קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-21 חדשות חדשות הליכוד

אושרה מועמדות 2 ממועמדי 'הליכודניקים החדשים'

מינהלת הליכוד; הדר ויסמן שמחוני וניר הירשמן, מועמדי 'הליכודניקים החדשים' לבחירות המקדימות לרשימת הליכוד לכנסת ירוצו ברשימה הארצית ועל משבצת הצעירים ◄ ממשיך מאבקה של הקבוצה לאפשר לארבעת המועמדים האחרים; דן קלארמן, ליאור מאירי, אסף רותם, ויניב טוירמן להתמודד ב'רשימת הליכוד לכנסת' ◄ אמש החזיר בית המשפט המחוזי את עניינם של "מודחי הליכודניקים החדשים" אל 'בית הדין של הליכוד' למרות שציין, כי בית המשפט עומד על "סף ההתערבות".

 

הדר ויסמן שמחוני וניר הירשמן, מועמדי הליכודניקים החדשים לבחירות המקדימות לרשימת הליכוד לכנסת | עיבוד צילום: שולי סונגו
הדר ויסמן שמחוני וניר הירשמן

מועמדי "הליכודניקים החדשים"; הדר ויסמן שמחוני ועמיתה ניר הירשמן, אושרו אמש (שלישי, ט"ז שבט, תשע"ט) על ידי 'מינהלת הליכוד' שפרסמה את רשימות המועמדים לכנסת. מינהלת הליכוד, דחתה ערעור שהוגש אמש כנגד מועמדותם והתירה לשניים להתמודד בבחירות המקדימות.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן הליכוד | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

 הירשמן הוא יועץ תקשורת ובעלים של "ניר הירשמן תקשורת" עם כמעט 12 שנות ניסיון בתקשורת ובפוליטיקה. בעבר היה הירשמן מראשי מאבק המילואימניקים של מלחמת לבנון השנייה, שדרשו את התפטרותם של ראש הממשלה אולמרט ושר הביטחון פרץ.

הירשמן, מראשי התנועה לזכויות דיגיטליות וממובילי המאבק במאגר הביומטרי. הוא יתמודד ברשימה הארצית.

ניר הירשמן, מסר היום (ד), בתגובה, כי; "אתמול ניצחה התקווה את הפחד. ועדת הבחירות ראתה אמש את הפוטנציאל שטמון ב- 13 אלף המתפקדים שלנו וביכולת שלהם לסייע לניצחון הליכוד.

המטרות שלנו ברורות- להחזיר את הערכים הישנים וליצור רשימת ליכוד ראויה, שרוב אזרחי ישראל, ישמחו להצביע לה.

כעת יש להשלים את המלאכה ולאפשר למעלה מ-1,000 ליכודניקים חדשים לחזור לתנועה ולאפשר לארבעת המתמודדים שנפסלה חברותם לחזור ולהתמודד". סיכם הירשמן.

 שמחוני; "אדם אחד לא יכול למנוע מאלפים את הזכות לבחור ומתמודדים את הזכות להיבחר…"

ויסמן שמחוני (34), התחילה את דרכה המקצועית כמהנדסת תעשייה וניהול (עתודאית ורב סרן במילואים ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין) וכיום היא דוקטורנטית לכלכלה.

את מעורבותה הפוליטית התחילה שמחוני כבר בשנת 2011 עם התפקדותה לליכוד, בשלהי "המחאה החברתית" כשהבינה שאי-התפקדות לתנועה שלה היא חוסר אחריות דמוקרטית.

ויסמן שמחוני, תתמודד ברשימה הארצית על משבצת הצעירים.

הדר ויסמן שמחוני; "ראינו אתמול את ניצחון הערכים הליברליים של קבוצת מתפקדים גדולה. ועדת הבחירות, קבעה, למעשה, כי אדם אחד לא יכול למנוע מאלפים את הזכות לבחור ומתמודדים את הזכות להיבחר. כעת נצא להתמודד על קולות הבוחרים וננצח".

יחד עם אישורם של הגב' שמחוני ומר הירשמן, ממשיך מאבקה של הקבוצה לאפשר לארבעת המועמדים האחרים; דן קלארמן, ליאור מאירי, אסף רותם, ויניב טוירמן להתמודד ב'רשימת הליכוד לכנסת'.

אמש החזיר בית המשפט המחוזי את עניינם של "מודחי הליכודניקים החדשים" אל 'בית הדין של הליכוד' למרות שציין, כי בית המשפט עומד על "סף ההתערבות". ובית הדין, היה אמור לדון היום (ד) בנושא.

זאת ועוד; מאבק אנשי הקבוצה להשבתם של 1,001 חברי הקבוצה שלא נכנסו למרשם חברי הליכוד, וב"ליכודניקים החדשים" ממשיכים ושוקלים בשעות אלה את המשך צעדיהם המשפטיים בנושא.
  • דילוג לתוכן