איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

איגרת ראש הממשלה ושר הביטחון ליום הזיכרון לחללי ישראל

ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו באיגרת מיוחדת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע"ט; "איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו - בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור"◄"משפחות יקרות, ערב יום הזיכרון, אני מאחל לכן שמבעד למסך הדמעות, יבקיעו דרך קרני אור. האור הזה – פרי הטוב סביבנו – הוא הנחמה, הוא התקווה. זכרם של הבנים והבנות, גיבורי האומה, ישכון בלבבות לעולמי עד".

ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו, פרסם אתמול (שלישי, ב’ באייר התשע”ט) איגרת מיוחדת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע”ט, ובה אמר בין היתר, כי; “עמידתנו במבחן האש והדם בתש”ח-תש”ט, לא הייתה מעשה חד-פעמי. חלוף הזמן, מוכיח שבכל דור’ קמים לנו גיבורים שצועדים לפני המחנה. הם מתחנכים על מורשת קודמיהם, ואף הם נכונים לחרף נפשם, כדי להבטיח את נצח ישראל”. מר נתניהו הוסיף ואמר; “איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו – בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ראש הממשלה ושר הביטחון מר נתניהו, כתב באיגרתו ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – תשע”ט;

בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון בעצרת הזיכרון לחללי צהל | עיבוד צילום: שולי סונגו
בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון

משפחות יקרות,

צמד המילים ‘זיכרון ועצמאות’ מלווה את קיומנו הלאומי זה 71 שנים. מאז שעמנו הגשים את כיסופי הדורות לחידוש הריבונות המדינית, מגיני ארצנו, עומדים על משמרתם דרוכים ונחושים.

עובדת היותנו אומה בת חורין מובטחת בזכות נכונות ההקרבה של בנינו ובנותינו. קורבן הנופלים – קודש, גבורתם – מופת, זכרם – נצח.

חמוטל בר-יוסף, משוררת בולטת שידעה אובדן ושכול, כותבת; ‘מַה יֵשׁ פֹּה לְהַסְבִּיר? אוֹ שֶׁאַתָּה מַכִּיר אֶת הַמָּקוֹם הַכּוֹאֵב אוֹ שֶׁאַתָּה לֹא מַכִּיר’. אנו, שיקירינו הלכו מאיתנו לבלי שוב, איננו זקוקים להסברים. הכאב שוכן בעומק נפשנו.

די במבט אילם, כדי שנבין זה את זה. עברנו שבר נורא, ומה שנותן לנו את הכוח להתקדם במעלה הדרך הוא תמיכת העם והגאווה במדינה.

כשהסתיימה מלחמת הקוממיות, לפני שבעה עשורים, נפתח צוהר לעולמם הפנימי של חללי המערכה. עיזבונם כלל מכתבים ורשימות מרטיטי לב, גווילי אש. הם משקפים אמונה חסרת פשרות בצדקת הדרך והבנת גודל הייעוד. מ

וטב למות זקופי קומה על אדמת המולדת – כך אמרו – מאשר לחיות מוכים ומושפלים בנכר.

█║ נתניהו; “חיילינו ומפקדינו, עומדים כחומה בצורה אל מול אויבנו, ישראל, מוסיפה לצעוד קדימה”.

עמידתנו במבחן האש והדם בתש”ח-תש”ט לא הייתה מעשה חד-פעמי. חלוף הזמן, מוכיח שבכל דור, קמים לנו גיבורים שצועדים לפני המחנה. הם מתחנכים על מורשת קודמיהם, ואף הם נכונים לחרף נפשם, כדי להבטיח את נצח ישראל.

איננו חדלים להיאבק במבקשי נפשנו – בחזית ובעורף, בגבולותינו ומעבר להם, ובמוקדי הטרור.

בד-בבד, אנו בונים את מדינתנו, שזוכה להישגים מופלאים בכל תחומי העשייה. בחסות חיילינו ומפקדינו, שעומדים כחומה בצורה אל מול אויבנו, ישראל, מוסיפה לצעוד קדימה.

עוצמתנו מחוללת תמורות חשובות במזרח התיכון – מדינות בעולם הערבי והמוסלמי מבקשות להתקרב אלינו, ואני מאמין ש’זרעי השלום’ הללו עוד יניבו פירות.

משפחות יקרות, ערב יום הזיכרון, אני מאחל לכן שמבעד למסך הדמעות, יבקיעו דרך קרני אור. האור הזה – פרי הטוב סביבנו – הוא הנחמה, הוא התקווה. זכרם של הבנים והבנות, גיבורי האומה, ישכון בלבבות לעולמי עד.

חתימת בנימין נתניהו ראש הממשלה ושר הביטחון

  • וידאו; איתי בית-און, לשכת עיתונות ממשלתית.
  • סאונד; בן פרץ, לשכת עיתונות ממשלתית.דילוג לתוכן