חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות עסקים מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ מסחר | תעשייה

איגוד לשכות המסחר דורש לבטל הסגר לכל המסחר מיום ראשון הקרוב

בניגוד לעמדת ראש הממשלה, טוען עורך דין אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר; "המסחר אינו מייצר תחלואת קורונה כאשר הוא מתנהל בתנאי התו הסגול... יש לקבוע עד סוף יוני שנה זו, דפוסי התנהגות שונים של כל הציבור והמגזר העסקי. אחרת, שחרור מהסגר וחזרה לאותם דפוסי התנהגות קודם הסגר, תהיה פשוט איוולת, שכן התחלואה תיווצר מחדש".
0
0
עורך דין אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר ברקע: זוג עם מסכות נגד קורונה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עורך דין אוריאל לין

נשיא איגוד לשכות המסחר עורך דין אוריאל לין, פנה היום (רביעי, 27.1.2021) אל ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ול’קבינט הקורונה’ בדרישה לפתוח כבר ביום ראשון הבא (31.1.2021) את כל המסחר בישראל וזה כולל חנויות הרחוב, קניונים פתוחים וסגורים, ללא הגבלה, אך בתנאי “התו הסגול”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

“אין שום הגיון בסגירת המסחר, אומר לין ומוסיף; המסחר אינו מייצר את תחלואת הקורונה כאשר הוא מתנהל בתנאי ‘התו הסגול‘. ידוע לכל ש’מוקדי יצירת קורונה | Covid-19, הם דווקא התא המשפחתי הצפוף והתקהלויות אנושיות, אם במגזר החרדי או בפעילויות אחרות”.

“מול זאת – הדגיש מר לין, כי; “קבינט הקורונה (ועדת השרים לעניין ההתמודדות עם התפרצות נגיף הקורונה בישראל, המשבר והשלכותיו וההשפעות שלה על מדינת ישראל) – לא גיבש אסטרטגיית יציאה נכונה מן הסגר. חזרה לנוסחה של סבבי סגר ו-מתווה מדורג של יציאה ממנו – זהו כישלון ידוע מראש ואסור לחזור עליו.

מה שכן צריך לעשות, זה לקבוע עד סוף חודש יוני שנה זו, דפוסי התנהגות שונים של כל הציבור ו’המגזר העסקי‘. אחרת, שחרור מהסגר וחזרה לאותם דפוסי התנהגות קודם הסגר, תהיה פשוט איוולת, שכן התחלוּאה תיווצר מחדש”.

חייבים לבצע שינוי עמוק ורציני בדפוסי ההנהגות. לשם כך, הציג עורך דין אוריאל לין, שתי דוגמאות;

 איסור תפילה בכנסיות, מסגדים ובתי כנסת ב-חדרים סגורים עד סוף יוני לפחות.

דילול הלימודים בכל מערכת החינוך; הפחתת מספר שעות הלימוד ומעבר למשמרות בוקר ו-אחר הצהרים, תוך דילול של עד 50% מן המשתתפים.

“דוגמאות אלה, קשות לביצוע, אך הן הכרחיות אם אנו רוצים להיאבק ברצינות במגפת הקורונה.

שכן, על כולנו להבין שאנו נמשיך לחיות בצל הקורונה ותוצאות התחלואה לפחות עד סוף יוני, שנה זו”. הדגיש וסיכם עורך דין אוריאל לין.

0
0דילוג לתוכן