חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חיפה מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ מינויים במגזר הציבורי צבא | משטרה | ביטחון

אלי לוי, רשמית מונה מהיום ל-דובר המשטרה וסגן ראש חטיבת הדוברות

העיתונאי לוי, שימש בתפקידו האחרון ככתב אזור חיפה והצפון ב'רשת 13' וקודם לכן במשך מספר שנים ככתב בכלי תקשורת שונים ◄בעברו היה שחקן 'כדור מים' בתפקיד שוער ושימש כשוער השני שלנבחרת ישראל בכדור מים ◄ ניצב משנה אלי לוי החל לעבוד לאחר שירותו הצבאי ככתב לענייני משטרה וכתב ספורט במקומונים של רשת שוקן בצפון הארץ.
0
0
ניצב משנה דובר המשטרה וסגן ראש חטיבת הדוברות העיתונאי אלי לוי, עם רב-ניצב קובי שבתאי בטקס הענקת הדרגה ומינוי | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
אלי לוי והמפכל שבתאי

העיתונאי אלי לוי, מונה הבוקר רשמית (י”ד באייר תשפ”א, ה-26.04.21) בטקס שהתקיים במעמד וסגל הפיקוד הבכיר, לתפקיד דובר המשטרה וסגן ראש חטיבת הדוברות והוענקה לו דרגת ניצב משנה (נצ”מ).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מטעם דוברות המשטרה, נמסר, כי ניצב משנה אלי לוי (בן 45), נשוי ואב לשניים. מתגורר במועצה המקומית רָמַת יִשַׁי שליד לקריית טבעון שבמחוז הצפון בישראל.

בעברו היה שחקן ‘כדור מים‘ בתפקיד שוער ושימש כשוער השני שלנבחרת ישראל בכדור מים.

בתפקידו האחרון שימש ככתב אזור חיפה והצפון ב’רשת 13‘ וקודם לכן במשך מספר שנים ככתב בכלי תקשורת שונים.

דובר המשטרה וסגן ראש חטיבת הדוברות של משטרת ישראל ניצב משנה אלי לוי החל לעבוד לאחר שירותו הצבאי ככתב לענייני משטרה וכתב ספורט במקומונים של רשת שוקן בצפון הארץ.

לאחר שנה, מונה לכתב לענייני פלילים במקומון החיפאי הידוע “כלבו“. בהמשך שימש ככתב ב”רדיו חיפה“.

כתב ב”עדשה מקומית” החדשות המקומיות של הטלוויזיה בכבלים, ושימש ככתב בעיתון “מעריב” ובאתר”nrg” המסקר את אזור הצפון. תקופה קצרה שימש לוי, גם כ-דובר עיריית נשר.

לוי, שימש גם ככתב ב”ערוץ 2“. בשנת 2010, החל לשמש ככתב באזור הצפון של “ערוץ 10“.

שידורו החי הראשון, היה זמן קצר לאחר שהצטרף לתחנת הטלוויזיה של “ערוץ 10” בזמנו לדיווח ממוקדי שרפת היער הגדולה, שהתרחשה בחנוּכה ה’תשע”א, מ-2 עד 6 בדצמבר 2010 באזור הכרמל בשנת 2010 (“אסון הכרמל“).

אלי לוי, זכה בפרסים ביניהם; פרס הרדיו בכנס אילת על תכנית האקטואליה הטובה ביותר “זירה חופשית”, פרס חיפה לתקשורת ועוד

בשנת 2017, מוּנה בנוסף לתפקידו ככתב לענייני סביבה של הערוץ. ב’יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל‘ שודר סרט בבימויו של לוי בשם; “ואליהו רק בן 19“.

הסרט הרגיש מספר את סיפור חייו של דודו אליהו שעל שמו הוא קרוי ואשר נפל בעת שירותו הצבאי בשנת 1969.

משנת 2013, הגיש לוי, את תוכנית האקטואליה “זירה חופשית” המשודרת בכל יום שישי ברדיו חיפה, יחד עם העיתונאית ענבר דותן.

ניצב משנה אלי לוי, זכה בפרסים ביניהם; פרס חיפה לתקשורת על שם מרק ביאנו, על סיקור מלחמת לבנון השנייה בשנת 2006.

פרס הרדיו בכנס אילת של אגודת העיתונאים בתל אביב, על תוכנית האקטואליה הטובה ביותר “זירה חופשית“, יחד עם יוסי מזרחי בשנת 2016.

מטעם עמותת יד עזר לחבר, זכה בפרס מגן הצדק החברתי על סיקור נושאים חברתיים בשנת 2017. חלק מן המידע מתבסס על “ויקיפדיה“.

מערכת ‘אתר כאן ישראל‘ (“כאן נעים“) מצטרפת למברכים הרבים ומאחלת בהצלחה רבה לניצב משנה אלי לוי, עם מינויו לתפקיד דובר המשטרה וסגן ראש חטיבת הדוברות של משטרת ישראל.

0
0דילוג לתוכן