איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בורסה פלילים

אלי גבאי מואשם בעבירות תרמית בקשר לניירות ערך

כתב האישום מייחס ליזם הנדל"ן אלי גבאי, עבירה של תרמית בקשר לניירות ערך, בכך שבמהלך 2015, ניהל משא ומתן, עם בעלי השליטה ועם מחזיקי האג"ח, לרכישת השליטה בחברת אנגל משאבים, תוך כדי העלמת פרט מהותי על היותו בעל עניין בחברה, נטען, על אף שהובהר לגבאי, בין היתר על ידי עורכי דינו, כי עליו לדווח מיידית על הפיכתו לבעל ענייו בחברה אנגל.
אלי גבאי וחברת אליתמר החברה הישראלית לנדל"ן מואשמים עבירות תרמית בקשר לניירות ערך | עיבוד צילום: שולי סונגו©
אלי גבאי וחברת אליתמר החברה הישראלית לנדל”ן מואשמים עבירות תרמית בקשר לניירות ערך | עיבוד צילום: שולי סונגו©

פרקליטות מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה) הגישה היום (שני, י”ט באייר התשע”ז) כתב אישום בבית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו (המחלקה הכלכלית) כנגד יזם הנדל”ן אלי גבאי ו-חברת אליתמר החברה הישראלית לנדל”ן בע”מ. על פי כתב האישום, עולה, כי לגבאי, עבירות דיווח במטרה להטעות משקיע סביר ועבירה של תרמית בקשר לניירות ערך בדרך של הנעה או ניסיון להניע לרכוש ‘ניירות ערך’ זאת תוך כדי העלמה של פרט מהותי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

על פי כתב האישום, החל משנת 2013, התעניין גבאי ברכישת השליטה ב’חברת אנגל משאבים‘. כחלק מניסיונו לרכוש את השליטה באנגל, רכש גבאי ביום 15.1.15 בעסקאות בבורסה ומחוץ לבורסה כ- 9.9% ממניותיה והפך לבעל עניין בה.

דוברת מחוז מרכז של משרד המשפטים עורכת דין רוני ליבנה, מסרה, לפורטל כאן נעים, כי; הרכישות בוצעו באמצעות חברת אליתמר, חברה פרטית בבעלותו של גבאי. בכתב אישום, נטען, על אף שהובהר לגבאי, בין היתר על ידי עורכי דינו, כי עליו לדווח מיידית על הפיכתו לבעל ענייו בחברה אנגל.

במשך חודשים ארוכים לא דיווח גבאי על כך והדבר דווח לראשונה לציבור רק ביום 3.11.15, לאחר פתיחה בחקירה גלויה של ‘רשות ניירות ערך’ בעניין.

בכך גרמו, גבאי וחברת אליתמר ל’חברת אנגל משאבים‘ לפרסם דיווחים מטעים לבורסה ולציבור המשקיעים בדבר החזקות בעלי עניין.

בנוסף, כתב האישום מייחס ליזם הנדל”ן אלי גבאי, עבירה של תרמית בקשר לניירות ערך, בכך שבמהלך 2015, ניהל משא ומתן, עם בעלי השליטה ועם מחזיקי האג”ח, לרכישת השליטה בחברת אנגל משאבים, תוך כדי העלמת פרט מהותי על היותו בעל עניין בחברה.

כתב האישום הוגש על ידי עורך דין עמית בכר ממחלקת ניירות ערך בפרקליטות מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה) ונחקר על ידי מחלקת חקירות מודיעין ובקרת מסחר ברשות ניירות ערך.

אל כתב אישום שהוגש נגד אלי גבאי וחברת אליתמר.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן