בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כנסת ישראל נגישות כאן ישראל

אות יקיר העם ל-יולי אדלשטיין על העסקת אנשים עם מוגבלויות בכנסת

בין מעניקי הפרס ליושב ראש הכנסת, חבר כנסת יולי יואל אדלשטיין, יועץ לנשיא ארצות הברית ובכירי קרן קימת לישראל באמריקה, מר גארי קושנר; "אני נפעם מהמחייבות של יושב ראש הכנסת ועובדי המשכן למען המטרה הכה חשובה. מתנדבי קקל ברחבי ארצות הברית, גייסו עד כה 15 מיליון דולר לצורך שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית".
יושב ראש הכנסת מר יולי יואל אדלשטיין את 'אות יקיר העם' עבור פעילותו למען שילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה | עיבוד צילום: שולי סונגו
יולי יואל אדלשטיין

"אות יקיר העם" הוענק על ידי משלחת מיוחדת מארצות הברית ליושב ראש הכנסת, חבר כנסת מר יולי יואל אדלשטיין, על פעילותו למען שילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה בטקס חגיגי שהתקיים אתמול (יום ראשון, כ' באדר תשע"ט) בכנסת.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל אתר ’נגישות-נטב’פייסבוק' או ב’טוויטר'.

מר אדלשטיין,יושב ראש הכנסת וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. כיהן בעבר כשר לקליטת עלייה וכן שר ההסברה והתפוצות בממשלות ישראל. ההחלטה להעניק את 'אות יקיר העם' הוענק ליושב ראש הכנסת מר אדלשטיין, היא בזכות הדגש ששמה הכנסת על 'העסקה שוויונית של עובדים עם מוגבלויות'.

יושב ראש הכנסת מר יואל (יולי) אדלשטיין, אמר בטקס, כי; "זהו כבוד גדול עבורי. 5% מעובדי הכנסת, 29 במספר, הם אנשים עם מוגבלויות מסוגים שונים, ועוד היד נטויה.

בשבועות האחרונים הענקנו קביעות ל-7 עובדים נוספים העונים על הגדרה זו. העסקת עובדים עם מוגבלות נוחלת הצלחה רבה בכנסת ואנחנו גאים בכך.

יולי אדלשטיין עם יועצו של הנשיא טראמפ לשילוב בעלי מוגבלות, כריס ניילי, שהגיע עם משלחתו ללמוד על פרויקט השילוב הייחודי של הכנסת
אדלשטיין עם ניילי

אדלשטיין, סיכם, כי; "הכנסת, משמשת דוגמה למגזר הציבורי והפרטי, ורבים מהארץ ומהעולם מגיעים לכאן כדי ללמוד מניסיוננו בתחום".

מנכל הכנסת, מר אלברט סחרוביץ | צילום: דוברות הכנסת
אלברט סחרוביץ, מנכל הכנסת 

מנכל הכנסת, מר אלברט סחרוביץ; "הכנסת מקצה משאבים רבים לקיום מטרה נעלה זו, ומקיימת הליכי מיון ייחודיים לצורך כך. הכנסת, על חבריה, עובדיה ומבקריה נהנים מהפירות ובכוונתנו להרחיב עוד את הפרויקט החשוב הזה".

יושב ראש הוועדה המייעצת לנשיא ארצות הברית בנושא שילוב אנשים עם מוגבלויות, מר כריס ניילי, אמר; "יש הרבה מה ללמוד מישראל בתחום. זה דורש שינוי תפישה ומסייע בחינוך הציבור".

יושב ראש הוועדה לשילוב אנשים עם מוגבלות בקרן קימת לישראל חברה לתועלת הציבור ארצות הברית, מר גארי קושנר; "אני נפעם מהמחייבות של יושב ראש הכנסת ועובדי המשכן למען המטרה הכה חשובה.

מתנדבי קקל ברחבי ארצות הברית, גייסו עד כה 15 מיליון דולר לצורך שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית".

ראש אגף בכיר משאבי אנוש בכנסת, הגב' מירה פיירשטיין, פירטה בפני המשלחת האורחת את אופן גיוסם ושילובם של העובדים במשכן הכנסת ואת השלבים השונים בתהליך.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן