אילת פלילים

אילת: חשד צעירה מקומית הותקפה ונאנסה קבוצתית ע”י 3 ערבים

משטרת מרחב אילת, חוקרת חשד ל'אונס קבוצתי' ו-עבירות תקיפה, שאירעו ב-אילת על ידי 3 גברים ערבים, כלפי תושבת העיר. השלושה, נעצרו לחקירה שהחלה בעקבות דיווח שהתקבל ב'מוקד המשטרה' על ידי אביה של הקורבן (תושבת העיר אילת בשנות ה-30 לחייה) על פיו שלושה גברים, ביצעו ב-בִתּוֹ שורת עבירות מין ו-אלימות בחדר בית מלון באילת, אליו הובילו אותה בשעות לפנות בוקר, שבת.
0
0
נאנסת, הדמייה, ברקע: משטרת מרחב אילת צילום: מתאג חברה להנדסה ובניין בעמ | צילום: 123rf-com | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
נאנסת, הדמייה

״זהו מקרה חמוּר באכזריותו, לחשודים מיוחסות עבירות מן החמורות שבעבירות המין והאלימות; אונס שבוצע בצוותא תוך תקיפה אלימה של הקורבן וניצול מצבה״ כך טענה רב פקד עורכת דין שרית רביץ, ממלאת מקום ק׳ אגף החקירות והמודיעין במרחב אילת בבית המשפט השלום בעיר אילת שנעתר היום (יום ראשון, ו’ בניסן, התשפ”ד) לבקשת חוקרי ‘משטרת מרחב אילת’ והאריך ב-8 ימים ועד תאריך 21.4.24) מעצרם של שלושת החשודים ב’אונס קבוצתי’ ועבירות תקיפה באילת כלפי תושבת העיר אילת בשנות ה-30 לחייה.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מיד עם קבלת הדיווח הראשוני, התחלנו בפעולות חקירה מאומצות ואנו משקיעים את מירב המאמצים והמשאבים על מנת להגיע לחקר האמת כל זאת תוך הפגנת רגישות ואמפטיה כלפי מצבה של הנפגעת…״. סיכמה רב פקד עורכת דין רביץ.

קודם לכן, הודיעה משטרת מרחב אילת, כי היא חוקרת חשד ל’אונס קבוצתי‘ ו-עבירות תקיפה, שאירעו בעיר אילת על ידי שלושה גברים ערבים, כלפי תושבת העיר. השלושה, נעצרו לחקירה.

החקירה, החלה בעקבות דיווח שהתקבל ב’מוקד המשטרה‘ על ידי אביה של הקורבן (תושבת העיר אילת בשנות ה-30 לחייה) על פיו שלושה גברים, ביצעו ב-בִתּוֹ שורת עבירות מין ו-אלימות בחדר בית מלון באילת, אליו הובילו אותה בשעות לפנות בוקר, שבת.

מיד עם קבלת הדיווח הראשוני, החלו ‘שוטרי מרחב אילת‘ בחקירת האירוע, ותוך זמן קצר הצליחו להתחקות אחר זהות החשודים (בשנות ה-20) תושבי היישוב ערבי עין נקובא (عين نقوبا) הממוקם ממערב לירושלים בשטח שיפוט של המועצה אזורית מטה יהודה).

מטעם דוברות המשטרה מסרה אפרת אקלר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה‘ כי עם חשיפתם עצרו אותם שוטרי מרחב אילת לחקירה בחשד לעבירות של אונס קבוצתי, אלימות ועבירות מין חמורות – זאת תוך ניצול מצב הקורבן.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן