פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל

ארגון מגדלי הפירות: העונה כמויות פרי יפות ואיכותיות ברוב הזנים

יבולי הקיץ, עומדים על כ-25,000 טון אגס, 115,000 טון תפוח, 100,000 טון אפרסק ונקטרינה, 6,000 טון משמש ו- 25,000 טון שזיף ◄ מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן; "בכל שנה נוספים זנים חדשים של פירות נשירים אל 'סל הפירות' עקב עבודת מחקר ופיתוח בכדי להתחרות עם פירות ייבוא. אני קורא לצרכנים הישראלים לרכוש רק פירות תוצרת ישראל ולתמוך בייצור מזון עצמי כאן במולדת".
0
0
מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן, שני מימין בפגישת חברי הארגון עם מסכות ממותגות בני קלמן מקיבוץ ברעם, מוטי צמיר קיבוץ פלמח צובה- יור מועצת הארגון ועפר דנין ממושב אלישיב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן, שני מימין

מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, ירון בלחסן, ציין, כי בכנס מועצת הארגון לסיכום חצי שנתי של עונת הפירות, שעד כה נרשמות כמויות פרי יפות ואיכותיות ברוב זני הפירות, על פי נתוני ארגון מגדלי הפירות, בין היתר, יבולי הקיץ, עומדים על כ-25,000 טון אגס, 115,000 טון תפוח, 100,000 טון אפרסק ונקטרינה, 6,000 טון משמש ו- 25,000 טון שזיף.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

“התברכנו בארץ ישראל בפירות וירקות טובים ובריאים, ציין בדבריו מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר בלחסן, שהוסיף, כי; “בכל שנה נוספים זנים חדשים של פירות נשירים (אגוז לוז, אגוז מלך, אפרסמון, אפרסק, משמש, נקטרינה, ערמון, פקאן, שזיף, שזיף לב אדום, שזיף לימון, תפוח) אל ‘סל הפירות‘ עקב עבודת מחקר ופיתוח בכדי להתחרות עם פירות ייבוא.

אני קורא לצרכנים הישראלים לרכוש רק פירות תוצרת ישראל ולתמוך בייצור מזון עצמי כאן במולדת” אמר מר בלחסן.

ראוי לציין, כי מנכל ארגון מגדלי הפירות בישראל, מר ירון בלחסן (54), בן וחבר מושב רמות נפתלי בגליל העליון, כינס את מועצת הארגון לסיכום חצי שנתי של עונת הפירות במפגש שהתקיים כשברקע מגיפת הקורונה | Covid-19, על פי כללי הבריאות.

ממשרד תקשורות יעל שביט חברה ליחסי ציבור ב-יסוד המעלה, מסרה הגב’ אפרת קנר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי במפגש בו עטוּ חברי המועצה, ביניהם; מוטי צמיר קיבוץ פלמח צובה, יושב ראש מועצת הארגון, בני קלמן מקיבוץ ברעם ו-עפר דנין ממושב אלישיב, את המסכות ה”ממותגות” של ארגון מגדלי הפירות.

ארגון מגדלי הפירות בישראל

כידוע, ארגון מגדלי הפירות בישראל, הינו ארגון וולנטרי עצמאי הפועל כאגודה שיתופית. הארגון, נוסד בשנת 1936 על ידי המגדלים, בכדי לייצגם במגוון תחומים בהם עוסק הענף.

בישראל, ישנם למעלה 5,000 מגדלים, המעבדים 360 אלף דונם של מטעים לסוגיהם, המניבים מעל 600 אלף טון, של ‘פרי’ בשנה ומספקים מגוון גדול של פרי איכותי ובריא לשווקי ישראל וכן ל’ייצוּא‘.

איכות הפרי הישראלי, נחשב לגבוה ביותר ומבוּקש בכל השווקים העולם.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן