101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חקלאות ישראל

ארגון מגדלי הפירות: העונה כמויות פרי יפות ואיכותיות ברוב הזנים

יבולי הקיץ, עומדים על כ-25,000 טון אגס, 115,000 טון תפוח, 100,000 טון אפרסק ונקטרינה, 6,000 טון משמש ו- 25,000 טון שזיף ◄ מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן; "בכל שנה נוספים זנים חדשים של פירות נשירים אל 'סל הפירות' עקב עבודת מחקר ופיתוח בכדי להתחרות עם פירות ייבוא. אני קורא לצרכנים הישראלים לרכוש רק פירות תוצרת ישראל ולתמוך בייצור מזון עצמי כאן במולדת".
0
0
מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן, שני מימין בפגישת חברי הארגון עם מסכות ממותגות בני קלמן מקיבוץ ברעם, מוטי צמיר קיבוץ פלמח צובה- יור מועצת הארגון ועפר דנין ממושב אלישיב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן, שני מימין

מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, ירון בלחסן, ציין, כי בכנס מועצת הארגון לסיכום חצי שנתי של עונת הפירות, שעד כה נרשמות כמויות פרי יפות ואיכותיות ברוב זני הפירות, על פי נתוני ארגון מגדלי הפירות, בין היתר, יבולי הקיץ, עומדים על כ-25,000 טון אגס, 115,000 טון תפוח, 100,000 טון אפרסק ונקטרינה, 6,000 טון משמש ו- 25,000 טון שזיף.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

“התברכנו בארץ ישראל בפירות וירקות טובים ובריאים, ציין בדבריו מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר בלחסן, שהוסיף, כי; “בכל שנה נוספים זנים חדשים של פירות נשירים (אגוז לוז, אגוז מלך, אפרסמון, אפרסק, משמש, נקטרינה, ערמון, פקאן, שזיף, שזיף לב אדום, שזיף לימון, תפוח) אל ‘סל הפירות‘ עקב עבודת מחקר ופיתוח בכדי להתחרות עם פירות ייבוא.

אני קורא לצרכנים הישראלים לרכוש רק פירות תוצרת ישראל ולתמוך בייצור מזון עצמי כאן במולדת” אמר מר בלחסן.

ראוי לציין, כי מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן (54), בן וחבר מושב רמות נפתלי בגליל העליון, כינס את מועצת הארגון לסיכום חצי שנתי של עונת הפירות במפגש שהתקיים כשברקע מגיפת הקורונה | Covid-19, על פי כללי הבריאות.

ממשרד תקשורות יעל שביט חברה ליחסי ציבור ב-יסוד המעלה, מסרה הגב’ אפרת קנר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי במפגש בו עטוּ חברי המועצה, ביניהם; מוטי צמיר קיבוץ פלמח צובה, יושב ראש מועצת הארגון, בני קלמן מקיבוץ ברעם ו-עפר דנין ממושב אלישיב, את המסכות ה”ממותגות” של ארגון מגדלי הפירות.

ארגון מגדלי הפירות בישראל

כידוע, ארגון מגדלי הפירות בישראל, הינו ארגון וולנטרי עצמאי הפועל כאגודה שיתופית. הארגון, נוסד בשנת 1936 על ידי המגדלים, בכדי לייצגם במגוון תחומים בהם עוסק הענף.

בישראל, ישנם למעלה 5,000 מגדלים, המעבדים 360 אלף דונם של מטעים לסוגיהם, המניבים מעל 600 אלף טון, של ‘פרי’ בשנה ומספקים מגוון גדול של פרי איכותי ובריא לשווקי ישראל וכן ל’ייצוּא‘.

איכות הפרי הישראלי, נחשב לגבוה ביותר ומבוּקש בכל השווקים העולם.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן