קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה

אורנוס יוצא מנסיגה – שינוי תפיסת עולם ושבירת מסגרות

הכוכב אורנוס אינו נראה כלל כמו כוכב לכת גדול ומאיר, דוגמת שכנו   הכוכב שבתאי. מסלולו סביב השמש ארוך וא, אורנוס משלים הקפה אחת סביב השמש, בתקופה השווה ל - 84  שנים בכדור הארץ. במהלך תקופה זו הוא שוהה כשבע שנים בכל קבוצת כוכבים ("מזל") בשמים. בעברית נודע אורנוס בשם אורון ("אור קטן") והוא מרמז על אורו החיוור של כוכב הלכת כפי שהוא נראה מכדור הארץ בשל המרחק הרב שלו מהשמש.
אורנוס יוצא מהנסיגה | עיבוד צילום: שולי סונגו
אורנוס יוצא מהנסיגה

כוכב אורנוס השליט הטבעי של מזל דלי המקושר עם רצון לחופש ושחרור ממסגרת, יוצא השבוע מהנסיגה בה שהה בחודשים האחרונים ומתחיל במסעו במסלול הישר, עד שייכנס בפעם הבאה לנסיגה בחודש ספטמבר 2019. השבוע נמצא הכוכב אורנוס המביא אתו אנרגיה של שינויים מהירים ולא צפויים בזווית מאתגרת וקשה אל פלוטו כוכב השינויים העמוקים ביותר, בשמים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לאחר שש השנים שבהם שהה אורנוס במזל טלה וגרם לילידי המזלות טלה, מאזניים, סרטן וגדי – ליצור שינוי משמעותי בחייהם ובחיי אחרים. אורנוס עובר סופית למזל שור למשך 7 השנים הבאות.

השינויים שיתחילו מאפריל 2019 והלאה, יתבטאו במהפכות וחידושים בתחומי המזון, היחסים הבינאישיים, סקס, ועניינים חומריים, ממון ואפילו באומנות.

◄ מלחמה על בסיס אתני היא מאוד אישית מאחר והיא נוגעת בתפיסת העולם

במפת המדינה בשלב הזה נמצא אורנוס במקום המייצג אותנו כעם המוכן  לצאת מהשגרה, לסגור מעגל ולשבור את הדפוסים שהיו ידועים עד כה עם שכנינו הערבים וגם בינינו לבין עצמנו.

הבעיה היא שגם הערבים חשים כמונו וגם להם יש צורך בשבירת דפוסים משכבר הימים.

באופן כללי בכל השנים האחרונות, אנו עדים לכך שקיימת התעוררות ורצון לחופש ושחרור ממוסכמות ברחבי העולם בנושאים שונים, בעיקר אתניים כשכמובן כול אחד בטוח שהוא צודק.

כל מלחמה על בסיס אתני היא מאוד אישית מאחר והיא נוגעת בתפיסת העולם הפרטית של הצד הנלחם וגם המעורבות בה הנה בדרך כלל מקסימלית.

לכן, מלחמה זו  תמיד תהייה קשה מהרגיל כיוון שלצד הנדחק אל הפינה יש תחושה שאין לו מה להפסיד ואז הוא פועל יותר באגרסיביות, כולל התאבדות עובדה שמסבירה את התעוררותה של האינתיפאדה לאחרונה.

║◄ ברמה האישית יושפעו בעיקר ילידי השליש הראשון של המזלות;

גם ברמה האישית ירגישו בכך בעיקר ילידי המזלות שנולדו בשליש הראשון של המזלות הבאים: שור, עקרב, דלי, אריה, קשת ומאזניים.

ייתכנו שינויים משמעותיים פתאומיים בחייכם, אך תקבלו אותם בברכה כיוון שעמוק בתוך עצמכם – רציתם בזאת, כך שאתם אמורים ליהנות מהתוצאות.

 כל שאר ילידי המזלות שלא צוינו יזרמו עם אנרגיה זו באופן טבעי או כתוצאה מקרבה לילידי המזלות שכן ציינתי ולא יתנגדו לשינויים.

להזכירכם, השאיפה הטבעית של כוכב זה הוא להיות עצמאי, לפעול לפי אידאלים, לא להיות חייב או מושפע מאף אחד.

בנוסף, קיים רצון חזק לשמור על הטריטוריה הפרטית שתהיה כמעט בלתי חדירה לזולת, ולפחות לא עד שיעמדו בתקופת המבחן הנדרשת ליצירת אמון.

כיוון שכך ובאופן טבעי, קיימת בעיה לאנשים המושפעים מאנרגיה זו בנושאי  זוגיות ושותפויות, בהם יש צורך טבעי בשיתוף הדדי.

אנשים עם רצון עז לחופש  יתקשו במגע עם אוטוריטה (חוק ומסגרת) ועוד יותר יתקשו ביצירת קשרים ארוכים. כל היחסים האישיים והמקצועיים שלהם חייבים להיות בנויים על אינדיבידואל וצורכי היחיד.

כאשר מבקר כוכב זה במזלות השונים הרי שהוא גורם להם להיות מושפעים מאנרגיית הכוכב, גם אם היא נוגדת את תפיסת העולם וההתנהגות היום יומית הרגילה שלהם.

בהשפעה היותר קשה של הכוכב במזלות שציינתי עלול להיווצר דחף פנימי שיגרום לכם לשבור מסגרות שכבר לא מתאימות לכם יותר.

ולסיכום, אולי תקל על כולנו הידיעה שכוכב אורנוס בתפקידו הבסיסי נועד לנפץ את העבר כדי להוביל לקדמה.

נכון שדרכו מהירה וחסרת סבלנות, אך אלה שיסכימו לזרום עם האנרגיה שלו ייהנו ממנו יותר לעומת המתנגדים לו, אלו, בכל מקרה יבצעו  את השינויים, אבל יאלצו "לשלם" עבורם מחירים יותר משמעותיים.
דילוג לתוכן