מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

מינויים במגזר הציבורי צבא | משטרה | ביטחון

אלוף אייל זמיר ימונה לסגן ראש המטה הכללי של צהל

אלוף אייל זמיר, מתגורר בעיר הוד השרון, נשוי ואב לשלושה ילדים. היה מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7◄ראש הממשלה ושר הביטחון, מר נתניהו, בירך על מינויו של האלוף זמיר, לשעבר אלוף פיקוד הדרום ומזכירו הצבאי של ראש הממשלה מר נתניהו וכתב בדף הפייסבוק שלו, כי; "האלוף זמיר, עתיר הישגים וקצין מוערך שיסייע לרמטכל המיועד אלוף כוכבי להוביל את צהל לפסגות חדשות".
אלוף אייל זמיר ימונה לסגן ראש המטה הכללי של צבא הגנה לישראל
אלוף אייל זמיר

אלוף אייל זמיר (52), ימונה לסגן הרמטכל – כך אישר היום (יום חמישי, י״ד בכסלו, התשע״ט, 22 בנובמבר 2018) ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו את המלצת ראש המטה הכללי המיועד, אלוף אביב כוכבי, למנות את אלוף אייל זמיר לסגן ראש המטה הכללי של צבא הגנה לישראל שהועדף על פני המועמד הנוסף לתפקיד אלוף ניצן אלון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

אלוף אייל זמיר, מתגורר בעיר הוד השרון, נשוי ואב לשלושה ילדים. היה מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7זמיר, הנו בוגר המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה (פום) ומכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה.

ראש הממשלה ושר הביטחון, מר נתניהו, בירך הערב על מינויו של  האלוף זמיר, לשעבר אלוף פיקוד הדרום ומזכירו הצבאי של ראש הממשלה מר נתניהו וכתב בדף הפייסבוק שלו, כי; “האלוף זמיר, עתיר הישגים וקצין מוערך שיסייע לרמטכל המיועד אלוף כוכבי להוביל את צהל לפסגות חדשות”.

בהודעה שפורסמה היום, נמסר, כי “ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, מבקש להודות לאלוף ניצן אלון על תרומתו רבת השנים לצהל ולביטחון ישראל“.

דובר צהל, מסר לפרסום את קורות חייו של אלוף אייל זמיר;

אייל זמיר (נולד בשנת 1966) הוא אלוף בצהל. שימש מפקד פיקוד הדרום, המזכיר הצבאי של ראש הממשלה, מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7. סגן הרמטכ”ל המיועד.

זמיר, נולד וגדל בעיר אילת. הוא בוגר מחזור טז של הפנימייה הצבאית לפיקוד בעיר תל אביב. התגייס לחיל השריון בשנת 1984. בשריון עבר הכשרה כלוחם וקורס מפקדי טנקים. השלים קורס קצינים והיה מפקד מחלקה ומפקד פלוגה ב-חטיבה 500 וב-חטיבה 460.

█ זמיר, הנו בוגר המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה (פום) ומכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון במדעי המדינה

בין השנים 1992–1994 שימש כקצין האגם של חטיבה 7 (בדרגת רב סרן). מ-1994 ועד 1996 שימש כמפקד גדוד 75 בחטיבה 7 (בדרגת סגן אלוף). ב-1996 היה למפקד קורס מפקדי טנקים ב-בית הספר לשריון. בתפקיד זה שירת עד 1997, אז יצא לשנת לימודים בבית הספר למלחמה בצרפת.

בשנים; 1998–2000 שימש כקצין אג”ם של עוצבת הפלדה.

בשנים; 2000–2002 היה ראש מחלקת תורת חיל שריון (תחש) במפקדת קצין שריון ראשי, ושימש במקביל כ-מפקד חטיבה 656, חטיבת מילואים בפיקוד המרכז (בדרגת אלוף משנה).

החטיבה השתתפה בלחימה ב-גזרת ג’נין ב‘מבצע חומת מגן’.

בשנים; 2002–2003, היה מפקד המרכז לאימונים טקטיים ב-מרכז הלאומי לאימונים ביבשה, במקביל לתפקידו כ’מפקד חטיבת המילואים’.

בשנים; 2003–2005 היה מפקד חטיבה 7. בשנים 2007–2009 שירת כמפקד אוגדה 143 (בדרגת תת אלוף) ובמקביל פיקד על קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים.

ביוני 2009, התמנה למפקד אוגדה 36 (עוצבת געש), בתקופתו השלימה האוגדה הסבה למערכת צי”ד. ביולי 2011, הוחלף על ידי תמיר היימן ובאוגוסט באותה שנה, מונה לראש מטה זרוע היבשה.

בנובמבר 2012, מונה למזכיר הצבאי של ראש הממשלה. ב-3 בספטמבר 2015, סיים את תפקידו כמזכיר הצבאי של ראש הממשלה.

ב-14 באוקטובר 2015, נכנס לתפקידו כ-מפקד פיקוד הדרום. בשלהי כהונתו החלו העימותים בגבול ישראל-רצועת עזה. ב-6 ביוני 2018, סיים את תפקידו כמפקד פיקוד הדרום.

◄ חלק מן המידע הובא גם מ-ויקיפדיה.
דילוג לתוכן