קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כנסת ישראל נגישות כאן ישראל

אות יקיר העם ל-יולי אדלשטיין על העסקת אנשים עם מוגבלויות בכנסת

בין מעניקי הפרס ליושב ראש הכנסת, חבר כנסת יולי יואל אדלשטיין, יועץ לנשיא ארצות הברית ובכירי קרן קימת לישראל באמריקה, מר גארי קושנר; "אני נפעם מהמחייבות של יושב ראש הכנסת ועובדי המשכן למען המטרה הכה חשובה. מתנדבי קקל ברחבי ארצות הברית, גייסו עד כה 15 מיליון דולר לצורך שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית".
יושב ראש הכנסת מר יולי יואל אדלשטיין את 'אות יקיר העם' עבור פעילותו למען שילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה | עיבוד צילום: שולי סונגו
יולי יואל אדלשטיין

"אות יקיר העם" הוענק על ידי משלחת מיוחדת מארצות הברית ליושב ראש הכנסת, חבר כנסת מר יולי יואל אדלשטיין, על פעילותו למען שילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה בטקס חגיגי שהתקיים אתמול (יום ראשון, כ' באדר תשע"ט) בכנסת.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל אתר ’נגישות-נטב’פייסבוק' או ב’טוויטר'.

מר אדלשטיין,יושב ראש הכנסת וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. כיהן בעבר כשר לקליטת עלייה וכן שר ההסברה והתפוצות בממשלות ישראל. ההחלטה להעניק את 'אות יקיר העם' הוענק ליושב ראש הכנסת מר אדלשטיין, היא בזכות הדגש ששמה הכנסת על 'העסקה שוויונית של עובדים עם מוגבלויות'.

יושב ראש הכנסת מר יואל (יולי) אדלשטיין, אמר בטקס, כי; "זהו כבוד גדול עבורי. 5% מעובדי הכנסת, 29 במספר, הם אנשים עם מוגבלויות מסוגים שונים, ועוד היד נטויה.

בשבועות האחרונים הענקנו קביעות ל-7 עובדים נוספים העונים על הגדרה זו. העסקת עובדים עם מוגבלות נוחלת הצלחה רבה בכנסת ואנחנו גאים בכך.

יולי אדלשטיין עם יועצו של הנשיא טראמפ לשילוב בעלי מוגבלות, כריס ניילי, שהגיע עם משלחתו ללמוד על פרויקט השילוב הייחודי של הכנסת
אדלשטיין עם ניילי

אדלשטיין, סיכם, כי; "הכנסת, משמשת דוגמה למגזר הציבורי והפרטי, ורבים מהארץ ומהעולם מגיעים לכאן כדי ללמוד מניסיוננו בתחום".

מנכל הכנסת, מר אלברט סחרוביץ | צילום: דוברות הכנסת
אלברט סחרוביץ, מנכל הכנסת 

מנכל הכנסת, מר אלברט סחרוביץ; "הכנסת מקצה משאבים רבים לקיום מטרה נעלה זו, ומקיימת הליכי מיון ייחודיים לצורך כך. הכנסת, על חבריה, עובדיה ומבקריה נהנים מהפירות ובכוונתנו להרחיב עוד את הפרויקט החשוב הזה".

יושב ראש הוועדה המייעצת לנשיא ארצות הברית בנושא שילוב אנשים עם מוגבלויות, מר כריס ניילי, אמר; "יש הרבה מה ללמוד מישראל בתחום. זה דורש שינוי תפישה ומסייע בחינוך הציבור".

יושב ראש הוועדה לשילוב אנשים עם מוגבלות בקרן קימת לישראל חברה לתועלת הציבור ארצות הברית, מר גארי קושנר; "אני נפעם מהמחייבות של יושב ראש הכנסת ועובדי המשכן למען המטרה הכה חשובה.

מתנדבי קקל ברחבי ארצות הברית, גייסו עד כה 15 מיליון דולר לצורך שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית".

ראש אגף בכיר משאבי אנוש בכנסת, הגב' מירה פיירשטיין, פירטה בפני המשלחת האורחת את אופן גיוסם ושילובם של העובדים במשכן הכנסת ואת השלבים השונים בתהליך.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן