בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חדשות הרשויות המקומית עיתונות | תקשורת המונים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

איגוד דוברי הרשויות המקומיות – מי יהיה העיתונאי המקומי המצטיין

השנה החליטה הנהלת איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל לפצל את התחרות לשתי קטגוריות; "כתבה מקומית", בה יורשו להשתתף עיתונאים מכלי התקשורת הארציים. ו-"כתב/ת מקומי/ת", מיועדת לכתבים מקומיים בלבד ◄ הפרס, לכל זוכה, על סך 10,000 ₪, יוענק לזוכים על כתבות ותכניות עיתונאיות מצטיינות - מודפסות, משודרות או מקוונות, העוסקות במגוון הנושאים הקשורים לתחום המוניציפלי.
עיתונאי מראיין | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
עיתונאי מראיין

מי יהיו העיתונאים המצטיינים של ישראל? איגוד דוברי הרשויות המקומיות, מקיים תחרות לבחירת הכתבים המצטיינים בתחום המוניציפלי. איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל, ממשיך במסורת אשר החלה בשנה שעברה לבחירת העיתונאי המצטיין בארץ בתחום המוניציפלי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

השנה, החליטה הנהלת האיגוד לפצל את התחרות לשתי קטגוריות;

  • "כתבה מקומית", בה יורשו להשתתף עיתונאים מכלי התקשורת הארציים.
  • "כתב/ת מקומי/ת", מיועדת לכתבים מקומיים בלבד.

הפרס, יוענק לזוכים על כתבות ותכניות עיתונאיות מצטיינות – מודפסות, משודרות או מקוונות, העוסקות במגוון הנושאים הקשורים לתחום המוניציפלי.

סגנית דובר איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל וסגנית דובר עיריית באר שבע הגב' אורטל סגל, מסרה, כי מטרת התחרות, היא קידום וטיפוח המקצוענות, המצוינות והאיכות בתחומי העיתונות והעיתונאות, המתמקדים בנושאים מוניציפליים, על ההיבטים השונים והמגוונים.

הגשת המועמדות לתחרות, יכולה להיעשות על ידי מי שמפרסם את העבודה העיתונאית או על ידי ממליצים. את הכתבות ניתן להגיש עד לתאריך 21.10.19.

העבודות יוגשו באמצעות האינטרנט לכתובת הבאה; igud@br7.org.il את העיתונאים המצטיינים, תבחר ועדה בה חברים שלושה שופטים.
לכל זוכה, יוענק פרס כספי על סך 10,000 ₪.

טקס הענקת הפרס, יתקיים במסגרת 'הכנס השנתי של איגוד דוברי הרשויות המקומיות' אשר יתקיים בנובמבר, שנה זו.

מר אמנון יוסף, יושב ראש איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל אשר נבחר בפעם שלישית (אפריל 2019) ברציפות לתפקיד והמשמש כדובר עיריית באר שבע ב- 24 השנים האחרונות; "לאור ההצלחה הרבה לה זכתה התחרות בשנה קודמת, בה השתתפו רבים מהעיתונאים בארץ.

אני גאה ושמח לקיים גם השנה את התחרות הייחודית העוסקת במגוון הנושאים המוניציפליים החשובים שבהם מטפלת התקשורת ואף להרחיבה.

התרומה שלנו לקיום התחרות היא קידום וטיפוח המקצוענות והמצוינות בתחום העיתונות" – סיכם יוסף.

תקנון התחרות אשר חיבר פרופ' יחיאל (חיליק) לימור מאנשי האקדמיה החשובים בתחום התקשורת בישראל;

תקנון תחרות כתבה מקומית 2019

תקנון תחרות כתב מקומי 2019
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן