ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

חדשות עיתונות | תקשורת המונים

איך הדהים צלם לעמ משה מילנר, את נשיא ארהב ג’ימי קרטר

צלם לשכת העיתונות הממשלתית משה מילנר, פותח סדרת סרטונים חדשה מבית לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) החושפת את מה שאירע מאחורי הקלעים של האירועים והדמויות היסטוריות של מדינת ישראל ◄המלצת כותב שורות אלו, אסור להחמיץ את ה"סטורי" הזה◄בפרק הראשון, מר מילנר, חוזר אל ה-17 בספטמבר שנת 1978 ומספר דרך התמונות שצילם על מפגש הפסגה בקמפ דייוויד שמגלה גם למה הנשיא מר קרטר הצמיד מאבטח אחרי אותו יום ב-קמפ דייוויד.
0
0
משה מילנר צלם לשכת העיתונות הממשלתי ברקע אנואר א-סַּאדַאת ומנחם בגין ב-17 בספטמבר שנת 1978 | צילומים: משה מילנר (מתוך אוסף התצלומים הלאומי) ו-קובי אלקוצר, לעמ | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
משה מילנר צלם לעמ ברקע: א-סַּאדַאת ובגין

“סטורי היסטורי” זה הולך להיות אם כל ה”סטורי”. למה ראש ממשלת ישראל (האישה הראשונה והיחידה שכיהנה כראש ממשלה בישראל בין מרץ 1969 ליוני 1974) הגב’ גולדה מאיר, ונשיא ארצות הברית מר ריצ’רד (מילהאוז) ניקסון שהיה נשיאהּ ה-37 של ארצות הברית, בין השנים; 1969–1974, נקרעו מצחוק? ומה נהג לעשות ראש הממשלה מר יצחק רבין, רגע לפני החלטות חשובות בחייו? וגלו מדוע החליט נשיא ארצות הברית מר ג’ימי קרטר, להצמיד לצלם מילנר, מאבטח אחרי אותו יום בקמפ דייוויד?

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

סטורי היסטורי“, מדווחת הגב’ עינב לוגסי, מלשכת העיתונות הממשלתית, היא סדרת סרטונים חדשה מבית לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) החושפת את מה שאירע מאחורי הקלעים של האירועים והדמויות היסטוריות של מדינת ישראל.

המלצת כותב שורות אלו, אסור להחמיץ את ה”סטורי” הזה.

בפרק הראשון, ה”זום” הוא על הצלם המיתולוגי של לשכת העיתונות הממשלתית, מר משה מילנר, חוזר אל ה-17 בספטמבר שנת 1978 ומספר דרך התמונות שצילם על מפגש הפסגה בקמפ דייוויד שמגלה גם למה הנשיא מר קרטר הצמיד מאבטח אחרי אותו יום ב-קמפ דייוויד.

רוצים לשמוע ולראות עוד? לחצו על “הירשם כמנוי” ועל סמל הפעמון והמשיכו לעקוב אחרי הפרקים הבאים בסדרה, בהם יתארח גם הצלם; יעקב סער.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן