קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

איגרת ראש הממשלה ושר הביטחון ליום הזיכרון לחללי ישראל

ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו באיגרת מיוחדת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע"ט; "איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו - בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור"◄"משפחות יקרות, ערב יום הזיכרון, אני מאחל לכן שמבעד למסך הדמעות, יבקיעו דרך קרני אור. האור הזה – פרי הטוב סביבנו – הוא הנחמה, הוא התקווה. זכרם של הבנים והבנות, גיבורי האומה, ישכון בלבבות לעולמי עד".

ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו, פרסם אתמול (שלישי, ב' באייר התשע"ט) איגרת מיוחדת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע"ט, ובה אמר בין היתר, כי; "עמידתנו במבחן האש והדם בתש"ח-תש"ט, לא הייתה מעשה חד-פעמי. חלוף הזמן, מוכיח שבכל דור' קמים לנו גיבורים שצועדים לפני המחנה. הם מתחנכים על מורשת קודמיהם, ואף הם נכונים לחרף נפשם, כדי להבטיח את נצח ישראל". מר נתניהו הוסיף ואמר; "איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו – בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ראש הממשלה ושר הביטחון מר נתניהו, כתב באיגרתו ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע"ט;

בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון בעצרת הזיכרון לחללי צהל | עיבוד צילום: שולי סונגו
בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון

משפחות יקרות,

צמד המילים 'זיכרון ועצמאות' מלווה את קיומנו הלאומי זה 71 שנים. מאז שעמנו הגשים את כיסופי הדורות לחידוש הריבונות המדינית, מגיני ארצנו, עומדים על משמרתם דרוכים ונחושים.

עובדת היותנו אומה בת חורין מובטחת בזכות נכונות ההקרבה של בנינו ובנותינו. קורבן הנופלים – קודש, גבורתם – מופת, זכרם – נצח.

חמוטל בר-יוסף, משוררת בולטת שידעה אובדן ושכול, כותבת; 'מַה יֵשׁ פֹּה לְהַסְבִּיר? אוֹ שֶׁאַתָּה מַכִּיר אֶת הַמָּקוֹם הַכּוֹאֵב אוֹ שֶׁאַתָּה לֹא מַכִּיר'. אנו, שיקירינו הלכו מאיתנו לבלי שוב, איננו זקוקים להסברים. הכאב שוכן בעומק נפשנו.

די במבט אילם, כדי שנבין זה את זה. עברנו שבר נורא, ומה שנותן לנו את הכוח להתקדם במעלה הדרך הוא תמיכת העם והגאווה במדינה.

כשהסתיימה מלחמת הקוממיות, לפני שבעה עשורים, נפתח צוהר לעולמם הפנימי של חללי המערכה. עיזבונם כלל מכתבים ורשימות מרטיטי לב, גווילי אש. הם משקפים אמונה חסרת פשרות בצדקת הדרך והבנת גודל הייעוד. מ

וטב למות זקופי קומה על אדמת המולדת – כך אמרו – מאשר לחיות מוכים ומושפלים בנכר.

█║ נתניהו; "חיילינו ומפקדינו, עומדים כחומה בצורה אל מול אויבנו, ישראל, מוסיפה לצעוד קדימה".

עמידתנו במבחן האש והדם בתש"ח-תש"ט לא הייתה מעשה חד-פעמי. חלוף הזמן, מוכיח שבכל דור, קמים לנו גיבורים שצועדים לפני המחנה. הם מתחנכים על מורשת קודמיהם, ואף הם נכונים לחרף נפשם, כדי להבטיח את נצח ישראל.

איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו – בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור.

בד-בבד, אנו בונים את מדינתנו, שזוכה להישגים מופלאים בכל תחומי העשייה. בחסות חיילינו ומפקדינו, שעומדים כחומה בצורה אל מול אויבנו, ישראל, מוסיפה לצעוד קדימה.

עוצמתנו מחוללת תמורות חשובות במזרח התיכון – מדינות בעולם הערבי והמוסלמי מבקשות להתקרב אלינו, ואני מאמין ש'זרעי השלום' הללו עוד יניבו פירות.

משפחות יקרות, ערב יום הזיכרון, אני מאחל לכן שמבעד למסך הדמעות, יבקיעו דרך קרני אור. האור הזה – פרי הטוב סביבנו – הוא הנחמה, הוא התקווה. זכרם של הבנים והבנות, גיבורי האומה, ישכון בלבבות לעולמי עד.

חתימת בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון

  • וידאו; איתי בית-און, לשכת עיתונות ממשלתית.
  • סאונד; בן פרץ, לשכת עיתונות ממשלתית.דילוג לתוכן