101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות חדשות הרשויות המקומית עיתונות | תקשורת המונים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

איגוד דוברי הרשויות המקומיות – מי יהיה העיתונאי המקומי המצטיין

השנה החליטה הנהלת איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל לפצל את התחרות לשתי קטגוריות; "כתבה מקומית", בה יורשו להשתתף עיתונאים מכלי התקשורת הארציים. ו-"כתב/ת מקומי/ת", מיועדת לכתבים מקומיים בלבד ◄ הפרס, לכל זוכה, על סך 10,000 ₪, יוענק לזוכים על כתבות ותכניות עיתונאיות מצטיינות - מודפסות, משודרות או מקוונות, העוסקות במגוון הנושאים הקשורים לתחום המוניציפלי.
0
0
עיתונאי מראיין | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
עיתונאי מראיין

מי יהיו העיתונאים המצטיינים של ישראל? איגוד דוברי הרשויות המקומיות, מקיים תחרות לבחירת הכתבים המצטיינים בתחום המוניציפלי. איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל, ממשיך במסורת אשר החלה בשנה שעברה לבחירת העיתונאי המצטיין בארץ בתחום המוניציפלי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

השנה, החליטה הנהלת האיגוד לפצל את התחרות לשתי קטגוריות;

  • כתבה מקומית“, בה יורשו להשתתף עיתונאים מכלי התקשורת הארציים.
  • כתב/ת מקומי/ת“, מיועדת לכתבים מקומיים בלבד.

הפרס, יוענק לזוכים על כתבות ותכניות עיתונאיות מצטיינות – מודפסות, משודרות או מקוונות, העוסקות במגוון הנושאים הקשורים לתחום המוניציפלי.

סגנית דובר איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל וסגנית דובר עיריית באר שבע הגב’ אורטל סגל, מסרה, כי מטרת התחרות, היא קידום וטיפוח המקצוענות, המצוינות והאיכות בתחומי העיתונות והעיתונאות, המתמקדים בנושאים מוניציפליים, על ההיבטים השונים והמגוונים.

הגשת המועמדות לתחרות, יכולה להיעשות על ידי מי שמפרסם את העבודה העיתונאית או על ידי ממליצים. את הכתבות ניתן להגיש עד לתאריך 21.10.19.

העבודות יוגשו באמצעות האינטרנט לכתובת הבאה; igud@br7.org.il את העיתונאים המצטיינים, תבחר ועדה בה חברים שלושה שופטים.
לכל זוכה, יוענק פרס כספי על סך 10,000 ₪.

טקס הענקת הפרס, יתקיים במסגרת ‘הכנס השנתי של איגוד דוברי הרשויות המקומיות’ אשר יתקיים בנובמבר, שנה זו.

מר אמנון יוסף, יושב ראש איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל אשר נבחר בפעם שלישית (אפריל 2019) ברציפות לתפקיד והמשמש כדובר עיריית באר שבע ב- 24 השנים האחרונות; “לאור ההצלחה הרבה לה זכתה התחרות בשנה קודמת, בה השתתפו רבים מהעיתונאים בארץ.

אני גאה ושמח לקיים גם השנה את התחרות הייחודית העוסקת במגוון הנושאים המוניציפליים החשובים שבהם מטפלת התקשורת ואף להרחיבה.

התרומה שלנו לקיום התחרות היא קידום וטיפוח המקצוענות והמצוינות בתחום העיתונות” – סיכם יוסף.

תקנון התחרות אשר חיבר פרופ’ יחיאל (חיליק) לימור מאנשי האקדמיה החשובים בתחום התקשורת בישראל;

תקנון תחרות כתבה מקומית 2019

תקנון תחרות כתב מקומי 2019

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן