בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

איגרת ראש הממשלה ושר הביטחון ליום הזיכרון לחללי ישראל

ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו באיגרת מיוחדת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע"ט; "איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו - בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור"◄"משפחות יקרות, ערב יום הזיכרון, אני מאחל לכן שמבעד למסך הדמעות, יבקיעו דרך קרני אור. האור הזה – פרי הטוב סביבנו – הוא הנחמה, הוא התקווה. זכרם של הבנים והבנות, גיבורי האומה, ישכון בלבבות לעולמי עד".

ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו, פרסם אתמול (שלישי, ב' באייר התשע"ט) איגרת מיוחדת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע"ט, ובה אמר בין היתר, כי; "עמידתנו במבחן האש והדם בתש"ח-תש"ט, לא הייתה מעשה חד-פעמי. חלוף הזמן, מוכיח שבכל דור' קמים לנו גיבורים שצועדים לפני המחנה. הם מתחנכים על מורשת קודמיהם, ואף הם נכונים לחרף נפשם, כדי להבטיח את נצח ישראל". מר נתניהו הוסיף ואמר; "איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו – בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ראש הממשלה ושר הביטחון מר נתניהו, כתב באיגרתו ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע"ט;

בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון בעצרת הזיכרון לחללי צהל | עיבוד צילום: שולי סונגו
בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון

משפחות יקרות,

צמד המילים 'זיכרון ועצמאות' מלווה את קיומנו הלאומי זה 71 שנים. מאז שעמנו הגשים את כיסופי הדורות לחידוש הריבונות המדינית, מגיני ארצנו, עומדים על משמרתם דרוכים ונחושים.

עובדת היותנו אומה בת חורין מובטחת בזכות נכונות ההקרבה של בנינו ובנותינו. קורבן הנופלים – קודש, גבורתם – מופת, זכרם – נצח.

חמוטל בר-יוסף, משוררת בולטת שידעה אובדן ושכול, כותבת; 'מַה יֵשׁ פֹּה לְהַסְבִּיר? אוֹ שֶׁאַתָּה מַכִּיר אֶת הַמָּקוֹם הַכּוֹאֵב אוֹ שֶׁאַתָּה לֹא מַכִּיר'. אנו, שיקירינו הלכו מאיתנו לבלי שוב, איננו זקוקים להסברים. הכאב שוכן בעומק נפשנו.

די במבט אילם, כדי שנבין זה את זה. עברנו שבר נורא, ומה שנותן לנו את הכוח להתקדם במעלה הדרך הוא תמיכת העם והגאווה במדינה.

כשהסתיימה מלחמת הקוממיות, לפני שבעה עשורים, נפתח צוהר לעולמם הפנימי של חללי המערכה. עיזבונם כלל מכתבים ורשימות מרטיטי לב, גווילי אש. הם משקפים אמונה חסרת פשרות בצדקת הדרך והבנת גודל הייעוד. מ

וטב למות זקופי קומה על אדמת המולדת – כך אמרו – מאשר לחיות מוכים ומושפלים בנכר.

█║ נתניהו; "חיילינו ומפקדינו, עומדים כחומה בצורה אל מול אויבנו, ישראל, מוסיפה לצעוד קדימה".

עמידתנו במבחן האש והדם בתש"ח-תש"ט לא הייתה מעשה חד-פעמי. חלוף הזמן, מוכיח שבכל דור, קמים לנו גיבורים שצועדים לפני המחנה. הם מתחנכים על מורשת קודמיהם, ואף הם נכונים לחרף נפשם, כדי להבטיח את נצח ישראל.

איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו – בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור.

בד-בבד, אנו בונים את מדינתנו, שזוכה להישגים מופלאים בכל תחומי העשייה. בחסות חיילינו ומפקדינו, שעומדים כחומה בצורה אל מול אויבנו, ישראל, מוסיפה לצעוד קדימה.

עוצמתנו מחוללת תמורות חשובות במזרח התיכון – מדינות בעולם הערבי והמוסלמי מבקשות להתקרב אלינו, ואני מאמין ש'זרעי השלום' הללו עוד יניבו פירות.

משפחות יקרות, ערב יום הזיכרון, אני מאחל לכן שמבעד למסך הדמעות, יבקיעו דרך קרני אור. האור הזה – פרי הטוב סביבנו – הוא הנחמה, הוא התקווה. זכרם של הבנים והבנות, גיבורי האומה, ישכון בלבבות לעולמי עד.

חתימת בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון

  • וידאו; איתי בית-און, לשכת עיתונות ממשלתית.
  • סאונד; בן פרץ, לשכת עיתונות ממשלתית.דילוג לתוכן