ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

חדשות ספורט ישראל ספורטיבי תזונה | דיאטה

“אנרג’ים ספורט” במרוץ על אבקות חלבון Whey איכותיות למתאמנים

'אנרג'ים ספורט' שנכנסה לראשונה לתחום 'אבקות החלבון' במירוץ על 'אבקות החלבון' סדרות אבקות חלבון Whey איכותיות, אנרג'ים סילבר ו-אנרג'ים גולד. מנהלת שיווק ב"אנרג'ים ספורט" ◄ הגב' מורן כהן; "השקענו שנתיים בפיתוח ועבדנו עם טובי מהנדסי המזון והמאמנים על מנת לפתח את אבקת החלבון האיכותית והטעימה ביותר שתעמוד בקו אחד עם הסטנדרטים הבלתי מתפשרים שלנו".
0
0
מורן כהן מנהלת שיווק ב"אנרג'ים ספורט" משווקת אבקות חלבונים לקהל המאמנים והמתאמנים | צילום: חברת אנרג'ים ספורט | עיבוד צילום: שולי סונגו©
מורן כהן, אנרג’ים ספורט

“‘אנרג’ים ספורט’ כחברה מובילה בישראל בתחום ציוד הכושר והספורט, הנותנת שירות מקצועי לקהל המאמנים והמתאמנים במשך 35 שנה, נכנסה לתחום ‘אבקות החלבון’ היא טבעית והכרחית…” – כך אמרה מנהלת שיווק ב”אנרג’ים ספורט” הגב’ מורן כהן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

השקענו שנתיים בפיתוח ועבדנו עם טובי מהנדסי המזון והמאמנים על מנת לפתח את אבקת החלבון האיכותית והטעימה ביותר שתעמוד בקו אחד עם הסטנדרטים הבלתי מתפשרים שלנו” – הסבירה  כהן.

חברת אנרג’ים ספורט, היא יבואנית ציוד הכושר והספורט הגדולה בישראל, שנכנסת לראשונה לתחום משקאות הספורט ומשיקה שתי סדרות אבקות חלבון Whey איכותיות, אנרג’ים סילבר ו-אנרג’ים גולד.

בחברת אנרג’ים ספורט, יודעים לספר, כי אבקות חלבון שפותחו על ידי תזונאים, טכנולוגי מזון ומאמני כושר מקצועיים, מכילות חומצות אמינו חיוניות מסועפות (ואלין, לאוצין ואיזו לאוצין)

BCAA או חומצות אמינו מסועפות (Branched Chain Amino Acids) שלוש חומצות אמינו המיועדות לגוף האדם שאינו יודע לייצר לבדו ולכן, יש לוודא צריכתן הנאותה מן המזון. חומצות אמינו, אלה, נמצאות בריכוז גבוה ב’שרירי השלד‘ ומשמשות לייצור אנרגיה לאוהבי הכושר ולקהל המתאמנים.

האבקות של “אנרג’ים ספורט” זמינות בשלושה טעמים שונים לבחירה ומכילות 25 גרם חלבון בכל מנת משקה!

 מורן כהן, מנהלת שיווק ב”אנרג’ים ספורט” מסבירה; “כחברה מובילה בישראל בתחום ציוד הכושר והספורט, הנותנת שירות מקצועי לקהל המאמנים והמתאמנים במשך 35 שנה, הכניסה לתחום אבקות החלבון היא טבעית והכרחית.

“השקענו שנתיים בפיתוח ועבדנו עם טובי מהנדסי המזון והמאמנים על מנת לפתח את אבקת החלבון האיכותית והטעימה ביותר שתעמוד בקו אחד עם הסטנדרטים הבלתי מתפשרים שלנו”. סיכמה מורן כהן, מנהלת שיווק ב”אנרג’ים ספורט“.

מחקרים, מראים אספקת חלבון שוטפת לגוף מהווה תנאי הכרחי לבניית מסת שריר, תורמת לתהליך גדילת שריר אנבולי, עוזרת בהתאוששות שריר זריזה בזמן האימון ולאחריו ועוד

מתאמנים זקוקים ל-0.8 גרם חלבון ליום לכל קילוגרם גוף ב’תזונתם היומית‘ מראים מחקרים, זאת לצד אימונים, אספקת חלבון שוטפת לגוף מהווה תנאי הכרחי לבניית מסת שריר, תורמת לתהליך גדילת שריר אנבולי, עוזרת בהתאוששות שריר זריזה בזמן האימון ולאחריו ועוד.

מטעם משרד יחסי ציבור מירי חיון ועידן בץ, נמסר באמצעות הגב’ מירי חיון לאתר כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי “אנרג’ים ספורט” משווק שתי סדרות של אבקות חלבון חדשות; אנרג’ים סילבר, שמכילה אבקת חלבון מי גבינה מרוכז (80% חלבון) ומגיעה בטעמים; שוקולד, בננה או וניל.

ואילו אנרג’ים גולד, היא אבקת חלבון המהווה את סדרת הפרימיום של המותג, המכילה חלבון איזולאט | WPIs (90% חלבון) שעבר תהליך בידוד נוסף על מנת שאחוז החלבון, יהיה גבוה יותר ואחוז השוּמן נמוך יותר.

סדרה זו, מגיעה בטעמים של שוקולד או וניל. האבקות בשתי הסדרות עשויות מ-חלבון מי גבינה Whey, הנחשב לאיכותי ביותר מבין אבקות החלבון, שכן נספג במהירות בדם ובעל ערך ביולוגי גבוה.

בנוסף, מכילות חומצות אמינו חיוניות אשר הגוף אינו יודע לייצר בעצמו. בין אלו, חומצות האמינו לאוצין (Leucine) אחת מ-20 חומצות האמינו הנפוצות בטבע. תאי גוף האדם, לא מסוגלים לְסַנְתֵּז לאוצין ולכן, היא מהווה חומצת אמינו חיונית, אותה יש לקבל דרך המזון, המעודדת את תהליך בניית החלבונים בתאי השריר ונחוצה למתאמנים.

כמו כן  חומצה גלוטמית המכונה גם גלוטמט מ-20 חומצות האמינו הנפוצות בטבע, השומרת על השרירים מפני תהליכי פירוק מוגברים ומסייעת להתאוששות מאימונים בעצימות גבוהה.

האבקות ניתנות לערבוב במים או חלב בהתאם להעדפה האישית. כל חבילה, מכילה 2.27 קילוגרם אבקת חלבון. המחיר: 249 שקלים ל-אבקת הסילבר ו-279 שקלים ל-אבקת הגולד.

 אבקות החלבון נטולות גלוטן, כשרות מהדרין (חלבי) ומיוצרות בישראל.אנרג’ים ספורט” – להשיג בסניפים ובאתר www.Energym.co.il.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-5 נכדים; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן