"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אור עקיבא | Or Akiva ספורט ישראל

אור עקיבא חנכה 'מרכז טוטו-פיס לקהילה ולספורט'

המרכז נבנה בשיתוף מפעל הפיס  -טוטו ווינר, משרד השיכון והבינוי ורשות מקרקעי ישראל בהשקעה של למעלה מ-10 מיליון ₪ ◄עירית בן מנחם מנהלת מחלקת מבני פיס ומחשוב במפעל הפיס; "מטרת שיתוף הפעולה עם הטוטו היא לאגם משאבים ולהבטיח בניית מתקני ספורט איכותיים ועל פי תו תקן בינלאומי, שיאפשרו לקיים משחקי ליגה ותחרויות ספורט בינלאומיות. כמו גם, חוגים טכסים, אירועים וחגיגות לרווחת התלמידים והקהילה, וזאת תחת קורת גג אחת". 
ראש העיר יעקב אדרי בחנוכת מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט
ראש העיר יעקב אדרי בחנוכת מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט

במעמד ראש העיר אור עקיבא מר יעקב אדרי, נציגי מפעל הפיס והטוטו ווינר, נחנך בשבוע עבר, בשכונת היובל, ישיבת אמי"ת נתיבות דרור, מבנה 'טוטו פיס לקהילה ולספורט', בעיר אור עקיבא. מבנה 'טוטו פיס' לקהילה ולספורט, הוקם בהשקעה של כ- 10.2 מיליון ₪.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הבנייה התאפשרה הודות לסיוע המשמעותי בעלויות ההקמה, שניתן על ידי מפעל הפיס, שהשקיע כ- 2.8 מיליון שקלים והרשויות הנוספות שהשקיעו במרכז; הטוטו, העניקו כ-4.1 מיליון ₪, כש'משרד השיכון והבינוי' העניק כ-3.2 מיליון ₪ ו'רשות מקרקעי ישראל' השקיעה כחצי מיליון ₪.

'מרכז טוטו-פיס לקהילה ולספורט בין לאומי – אור עקיבא' בעיר אור עקיבא, הוקם בשטח של כ- 1,500 מטרים רבועים, הכולל זירת משחקים לכדורסל, חדרי חוגים, חדרי הלבשה ומלתחות, מיזוג אוויר ויציע מושבים המונה כ- 500 מושבים ובכך נותן מענה הולם לצרכי הספורט של העיר וקיום פעילויות קהילתיות גם יחד תחת קורת גג אחד.

█ מפעל הפיס; "מטרת שיתוף הפעולה עם הטוטו היא לאגם משאבים ולהבטיח בניית מתקני ספורט איכותיים…

'פיליזר תקשורת' משרד יחסי הציבור וייעוץ תקשורתי מהמובילים בישראל, בעל ניסיון של מעל לעשרים וחמש שנה בתחום, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה', כי; רכז טוטו-פיס לקהילה ולספורט בין לאומי – אור עקיבא' יהיה פתוח ברוב שעות היום לרווחת התושבים, ישמש מקום לפעילויות ותחרויות ספורט לאומיות ובינלאומיות, חוגים, טקסים, אירועים וחגיגות הקהילה.

עירית בן מנחם מנהלת מחלקת מבני פיס ומחשוב באגף הקצאות של מפעל הפיס, אמרה, כי; "מטרת שיתוף הפעולה עם הטוטו היא לאגם משאבים ולהבטיח בניית מתקני ספורט איכותיים ועל פי תו תקן בינלאומי, שיאפשרו לקיים משחקי ליגה ותחרויות ספורט בינלאומיות.

כמו גם, חוגים טכסים, אירועים וחגיגות לרווחת התלמידים והקהילה, וכל זאת תחת קורת גג אחת".

ראש העיר מר יעקב אדרי, הודה למפעל הפיס, ל"טוטו" ולכל השותפים על הסיוע בתחומי החינוך והספורט באור עקיבא.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן