"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות הרשויות המקומית עיתונות | תקשורת המונים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

איגוד דוברי הרשויות המקומיות מי יהיה הכתב המקומי המצטיין

פרס הכתב המקומי של איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל, יוענק מדי שנה לכתבים/עיתונאים שהעלו כתבות ותכניות עיתונאיות מצטיינות; מודפסות, משודרות או מקוונות, העוסקות במגוון הנושאים הקשורים לחיים המוניציפליים ◄מטרת התחרות, היא קידום וטיפוח המקצוענות, המצוינות והאיכות בתחומי העיתונות והעיתונאות, המתמקדים בנושאים מוניציפליים, על היבטים השונים ◄טקס הענקת הפרס יתקיים במסגרת הכנס השנתי של האיגוד שיתקיים השנה בעיר נתניה.
עיתונאי עם מיקרופון
עיתונאי עם מיקרופון

איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל, מקיים לראשונה תחרות לבחירת הכתב המצטיין בתחום המקומי (מוניציפלי). העיתונאי המצטיין של ישראל שייבחר, יזכה בפרס על סך 10,000 ₪ מתנת אחת החברות אשר מעניקות חסויות ל'כנס השנתי של איגוד דוברי הרשויות המקומיות'. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הגשת המועמדות לתחרות, יכולה להיעשות על ידי מי שמפרסם את העבודה העיתונאית או על ידי ממליצים ואת הכתבות, ניתן להגיש השבוע רק עד לתאריך; 21.10.18. את תקנון לתחרות הייחודית וראשונה מסוגה, חיבר פרופסור יחיאל (חיליק) לימור, מחשובי אנשי האקדמיה בתחום התקשורת בישראל.

טקס הענקת הפרס לכתב/עיתונאי המצטיין, ב'כנס ה- 6 של איגוד דוברי הרשויות המקומיות' יתקיים לראשונה, השנה בעיר נתניה החוגגת השנה 90 שנה להיווסדה במלון 'ווסט לגון ריסורט' בין התאריכים; 21-24 (רביעי–שבת) בנובמבר, במעמד שר הביטחון מר אביגדור ליברמן ועמיתו שר האוצר מר משה כחלון.

הנהלת האיגוד, מסרה, כי בנוסף לשני השרים הבכירים, ישתתפו בכנס בכירים בצהל, ראשי מערכות התקשורת בארץ, עיתונאים בכירים ואנשי אקדמיה מובילים בתחום התקשורת. בכנס, שיימשך לאורך ארבעה ימים, יתקיימו מגוון פאנלים, הרצאות וסדנא מיוחדת של פיקוד העורף.

הפרס היוקרתי, יוענק מדי שנה, עבור כתבות ותכניות עיתונאיות מצטיינות שהינן; מודפסות, משודרות או מקוונות, העוסקות במגוון הנושאים הקשורים לחיים המוניציפליים.

חבר ודובר איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל, המכהן גם דובר עיריית רמת-השרון מר גונן אליאסי, מסר לתקשורת, כי מטרת תחרות "העיתונאי המצטיין של ישראל 2018", היא קידום וטיפוח המקצוענות, המצוינות והאיכות בתחומי העיתונות והעיתונאות, המתמקדים בנושאים מוניציפליים, על היבטים השונים והמגוונים.

בראש חבר השופטים, יעמוד 'חתן פרס לישראל' לשנה זו, העיתונאי והפרשן, רון בן ישי. צוות השופטים, ימנה 5 חברים.

יושב ראש איגוד דוברי הרשויות המקומיות ודובר עיריית באר שבע מר אמנון יוסף; "אני גאה ושמח לקיים תחרות ייחודית זאת, העוסקת במגוון הנושאים המוניציפליים החשובים שבהם מטפלת התקשורת.

התרומה שלנו לקיום התחרות היא קידום וטיפוח המקצוענות והמצוינות בתחום העיתונות". סיכם יושב ראש האיגוד מר יוסף.

אל תקנון תחרות הכוכב המקומי 2018,יש ללחוץ על הקישור.

 איגוד דוברי הרשויות המקומיות

באתר איגוד דוברי הרשויות המקומיות, נאמר, כי האיגוד הוקם במטרה לאפשר לדוברים פעילות משותפת בצד המקצועי, האתי, מעמד הדובר, השתלמויות, שיתופי פעולה בין הדוברים וכן בפאן החברתי.

במסגרת אותן פעולות, מקיים האיגוד במהלך השנה ימי עיון, קורסים ייחודיים ומשותפים עם מוסדות להשכלה גבוהה, ביקורים במוסדות ובגופים שונים כדוגמת; צהל וקיום כנס שנתי שנמשך שנמשך מספר ימים במהלכם מופיעים אנשי מקצוע ותקשורת מובילים בארץ.

באיגוד דוברי הרשויות המקומיות, חברים דוברים מ- 265 רשויות המקומיות, המועצות האזוריות והמועצות המקומיות והמועצות הערביות. הדוברים החברים באיגוד, חייבים להיות מועסקים ישירות על ידי הרשות המקומית.

לאיגוד הדוברים, יש נשיאת כבוד והנהלה בה 11 חברים ובראשה עומד יושב ראש. הבחירות לאיגוד מתקיימות אחת ל-5 שנים וכל דובר, יכול להגיש את מועמדתו.

כיום יושב ראש איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל הוא דובר עיריית באר שבע מר אמנון יוסף. בנוסף לחברי הנהלה, בוחרים הדוברים ועדת ביקורת ובה 3 חברים, המפקחת על עבודת והתנהלות איגוד דוברי הרשויות המקומיות.

לאיגוד דוברי הרשויות המקומיות, הפועל כעמותה רשומה כחוק, ישנם יועץ משפטי ורואה חשבון, המעניקים שירותים מקצועיים חיוניים.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן