"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים

איך הדהים צלם לעמ משה מילנר, את נשיא ארהב ג'ימי קרטר

צלם לשכת העיתונות הממשלתית משה מילנר, פותח סדרת סרטונים חדשה מבית לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) החושפת את מה שאירע מאחורי הקלעים של האירועים והדמויות היסטוריות של מדינת ישראל ◄המלצת כותב שורות אלו, אסור להחמיץ את ה"סטורי" הזה◄בפרק הראשון, מר מילנר, חוזר אל ה-17 בספטמבר שנת 1978 ומספר דרך התמונות שצילם על מפגש הפסגה בקמפ דייוויד שמגלה גם למה הנשיא מר קרטר הצמיד מאבטח אחרי אותו יום ב-קמפ דייוויד.
משה מילנר צלם לשכת העיתונות הממשלתי ברקע אנואר א-סַּאדַאת ומנחם בגין ב-17 בספטמבר שנת 1978 | צילומים: משה מילנר (מתוך אוסף התצלומים הלאומי) ו-קובי אלקוצר, לעמ | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
משה מילנר צלם לעמ ברקע: א-סַּאדַאת ובגין

"סטורי היסטורי" זה הולך להיות אם כל ה"סטורי". למה ראש ממשלת ישראל (האישה הראשונה והיחידה שכיהנה כראש ממשלה בישראל בין מרץ 1969 ליוני 1974) הגב' גולדה מאיר, ונשיא ארצות הברית מר ריצ'רד (מילהאוז) ניקסון שהיה נשיאהּ ה-37 של ארצות הברית, בין השנים; 1969–1974, נקרעו מצחוק? ומה נהג לעשות ראש הממשלה מר יצחק רבין, רגע לפני החלטות חשובות בחייו? וגלו מדוע החליט נשיא ארצות הברית מר ג'ימי קרטר, להצמיד לצלם מילנר, מאבטח אחרי אותו יום בקמפ דייוויד?

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

"סטורי היסטורי", מדווחת הגב' עינב לוגסי, מלשכת העיתונות הממשלתית, היא סדרת סרטונים חדשה מבית לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) החושפת את מה שאירע מאחורי הקלעים של האירועים והדמויות היסטוריות של מדינת ישראל.

המלצת כותב שורות אלו, אסור להחמיץ את ה"סטורי" הזה.

בפרק הראשון, ה"זום" הוא על הצלם המיתולוגי של לשכת העיתונות הממשלתית, מר משה מילנר, חוזר אל ה-17 בספטמבר שנת 1978 ומספר דרך התמונות שצילם על מפגש הפסגה בקמפ דייוויד שמגלה גם למה הנשיא מר קרטר הצמיד מאבטח אחרי אותו יום ב-קמפ דייוויד.

רוצים לשמוע ולראות עוד? לחצו על "הירשם כמנוי" ועל סמל הפעמון והמשיכו לעקוב אחרי הפרקים הבאים בסדרה, בהם יתארח גם הצלם; יעקב סער.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן