"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

מינויים במגזר הציבורי צבא | משטרה | ביטחון

אלוף אייל זמיר ימונה לסגן ראש המטה הכללי של צהל

אלוף אייל זמיר, מתגורר בעיר הוד השרון, נשוי ואב לשלושה ילדים. היה מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7◄ראש הממשלה ושר הביטחון, מר נתניהו, בירך על מינויו של האלוף זמיר, לשעבר אלוף פיקוד הדרום ומזכירו הצבאי של ראש הממשלה מר נתניהו וכתב בדף הפייסבוק שלו, כי; "האלוף זמיר, עתיר הישגים וקצין מוערך שיסייע לרמטכל המיועד אלוף כוכבי להוביל את צהל לפסגות חדשות".
אלוף אייל זמיר ימונה לסגן ראש המטה הכללי של צבא הגנה לישראל
אלוף אייל זמיר

אלוף אייל זמיר (52), ימונה לסגן הרמטכל – כך אישר היום (יום חמישי, י״ד בכסלו, התשע״ט, 22 בנובמבר 2018) ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו את המלצת ראש המטה הכללי המיועד, אלוף אביב כוכבי, למנות את אלוף אייל זמיר לסגן ראש המטה הכללי של צבא הגנה לישראל שהועדף על פני המועמד הנוסף לתפקיד אלוף ניצן אלון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

אלוף אייל זמיר, מתגורר בעיר הוד השרון, נשוי ואב לשלושה ילדים. היה מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7זמיר, הנו בוגר המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה (פום) ומכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה.

ראש הממשלה ושר הביטחון, מר נתניהו, בירך הערב על מינויו של  האלוף זמיר, לשעבר אלוף פיקוד הדרום ומזכירו הצבאי של ראש הממשלה מר נתניהו וכתב בדף הפייסבוק שלו, כי; "האלוף זמיר, עתיר הישגים וקצין מוערך שיסייע לרמטכל המיועד אלוף כוכבי להוביל את צהל לפסגות חדשות".

בהודעה שפורסמה היום, נמסר, כי "ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, מבקש להודות לאלוף ניצן אלון על תרומתו רבת השנים לצהל ולביטחון ישראל".

דובר צהל, מסר לפרסום את קורות חייו של אלוף אייל זמיר;

אייל זמיר (נולד בשנת 1966) הוא אלוף בצהל. שימש מפקד פיקוד הדרום, המזכיר הצבאי של ראש הממשלה, מפקד עוצבת געש, מפקד עוצבת עמוד האש, מפקד קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים ומפקד חטיבה 7. סגן הרמטכ"ל המיועד.

זמיר, נולד וגדל בעיר אילת. הוא בוגר מחזור טז של הפנימייה הצבאית לפיקוד בעיר תל אביב. התגייס לחיל השריון בשנת 1984. בשריון עבר הכשרה כלוחם וקורס מפקדי טנקים. השלים קורס קצינים והיה מפקד מחלקה ומפקד פלוגה ב-חטיבה 500 וב-חטיבה 460.

█ זמיר, הנו בוגר המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה (פום) ומכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון במדעי המדינה

בין השנים 1992–1994 שימש כקצין האגם של חטיבה 7 (בדרגת רב סרן). מ-1994 ועד 1996 שימש כמפקד גדוד 75 בחטיבה 7 (בדרגת סגן אלוף). ב-1996 היה למפקד קורס מפקדי טנקים ב-בית הספר לשריון. בתפקיד זה שירת עד 1997, אז יצא לשנת לימודים בבית הספר למלחמה בצרפת.

בשנים; 1998–2000 שימש כקצין אג"ם של עוצבת הפלדה.

בשנים; 2000–2002 היה ראש מחלקת תורת חיל שריון (תחש) במפקדת קצין שריון ראשי, ושימש במקביל כ-מפקד חטיבה 656, חטיבת מילואים בפיקוד המרכז (בדרגת אלוף משנה).

החטיבה השתתפה בלחימה ב-גזרת ג'נין ב'מבצע חומת מגן'.

בשנים; 2002–2003, היה מפקד המרכז לאימונים טקטיים ב-מרכז הלאומי לאימונים ביבשה, במקביל לתפקידו כ'מפקד חטיבת המילואים'.

בשנים; 2003–2005 היה מפקד חטיבה 7. בשנים 2007–2009 שירת כמפקד אוגדה 143 (בדרגת תת אלוף) ובמקביל פיקד על קורס מפקדי פלוגות ומפקדי גדודים.

ביוני 2009, התמנה למפקד אוגדה 36 (עוצבת געש), בתקופתו השלימה האוגדה הסבה למערכת צי"ד. ביולי 2011, הוחלף על ידי תמיר היימן ובאוגוסט באותה שנה, מונה לראש מטה זרוע היבשה.

בנובמבר 2012, מונה למזכיר הצבאי של ראש הממשלה. ב-3 בספטמבר 2015, סיים את תפקידו כמזכיר הצבאי של ראש הממשלה.

ב-14 באוקטובר 2015, נכנס לתפקידו כ-מפקד פיקוד הדרום. בשלהי כהונתו החלו העימותים בגבול ישראל-רצועת עזה. ב-6 ביוני 2018, סיים את תפקידו כמפקד פיקוד הדרום.

◄ חלק מן המידע הובא גם מ-ויקיפדיה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן