חדשות בריאות פלילים

אסף קרפל רופא מרדים מואשם בניסיון רצח בן הזוג של עמיתתו

רופא מרדים עם מזרק צילום מטושטש כהדמייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רופא עם מזרק
בשלב מסוים, גמלה בליבו של הנאשם קרפל, לעשות מעשה ולהביא למותו של בן זוגה (ב.ב) של הרופאה המתלוננת ◄בעדותה של הרופאה א.א, היא תיארה את יחסו האובססיבי של הנאשם דר' אסף קרפל, כלפיה לאורך תקופה ארוכה, בין היתר, שליחת הדואל המכיל תמונות אינטימיות שלה, גניבת מפתח ביתה, וכן את האירוע כפי שתיאר לה בן זוגה ב.ב, מיד לאחר שהותקף על ידי דר' קרפל.
0
0
רופא מרדים עם מזרק צילום מטושטש כהדמייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רופא עם מזרק

כנגד אסף קרפל רופא מרדים (37), הוגש היום (יום רביעי, י”ט באב, תשפ”א) כתב אישום בבית המשפט המחוזי-מרכז באמצעות פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) על ניסיון רצח, גניבה (שתי עבירות), התפרצות למקום מגורים ופגיעה בפרטיות, זאת לאחר שניסה לפגוע בבן זוגה של רופאה אותה הכיר במסגרת עבודתו כרופא מרדים בבית חולים “תל השומר” ומחודש מאי 2021, עבד אסף קרפל כרופא מרדים בבית חולים “וולפסון”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

על פי כתב האישום אשר הוגש בידי סגן בכיר א’ בפרקליטות מחוז מרכז עורכת דין רעות אבירי, הכיר הנאשם אסף קרפל את המתלוננת במסגרת עבודתו כרופא ובין השניים נוצרו קשרי חברוּת.

הנאשם קרפל, נהג לדרוש בקרבתה של הרופאה המתלוננת, לעקוב אחריה, להמתין לה ליד רכבה, לקנות לה מתנות, וכן לשלוח לה הודעות ומיילים רבים בהם פירט בפניה את אהבתו אליה ואת רצונו בקשר חברי או רומנטי עמה.

באחד הימים, כאשר נפגשו השניים במטרה ללמוד יחדיו, ניצל הנאשם קרפל, הזדמנות, בה יצאה מחדרה בו שהוּ, נטל את מכשיר הטלפון הסלולרי של המתלוננת ושלח למכשיר הטלפון הסלולרי שלו, תמונות אינטימיות שלה.

בהמשך אף טען בפניה, כי מי שעשה זאת הוא לא אחר מבן זוגה, אשר מפיץ את תמונותיה אינטימיות.

בשלב מסוים, גמלה בליבו של הנאשם קרפל, לעשות מעשה ולהביא למותו של בן זוגה (ב.ב) של הרופאה המתלוננת.

לשם כך, החליט להוציאה אל הפועל. לצורך כך ביצע הנאשם מספר פעולות מקדימות; גנב דר’ קרפל, את מפתח ביתה של הרופאה ובנוסף גנב מבית החולים שני מזרקים.

כמו כן, חומר שבכוחו להמית אדם במידה וניתן שלא במסגרת טיפול רפואי בבית חולים ובניטוּר של מכשיר החייאה.

בתאריך ה-8.07.21, השתתף דר’ אסף קרפל, ב’כנס מרדימים‘ שנערך בבית החולים “תל – השומר“. במהלך הכנס, בירר מהן מועדי התורנויות הצפויות של הרופאה המתלוננת, (א.א).

כך נודע לו, כי דוקטור א.א, צפויה לעבוד במשמרת בבית החולים, בלילה שבין ה-9.07.21 ל-10.07.21 ואי לכך היא אינה צפויה לשהות בביתה.

הנאשם קרפל, הגיע ברכבו אל ביתה של הרופאה המתלוננת, ביודעו, כי בן זוּגה נמצא לבד בבית.

דר’ אסף קרפל, הגיע אל חדר השינה, שם ישן באותה העת בן זוגה של הרופאה, התנפל עליו והפעיל לעברו שוקר חשמלי, תוך שהוא מנסה להזריק לו את החומר שמזרקים 

קרפל, נכנס אל הבניין בו מתגוררת הרופאה המתלוננת, כשהוא מצויד בפרטי לבוש שנועדו לטשטש את זהותו וכן כשהוא מחזיק ב; שוקר חשמלי, מצת, סכין רפואית (סקלפל), וכן את המזרקים עם החומר העלול להמית אדם.

דר’ קרפל, הגיע אל פתח ביתה של המתלוננת והמתין מחוצה לו כארבע וחצי שעות בחדר המדרגות, עד שבסמוך לשעה 2:30, נכנס – פרץ בלא רשות אל ביתה של הרופאה א.א. באמצעות המפתח המפתח אותו גנב ממנה מבעוד מועד.

דר’ אסף קרפל, הגיע אל חדר השינה, שם ישן באותה העת בן זוגה של הרופאה, התנפל עליו והפעיל לעברו שוקר חשמלי, תוך שהוא מנסה להזריק לו את החומר שמזרקים.

כתוצאה מהמעשים, התעורר בן הזוג של הרופאה והחל להיאבק בקרפל, עד שהצליח להשתחרר מאחיזתו ולאחר מכן, עזב קרפל, את הזירה.

בעדותה של הרופאה א.א, היא תיארה את יחסו האובססיבי של הנאשם דר’ אסף קרפל, כלפיה לאורך תקופה ארוכה, בין היתר, שליחת הדואל המכיל תמונות אינטימיות שלה, גניבת מפתח ביתה, וכן את האירוע כפי שתיאר לה בן זוגה ב.ב, מיד לאחר שהותקף על ידי דר’ קרפל.

דוברת מחוז מרכז באגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים הגב’ דניאלה סמרי – חסון, הוסיפה ומסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי חל איסור פרסום על שמו של החומר שנמצא במזרקים בהם השתמש הנאשם אסף קרפל על מנת לגרום למותו של בן זוגה של המתלוננת.

◄ אל כתב האישום נגד אסף (בן הרמן) קרפל.

◄ אל הארכת מעצר ל- אסף (בן הרמן) קרפל.

0
0About the author

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-5 נכדים; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן