איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חדשות הרשויות המקומית עיתונות | תקשורת המונים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

אלמוג בוקר ו-תמיר סטיינמן, זוכי פרס העיתונאים המצטיינים בישראל

העיתונאי אלמוג בוקר, מצליח להאיר פינות בפריפריה החברתית והגאוגרפית ומביא אותן לחשיפה בתקשורת הארצית ועל כך הוא ראוי לפרס ◄ העיתונאי תמיר סטיינמן, חשף את המחסור בפסיכולוגיים חינוכיים בבתי הספר בעוטף עזה ועל כך שעל אף הבקשה להוסיף עובדים, קיצץ משרד החינוך בתקנים ◄ הפרס, יוענק בטקס חגיגי שיערך במסגרת 'הכנס ה-7 של איגוד דוברי הרשויות המקומיות' ביום חמישי ה-21/11 במלון ווסט לגון בעיר נתניה.
אלמוג בוקר מחדשות ערוץ 13 ו-תמיר סטיינמן מחדשות ערוץ 12, זוכי פרס העיתונאים המצטיינים בתחרות "כתבה מקומית" | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
אלמוג בוקר ו-תמיר סטיינמן

העיתונאים אלמוג בוקר מ-חדשות ערוץ 13 ו-תמיר סטיינמן מ-חדשות ערוץ 12 זוכי פרס העיתונאים המצטיינים בתחרות “כתבה מקומית” לשנת 2019 של איגוד דוברי הרשויות המקומיות, הפרס, יוענק לשניים בטקס חגיגי שיערך במסגרת הכנס ה-7 של איגוד דוברי הרשויות המקומיותמחרתיים יום חמישי, כ”ג בחשון התש”פ, ה-21/11 ב’מלון ווסט לגון’ בעיר נתניה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

את הפרס לעיתונאים המצטיינים, יעניקו כב’ שופטת בית המשפט העליון בדימוס, נשיאת מועצת העיתונות הגב’ דליה דורנר, יחד עם יושב ראש וחברי ועדת השיפוט, מנכל חברת יפעת מידע תקשורתי מר מני אברהמי ויושב ראש איגוד דוברי הרשויות המקומיות ודובר עיריית באר שבע מר אמנון יוסף.

איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל מציין, כי הוא מעניק את ‘פרס העיתונאי המצטיין’ במטרה לקדם ולטפח את המקצוענות, המצוינות והאיכות בתחומי העיתונות והעיתונאות, המתמקדים בנושאים מוניציפליים, על ההיבטים השונים והמגוונים.

█  תמיר סטיינמן; דוגמה ומופת לעבודת עיתונאי שנרתם לפעולה למען מטרה חשובה מעבר לתפקידו הרגיל 

בנימוקי חבר השופטים בראשות חוקר התקשורת פרופ’ חיליק לימור בו חברים עורכת גלובס, העיתונאית נעמה סיקולר והעיתונאית דורית שריד. נכתב בין היתר;

תמיר סטיינמן (חדשות ערוץ 12) ראוי להערכה מקצועית בזכות הסיקור שהוא מעניק לצופי הטלוויזיה על הנעשה בדרום הארץ ובמיוחד בימי האירועים הביטחוניים.

הפרס, מוענק לו השנה לא בזכות הסיקור הביטחוני השוטף, אלא דווקא בשל סדרת כתבותיו על אי-המענה למצוקות הנפשיות והחרדתיוּת של תושבי עוטף עזה והדרום, בעקבות הסלמת המצב הביטחוני באזור.

בסדרת כתבותיו חשף סטיינמן את המחסור בפסיכולוגיים חינוכיים בבתי הספר בעוטף עזה ועל כך שעל אף הבקשה להוסיף עובדים, קיצץ משרד החינוך בתקנים.

העיתונאים תמיר סטיינמן ו-אלמוג בוקר | צילום מתוך דפי הפייסבוק של העיתונאים הזוכים בפרס

עוד פרסם על קריסת מרכזי החוסן בעיר שדרות – שטיפלו בנפגעי חרדה בעיר ובסביבה. הוא לא זנח את הנושא והמשיך לעסוק בו, גם באמצעי תקשורת אחרים, כדי להביא אותו  למוּדעוּת ארצית רחבה.

מאמציו אמנם זכו להבטחות מצד הרשויות האחראיות, אולם עדיין, יש קשיים בגיוס הכסף ובתשלום משכורות וחשש לסגירת המרכזים.

זוהי דוגמה ומופת לעבודת עיתונאי שנרתם לפעולה למען מטרה חשובה מעבר לתפקידו הרגיל.

█  אלמוג בוקר; מצליח להאיר פינות בפריפריה החברתית והגאוגרפית ומביא אותן לחשיפה בתקשורת הארצית 

לגבי אלמוג בוקר (חדשות ערוץ 13) נכתב בנימוקי ועדת הפרס; אלמוג, מוכר לכל צופי הטלוויזיה מהסיקור השוטף, הקשה והתובעני של האירועים בדרום הארץ ובמיוחד בעוטף עזה. שוב ושוב, ראינו אותו מדווח במשך יממות רצופות על האירועים הביטחוניים ועל המצב המתוח.

אבל, אלמוג, איננו רק כתב המסקר אירועים ביטחוניים. מזה שנים אחדות הוא מביא לצופים גם את סדרת “משהו קטן וטוב” שמשודרת מדי ערב שישי במהדורת “שישי עם אילה חסון“. וכשמה כן היא  – חייכנית, מחמיאה ומעודדת.

הסדרה הזו, מביאה לנו סיפורים מקומיים קטנים – גדולים על מעשים יפים הראויים לשבח. בין היתר, סיפר בוקר, על צעירים שהתארגנו והתנדבו מטעם עצמם לנקות את החופים המורשים ושאינם מורשים.

הוא סיפר על ילדים שיזמו והקימו “פינת חברוּת” לתלמידים שהרגישו בודדים, או על מטיילים צעירים שהם שגרירים של רצון טוב ברחבי העולם.

והוא סיפר גם על אב שאיבד את בנו בתאונת דרכים ויצא למקום האסון ושם הוא שומר ומתריע מפני התפרעות בכביש.

אלמוג בוקר, מצליח להאיר פינות בפריפריה החברתית והגאוגרפית ומביא אותן לחשיפה בתקשורת הארצית ועל כך הוא ראוי לפרס.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן