איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בילוי נעים | אתר התרבות של ישראל דגים | עולם המים חדשות תחביבים

אליפות ‘תחרות הבינלאומית לדייג ספורטיבי’ בחופי איגוד ערים כינרת

5 ימים, ללא הפסקה, 125 שעות על החוף - יום ולילה של דייג אינטנסיבי, זה מה מחכה ל- 30 הקבוצות שיתחרו על אליפות ב"תחרות הבינלאומית לדייג ספורטיבי" שתפתח ביום א', הקרוב ב-חופי איגוד ערים כינרת 26-31.1.2020 ◄הצוות המנצח, יהיה זה שיתפוס את הכמות הגדולה ביותר של דגים וכן לזכות בתואר ה'אליפות  לקרפיון הכבד ביותר' שייתפס. כל הדגים נשקלים ומוּחזרים לאגם הכינרת ◄הקהל הרחב מוזמן לצפות במלחמת הישרדות אמיתית, ללא תשלום.
דייגים באליפות 'תחרות הבינלאומית לדייג ספורטיבי' בחופי איגוד ערים כינרת | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דייגים בתחרות הבינלאומית לדייג ספורטיבי

“התחרות הבינלאומית לדייג ספורטיבי, ה-11”, עם 30 קבוצות מכל העולם, כולל אלופי העולם, תיפתח ביום ראשון הקרוב (כ”ט בטבת התש”פ, ה-26.1) תפתח, בחופי איגוד ערים כינרת ומהווה מאבק הישרדות אמתי בשטח, במשך 125 שעות דייג ברצף, ללא הפסקה, בתנאי גשם וקור ולינה באוהל על החוף לכל אורך התחרות, בה אסור למתחרים לעזוב את החלקה שהוקצתה להם על החוף! 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הצוות המנצח, יהיה זה שיתפוס את הכמות הגדולה ביותר של דגים וכן לזכות בתואר ה’אליפות  לקרפיון הכבד ביותר’ שייתפס. כל הדגים נשקלים ומוּחזרים לאגם הכינרת.

יושב ראש, העמותה המארגנת את התחרות ‘ישראפיש’ לדייג ספורטיבי בישראל, מר אנדריי מזלין, ברך השנה על ההיענות של 7 קבוצות מחוץ לארץ (רוסיה, בלארוס ואוקראינה) לעומת רק קבוצה אחת או שתיים בשנים עברו.

עוד מוסיף מזלין, כי התחרות הינה חלק מהסבב העולמי ICL – International Carp League, ליגת תחרויות יוקרתית, המתקיימת במספר אגמים ברחבי העולם, כאשר התחרות האחרונה ‘אלוף האלופים‘, תערך בקרואטיה.

“הכינרת אגם שאינו קופא לעולם ועל כן, מהווה אבן שואבת לדייגי הספורט מכל העולם, בעיקר בעונת החורף, כאשר ה’קרפיונים‘ מתקרבים לאזור החוף הרדוד להתחמם.

כל צוות בתחרות, מונה בין 2-3 איש, בגילאים שונים, ביניהם; אנשי הייטק, רופאים, בעלי מקצועות חופשיים ועוד, כשלכולם מחנה משותף, הם; “נושמים וחיים דייג” – אומר מר מיזלין.

דייגת בתחרות בינלאומית לדייג ספורטיבי "ישראפיש" בחופי איגוד ערים כינרת | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דייגת בתחרות “ישראפיש”

טרום תחילת התחרות מודדים השופטים הבינלאומיים, חלקת חוף של 80 מטרים רבועים, לכל צוות מתחרה, כאשר על הצוות לשהות בשטח זה, לכל אורך התחרות. הצוותים מתנהלים במשמרות דייג, לאורך שעות היום והלילה.

ממשרד תקשורות יעל שביט חברה ליחסי ציבור ב-יסוד המעלה, נמסר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי הקהל הרחב מוזמן לצפות וליהנות מהתחרות ללא תשלום שתתקיים בחופי איגוד ערים כינרת, ב-מזרח הכינרת בחופים; גולן, לבנון, צאלון, כורסי, דוגה ודוגית.

ב-מערב הכינרת בחופים; בריניקי, שחף, שקמים וצינברי. ב’רשות הכינרת‘ ו’איגוד ערים כינרת‘ נערכו מבעוד מועד לתחרות והכשירו את החופים בהם מתקיימת התחרות.

אירוע פתיחת התחרות הבינלאומית לדייג ספורטיבי, יתקיים בסוף השבוע (שבת, 25.1) טקס סיום התחרות והענקת המדליות והגביעים, יתקיים ביום שישי, 31.1.

שני האירועים יתקיימו בתיירות עין גב. הכניסה ללא תשלום.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן