בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט חדשות

איגוד האינטרנט מזמין אותך ל'האקתון הבוטים הגדול'

כחלק מהמאמץ המשותף כפי שמגדיר אותו איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC-IL) 'לנקות את הרשתות החברתיות' שלנו מגורמים מזהמים ושקריים, התחבר 'איגוד האינטרנט הישראלי' ל-האקתון Hackathon)) שייערך ממחר יום חמישי עד שבת, ה-7 עד ה-9 בפברואר, ב-אוניברסיטת חיפה ◄האקתון החשוב, נערך בהובלתם של האקטיביסטים והפצחנים; יובל אדם ו-נעם רותם, מרכז הסייבר של אוניברסיטת חיפה ו'מכון קיסריה למחקר בין-תחומי ליישומי מדעי המחשב' באוניברסיטת חיפה וגורמים נוספים.

מתכנתות/ים, משפטנים, אנשי מדע המדינה וזכויות אזרח, אתם מוזמנים "בעדיפות ראשונה" במהלך סוף השבוע הקרוב הזה, החל ממחר (יום חמישי ב' באדר א' התשע"ט, ה-7.2 ב-16:00 עד שבת 9.2.19 בשעה 17:00) ל'האקתון הבוטים הגדול'באוניברסיטת חיפה שיקיים איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC-IL).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בינה מלכותית | אלכס נייט Alex - knight-199368 | עיבוד צילום: שולי סונגו
בינה מלכותית | אלכס נייט

האירוע, יתקיים כחלק מהמאמץ המשותף כפי שמגדיר אותו איגוד האינטרנט 'לנקות את הרשתות החברתיות' שלנו מגורמים מזהמים ושקריים, שלצורך כך, התחבר 'איגוד האינטרנט הישראלי' ל-האקתון Hackathon)).

על פי ויקיפדיה, המילה האקתון, היא  הֶלְחֵם בסיסים של האק – תכנות יצירתי או שיבוש תרבות ומרתון, כלומר; "מרוץ" של תכנות יצירתי.

פעמים רבות, התוכנה שמפותחת בהאקתונים, היא תוכנה חופשית.

זאת ועוד; אירוע האקתון הבוטים הגדול, הינו יזמות מרתונית, רב-עוצמתית, העושה שימוש בחוכמת ההמונים, בו המשתתפים מתחלקים לקבוצות חשיבה, היוצרים ומפתחים יחדיו רעיונות והמצאות פורצי דרך, במטרה לנסות לענות על אתגר שהוגדר מראש על ידי מארגני ההאקתון.

 גיבוש מתודות לשימוש במידע שנאסף לטיוב ההליך הדמוקרטי והצעת כיווני מחקר חדשים.

מטרתו של האקתון, היא יצירת כלים טכנולוגיים ל"זיהוי רשתות בוטים" ו"פייק ניוז", תוספים לדפדפן לדיווח על פרופילים ועמודים חשודים.

כמו כן, ל"תיוג חשבונות חשודים על העמוד", ניתוח הנתונים שנאספו מ"טוויטר" ובנוסף, גם ב-גיבוש מתודות לשימוש במידע שנאסף לטיוב ההליך הדמוקרטי והצעת כיווני מחקר חדשים.

האקתון החשוב, נערך בהובלתם של האקטיביסטים והפצחנים; יובל אדם ו-נעם רותם, מרכז הסייבר של אוניברסיטת חיפה ו'מכון קיסריה למחקר בין-תחומי ליישומי מדעי המחשב' באוניברסיטת חיפה וגורמים נוספים.

'איגוד האינטרנט הישראלי' קורא להצטרף ל"האקתון הבוטים הגדול" יהיו אלה 48 שעות של האקתון, החל ממחר (יום חמישי, ה-7.2 בשעה 16:00 שעת התחלה; 17:00) במכון מחקר קיסריה של אוניברסיטת חיפה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן