בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אילת חדשות ספורט ישראל

אילת נערכת לארוע סיום מרוץ ג'ירו ד'איטליה בישראל

באירוע 'ג׳ירו ד׳איטליה' - '2018 Giro d'Italia' יצפו בזמן אמת מעל ל-800 מיליון איש ברחבי העולם באמצעות שני מסוקים אשר יחוגו בשמי העיר וישדרו את המרוץ ואת העיר אילת ממעוף הציפור ◄ לקראת אירוח המרוץ, תצבע העיר אילת בצבע וורוד על ידי דגלים, צביעת כיכרות בבדים ורודים ושתילה של למעלה מ- 10,000 וינקות ורודות ◄ אלפי שוטרים, לוחמי משמר הגבול וסדרנים נערכים לאבטחת הסדר הציבורי, המשתתפים והצופים, שמירת ביטחון הנפש והרכוש, הכוונת והסדרת התנועה לפני, במהלך ובתום המרוץ.

אילת העיר בה מתגוררים בה כ-50,000 תושבים, תארח ביום ראשון ה – 6.5.18 את אירוע הסיום של 'ג'ירו ד'איטליה 2018' (The 2018 Giro d'Italia) הנחשב כאחד מ'מרוצי האופניים' הגדולים ביותר בעולם. כש-176 רוכבים, ירכבו בערים; ירושלים, חיפה, תל אביב, באר שבע ויסיימו את מקצה ישראל באילת.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בפעם הראשונה שאירוע הספורט הבינלאומי, יוצא מיבשת אירופה ומגיע אל מדינת ישראל. לשלושה ימים עם הרוכבים הטובים בעולם ובהשתתפות הקבוצה הישראלית.

מאיר יצחק הלוי ראש העיר אילת
מאיר יצחק הלוי, ראש העיר אילת

באירוע 'ג׳ירו ד׳איטליה' – '2018 Giro d'Italia' יצפו בזמן אמת מעל ל-800 מיליון איש ברחבי העולם באמצעות שני מסוקים אשר יחוגו בשמי העיר וישדרו את המרוץ ואת העיר אילת ממעוף הציפור.

ג'ירו ד'איטליה 2018, עומד להיות המהדורה ה-101 של מרוץ האופניים ג'ירו ד'איטליה, אחד ממרוצי האופניים המכונים; 'גרנד טורס'.

המרוץ, יוזנק מבירת ישראל העיר ירושלים, ב-4 במאי 2018, בקטע של מרוץ נגד השעון למרחק של 9.7 קילומטר וימשיך בשני קטעים נוספים בארץ ישראל.

• ביום הראשון לתחרות ג'ירו ד'איטליה 2018, במדינת ישראל, יוזנקו הרוכבים על רקע נופי העיר העתיקה בירושלים, במסלול של 10 קילומטרים ובמתכונת "מרוץ נגד השעון".

• ביום השני, לתחרות ג'ירו ד'איטליה 2018, במדינת ישראל,יוזנק קטע המרוץ מהעיר חיפה, לאורכו ידוושו הרוכבים בדרכים בעלות חשיבות היסטורית בעיר עכו ובישוב קיסריה אל עבר נקודת הסיום בטיילת שברצועת חוף תל אביב, במסלול שאורכו 167 קילומטרים.

• ביום השלישי, לתחרות ג'ירו ד'איטליה 2018, במדינת ישראל, יוזנק קטע המרוץ מן העיר באר שבע על רקע נופיה המרהיבים של חלקה הדרומי של ישראל כולל מכתש רמון המופלא, ויגיע אל נקודת הסיום בעיר הנופש והתיירות, אילת, במסלול שאורכו 229 קילומטרים.

לאחר יום מנוחה, יעבור המרוץ לאדמת איטליה ל-18 קטעים נוספים ויסתיים בעיר רומא, בירת איטליה, ב-27 במאי 2018. המרחק המצטבר שיהיה על מסיימי המרוץ לעבור הוא 3,546.2 קילומטר.

הוא הכוח המניע שעומד מאחורי הגעת המרוץ אל מדינת ישראל הוא איש העסקים והפילנטרופ מר סילבן אדמס, המכהן כנשיא הכבוד של ה'ביג סטארט' הנחשב אירוע הספורט הגדול ביותר שהתקיים בישראל, אי פעם.

מר אדמס, אחראי על גיוסם של מספר גורמים ממשלתיים שונים בישראל, ביניהם; משרד התיירות, משרד האוצר, משרד התרבות והספורט, המשרד לביטחון פנים, עיריית ירושלים ועיריית תל אביב. ה'ביג סטארט' העשוי למשוך אליו אלפי תיירים.

 סגירת כבישים;

העיר אילת, רגילה לארח אליפויות אירופה ועולם במגוון ענפי ספורט ביניהם; איש הברזל, טריאתלון, המרוץ המדברי ועוד.

דוברת עיריית אילת, הגב' דנה זנטי, מסרה לפורטל 'כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי לקראת אירוח המרוץ, תיצבע העיר אילת בצבע וורוד על ידי דגלים, צביעת כיכרות בבדים ורודים ושתילה של למעלה מ- 10,000 וינקות ורודות.

עוד לאורך המסלול יוצבו עשרות אופניים ישנים אותם תרמו התושבים ואשר נצבעו בוורוד. היערכות מיוחדת נרשמה עם עבודות ליישור שלושה מעגלי תנועה בציר התחרות מקביל למסלול שדה התעופה (ראה תמונה מעל).

מרוץ ג'ירו ד'איטליה בישראל
מרוץ ג'ירו ד'איטליה בישראל

ביום התחרות נערכת העירייה עם רכיבת אופניים מאורגנת מ"תיכון רבין״ ועד ל'מתחם רד' שם יתקיים סיום המרוץ. ברכיבה, ישתתפו גדולים וקטנים, מקצוענים וחובבים אשר יעודדו את 176 המתחרים.

לאורך מסלול העידוד, יהיו מופעי רחוב, להטוטנים, דמויות ענק, רכיבת אופניים לוליינית, פעלולי אופניים ועוד. מיד עם סיום התחרות ממשיכים לחגוג את הג'ירו במופע מרכזי ברחבת האייסמול.

 סגירת כבישים;

סגירת כבישים ביום התחרות (5.6) בין השעות 16:30-19:30, ייסגר לתנועה ציר התחרות מכיכר הכניסה לעיר, דרך כיכר המשטרה, כיכר התיירות, כיכר חיל הים , שם יבצעו הרוכבים סיבוב פרסה, ימינה בכיכר התיירות ועד למתחם רד.

בין השעות 17:00-18:30 לא תתאפשר חציית הולכי רגל בציר התחרות. בין השעות; 15:00-19:30, יהיה כביש 90, סגור לתנועה צפונה מכיכר טורונטו.

הגעה ממלונות החוף הדרומי; כביש 90, יהיה סגור לתנועה מכיכר דרך מצרים (כביש 90) שד' ארגמן ועד לכיכר ריף הדולפינים. תתאפשר תנועה באמצעות "מעקף נחל שלמה".

רחוב דרבן, יהיה סגור לתנועה מכיכר קאפמן /דרבן ועד כיכר דרבן /דרך יותם. רח' יותם, יהיה סגור לתנועה לבאים לכיכר דרבן/דרך יותם – תתאפשר תנועה לרחוב טופז בלבד.

לא תתאפשר תנועה  לכביש 90 דרך שד' ששת הימים  לכיכר טורונטו. לא תתאפשר תנועה דרך שדרות התמרים לכביש 90 – חסימה ברח' בנימין.

לא תתאפשר תנועה דרך רח' המלאכה ל-כביש 90 – חסימה ברח' הנפח/התושיה. לא תתאפשר גישה לכביש 90 מאזור תעשייה שחורת – יש לנסוע דרך "עוקף ששת הימים".

עוד ביום זה בין השעות 6:00-20:30, יהיה רחוב קאמן, סגור לתנועה מצומת קאמן /דרבן ועד לצומת קאמן /אריקה, כולל חניית 'מתחם RED'.

 באר שבע/אילת;

  • 6.5.18 – 11:00 יציאה ממתחם העירייה בבאר שבע.
  • 11:00-13:45 כביש 40, מצומת אוהלים עד צומת הנגב.
  • 11:00-15:30 כביש 40, מצומת הנגב עד למצפה רמון.
  • 11:00-16:30 כביש 40, מצפה רמון עד צומת ציחור.
  • 11:00-17:30 כביש 40, מצומת קטורה עד צומת צחור (תנועה עד לשעה 14:00, תתאפשר לתושבי הישובים על ציר 40 בכפוף להצגת תיעוד מתאים).
  • 11:00-17:30 כביש 13, מצומת מנוחה עד אילת (כיכר טורונטו).
  • 14:00-17:30 כביש 90, מצומת מנוחה עד אילת (כיכר טורונטו).
  • 15:00-18:30 כביש 90, מאילת, כיכר טורונטו צפונה עד צומת קטורה.
  • 16:30-19:00 כביש 90, רח' דרך מצרים ממחסום צפוני עד הכיכר עם רחוב ארגמן (כיכר מרידיאן).
  • 06:00-19:30, רחוב קאמן, מהצומת עם רחוב דרבן עד הצומת.
מרוץ ג'ירו ד'איטליה יתקיים בישראל
מרוץ ג'ירו ד'איטליה יתקיים בישראל

צירים פתוחים ומעקפים בזמן קיום המרוץ; תוואי הדרכים על פי הנחיות משטרת ישראל ובהתאם לצירים מתואמים; "מעקף נחל שלמה-חוות הגמלים" – בנתיב זה, תתאפשר נסיעה בציר עוקף נחל שלמה עד להתמזגות עם כביש 12.

"מעקף ששת הימים" – דרך זו מובילה לקיבוץ אילות ובהמשך לאזור תעשיה שחורת.

יציאה מבתי המלון בחוף הצפוני, תתאפשר דרך רחובות פיסטיאני עבור דרך רחוב קאמפן ונסיעה צפונה דרך  עוקף שדה התעופה. ציר זה, יתאפשר לתנועה, רק לאחר מעבר אחרון המשתתפים את כיכר טורונטו ועל פי הנחיות המשטרה בלבד.

אלפי שוטרים, לוחמי משמר הגבול וסדרנים נערכים לאבטחת הסדר הציבורי, המשתתפים והצופים, שמירת ביטחון הנפש והרכוש, הכוונת והסדרת התנועה לפני, במהלך ובתום המרוץ.

כוחות משטרה, יתפרסו החל משעות הבוקר של כל אחד מימי המרוץ לאורך הצירים לצורך אבטחת האירוע ו'שוטרי התנועה' יכווינו את תנועת כלי הרכב לצירים חלופיים.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן