שיתוף פעולה באירועי בית הלוחם.

אין לי ספק, ש-5 שנות התנדבות בארגון בתפקידים בכירים, יסייעו לי במילוי פקידי”.

חבר ‘הנהלת בית הלוחם באר שבע’ מר אמיר רוזנבליט, מסר ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי מלול, שירת בצבא הקבע במשך 28 שנים ובנוסף – 24 שנות שירות מילואים בהתנדבות -פעילות שזיכתה את אלוף משנה (במיל.) ב-פרס קצין מצטיין פיקודי במערך המילואים בראש השנה 2017.

כמו כן בפרס מפעל חיים, שהוענק לו על ידי אלוף פיקוד הדרום, האלוף אייל זמיר. הוא ממשיך לשרת במילואים ולפקד על אגד שיטור במילואים בפיקוד דרום, הכולל שלושה גדודים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן