חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות חדשות עסקים מסחר | תעשייה

איגוד לשכות המסחר: ירידה חדה ומדאיגה ב-צריכה פרטית ב-2019

איגוד לשכות המסחר: נוכח נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, על הירידה התלולה בתוצר העסקי בצריכה הפרטית שהגיעה ל-750 מיליארד ₪ וביבוא וביצוא על הממשלה לחשב מחדש שינויים הכרחיים במדיניות הכלכלית על הממשלה לחשב מחדש את ההתאמות הנחוצות במדיניות הכלכלית ולשים את מרכז הכובד בתיעול הצריכה הפרטית וצריכת המדינה האזרחית והביטחונית אל המגזר המקומי בישראל - כולל תעשייה, בתי מלאכה, המסחר והקמעונאות.
1
0
אוריאל לין עורך דין, נשיא לשכת המסחר תל אביב והמרכז ונשיא איגוד לשכות המסחר | רקע: גרף כלכלי לצלילת הכנסות איש עסקים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אוריאל לין

“אסור לעבור לסדר היום על הנתונים שהתפרסמו שלשום (ראשון) על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בכל הקשור לירידה הדרסטית במרבית האינדיקטורים במשק ובמיוחד בתוצר העסקי ובצמיחה הפרטית” – כך אמר והתריע נשיא לשכת המסחר תל אביב והמרכז ונשיא איגוד לשכות המסחר עורך דין אוריאל לין, בכנס דחוף אשר התקיים אתמול (יום שני, כ”ז באב התש”פ) ב’איגוד לשכות המסחר’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

“הצריכה הפרטית היא המנוע המרכזי בצמיחת המשק ואם לא נשכיל ובדחיפות, לשנות את מגמת הירידה בצריכה הפרטית, אנו צפויים להמשך של ירידה חדה בתוצר“.

לדברי נשיא לשכת המסחר תל אביב והמרכז ונשיא איגוד לשכות המסחר עורך דין אוריאל לין; “במצב הנוכחי, לא ייתכן שממשלת ישראל, תמשיך במוּדע להפלות לרעה את המגזר העסקי המייצר, המייבא והמשווק מוצרי צריכה לעומת ספקי חוץ ביבוא אישי.

בעוד שאנו רוצים לעודד צריכה מקומית, אנו קונסים את מי שמבצע את רכישותיו במדינת ישראל.

על רכישות בישראל, נדרשים הצרכנים לשלם 17% מס ערך מוסף ועל רכישות ביבוא אישי מ-ספקי חוץ, הם פטורים מתשלום מעמ“.

סמנכלית תקשורת ודוברת של איגוד לשכות המסחר ארגון העסקים הגדול בישראל, הגב’ מיכל אורלי, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי כמו כן, ציין עורך דין אוריאל לין; “יש להמשיך ולעשות מאמצים ולתעל חלק גדול יותר מרכישות המדינה אל ‘מגזר התעשייה והמלאכה‘.

יהיה צורך לעשות גם התאמות, מבלי לפגוע במובטלים, שימנעו עידוד של אי חזרה לעבודה, כן, מניעת מצב בו לעסקים רבים אין את התמריץ להעלות את המחזור מלמעלה מ-60%, לעומת התקופה המקבילה, אשתקד, מחשש של הפסד בהשתתפות המדינה בהוצאות הקבועות של העסק“. סיכם נשיא לשכת המסחר תל אביב והמרכז ונשיא איגוד לשכות המסחר עורך דין אוריאל לין.

1
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן