קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

מינויים במגזר הציבורי צבא | ביטחון

אלוף אייל זמיר ימונה לסגן ראש המטה הכללי של צהל

אלוף אייל זמיר, מתגורר בעיר הוד השרון, נשוי ואב לשלושה ילדים. היה מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7◄ראש הממשלה ושר הביטחון, מר נתניהו, בירך על מינויו של האלוף זמיר, לשעבר אלוף פיקוד הדרום ומזכירו הצבאי של ראש הממשלה מר נתניהו וכתב בדף הפייסבוק שלו, כי; "האלוף זמיר, עתיר הישגים וקצין מוערך שיסייע לרמטכל המיועד אלוף כוכבי להוביל את צהל לפסגות חדשות".
אלוף אייל זמיר ימונה לסגן ראש המטה הכללי של צבא הגנה לישראל
אלוף אייל זמיר

אלוף אייל זמיר (52), ימונה לסגן הרמטכל – כך אישר היום (יום חמישי, י״ד בכסלו, התשע״ט, 22 בנובמבר 2018) ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו את המלצת ראש המטה הכללי המיועד, אלוף אביב כוכבי, למנות את אלוף אייל זמיר לסגן ראש המטה הכללי של צבא הגנה לישראל שהועדף על פני המועמד הנוסף לתפקיד אלוף ניצן אלון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

אלוף אייל זמיר, מתגורר בעיר הוד השרון, נשוי ואב לשלושה ילדים. היה מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7זמיר, הנו בוגר המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה (פום) ומכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה.

ראש הממשלה ושר הביטחון, מר נתניהו, בירך הערב על מינויו של  האלוף זמיר, לשעבר אלוף פיקוד הדרום ומזכירו הצבאי של ראש הממשלה מר נתניהו וכתב בדף הפייסבוק שלו, כי; "האלוף זמיר, עתיר הישגים וקצין מוערך שיסייע לרמטכל המיועד אלוף כוכבי להוביל את צהל לפסגות חדשות".

בהודעה שפורסמה היום, נמסר, כי "ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, מבקש להודות לאלוף ניצן אלון על תרומתו רבת השנים לצהל ולביטחון ישראל".

דובר צהל, מסר לפרסום את קורות חייו של אלוף אייל זמיר;

אייל זמיר (נולד בשנת 1966) הוא אלוף בצהל. שימש מפקד פיקוד הדרום, המזכיר הצבאי של ראש הממשלה, מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7. סגן הרמטכ"ל המיועד.

זמיר, נולד וגדל בעיר אילת. הוא בוגר מחזור טז של הפנימייה הצבאית לפיקוד בעיר תל אביב. התגייס לחיל השריון בשנת 1984. בשריון עבר הכשרה כלוחם וקורס מפקדי טנקים. השלים קורס קצינים והיה מפקד מחלקה ומפקד פלוגה ב-חטיבה 500 וב-חטיבה 460.

█ זמיר, הנו בוגר המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה (פום) ומכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון במדעי המדינה

בין השנים 1992–1994 שימש כקצין האגם של חטיבה 7 (בדרגת רב סרן). מ-1994 ועד 1996 שימש כמפקד גדוד 75 בחטיבה 7 (בדרגת סגן אלוף). ב-1996 היה למפקד קורס מפקדי טנקים ב-בית הספר לשריון. בתפקיד זה שירת עד 1997, אז יצא לשנת לימודים בבית הספר למלחמה בצרפת.

בשנים; 1998–2000 שימש כקצין אג"ם של עוצבת הפלדה.

בשנים; 2000–2002 היה ראש מחלקת תורת חיל שריון (תחש) במפקדת קצין שריון ראשי, ושימש במקביל כ-מפקד חטיבה 656, חטיבת מילואים בפיקוד המרכז (בדרגת אלוף משנה).

החטיבה השתתפה בלחימה ב-גזרת ג'נין ב'מבצע חומת מגן'.

בשנים; 2002–2003, היה מפקד המרכז לאימונים טקטיים ב-מרכז הלאומי לאימונים ביבשה, במקביל לתפקידו כ'מפקד חטיבת המילואים'.

בשנים; 2003–2005 היה מפקד חטיבה 7. בשנים 2007–2009 שירת כמפקד אוגדה 143 (בדרגת תת אלוף) ובמקביל פיקד על קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים.

ביוני 2009, התמנה למפקד אוגדה 36 (עוצבת געש), בתקופתו השלימה האוגדה הסבה למערכת צי"ד. ביולי 2011, הוחלף על ידי תמיר היימן ובאוגוסט באותה שנה, מונה לראש מטה זרוע היבשה.

בנובמבר 2012, מונה למזכיר הצבאי של ראש הממשלה. ב-3 בספטמבר 2015, סיים את תפקידו כמזכיר הצבאי של ראש הממשלה.

ב-14 באוקטובר 2015, נכנס לתפקידו כ-מפקד פיקוד הדרום. בשלהי כהונתו החלו העימותים בגבול ישראל-רצועת עזה. ב-6 ביוני 2018, סיים את תפקידו כמפקד פיקוד הדרום.

◄ חלק מן המידע הובא גם מ-ויקיפדיה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן