איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה

אורנוס יוצא מנסיגה – שינוי תפיסת עולם ושבירת מסגרות

הכוכב אורנוס אינו נראה כלל כמו כוכב לכת גדול ומאיר, דוגמת שכנו   הכוכב שבתאי. מסלולו סביב השמש ארוך וא, אורנוס משלים הקפה אחת סביב השמש, בתקופה השווה ל - 84  שנים בכדור הארץ. במהלך תקופה זו הוא שוהה כשבע שנים בכל קבוצת כוכבים ("מזל") בשמים. בעברית נודע אורנוס בשם אורון ("אור קטן") והוא מרמז על אורו החיוור של כוכב הלכת כפי שהוא נראה מכדור הארץ בשל המרחק הרב שלו מהשמש.
אורנוס יוצא מהנסיגה | עיבוד צילום: שולי סונגו
אורנוס יוצא מהנסיגה

כוכב אורנוס השליט הטבעי של מזל דלי המקושר עם רצון לחופש ושחרור ממסגרת, יוצא השבוע מהנסיגה בה שהה בחודשים האחרונים ומתחיל במסעו במסלול הישר, עד שייכנס בפעם הבאה לנסיגה בחודש ספטמבר 2019. השבוע נמצא הכוכב אורנוס המביא אתו אנרגיה של שינויים מהירים ולא צפויים בזווית מאתגרת וקשה אל פלוטו כוכב השינויים העמוקים ביותר, בשמים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לאחר שש השנים שבהם שהה אורנוס במזל טלה וגרם לילידי המזלות טלה, מאזניים, סרטן וגדי – ליצור שינוי משמעותי בחייהם ובחיי אחרים. אורנוס עובר סופית למזל שור למשך 7 השנים הבאות.

השינויים שיתחילו מאפריל 2019 והלאה, יתבטאו במהפכות וחידושים בתחומי המזון, היחסים הבינאישיים, סקס, ועניינים חומריים, ממון ואפילו באומנות.

◄ מלחמה על בסיס אתני היא מאוד אישית מאחר והיא נוגעת בתפיסת העולם

במפת המדינה בשלב הזה נמצא אורנוס במקום המייצג אותנו כעם המוכן  לצאת מהשגרה, לסגור מעגל ולשבור את הדפוסים שהיו ידועים עד כה עם שכנינו הערבים וגם בינינו לבין עצמנו.

הבעיה היא שגם הערבים חשים כמונו וגם להם יש צורך בשבירת דפוסים משכבר הימים.

באופן כללי בכל השנים האחרונות, אנו עדים לכך שקיימת התעוררות ורצון לחופש ושחרור ממוסכמות ברחבי העולם בנושאים שונים, בעיקר אתניים כשכמובן כול אחד בטוח שהוא צודק.

כל מלחמה על בסיס אתני היא מאוד אישית מאחר והיא נוגעת בתפיסת העולם הפרטית של הצד הנלחם וגם המעורבות בה הנה בדרך כלל מקסימלית.

לכן, מלחמה זו  תמיד תהייה קשה מהרגיל כיוון שלצד הנדחק אל הפינה יש תחושה שאין לו מה להפסיד ואז הוא פועל יותר באגרסיביות, כולל התאבדות עובדה שמסבירה את התעוררותה של האינתיפאדה לאחרונה.

║◄ ברמה האישית יושפעו בעיקר ילידי השליש הראשון של המזלות;

גם ברמה האישית ירגישו בכך בעיקר ילידי המזלות שנולדו בשליש הראשון של המזלות הבאים: שור, עקרב, דלי, אריה, קשת ומאזניים.

ייתכנו שינויים משמעותיים פתאומיים בחייכם, אך תקבלו אותם בברכה כיוון שעמוק בתוך עצמכם – רציתם בזאת, כך שאתם אמורים ליהנות מהתוצאות.

 כל שאר ילידי המזלות שלא צוינו יזרמו עם אנרגיה זו באופן טבעי או כתוצאה מקרבה לילידי המזלות שכן ציינתי ולא יתנגדו לשינויים.

להזכירכם, השאיפה הטבעית של כוכב זה הוא להיות עצמאי, לפעול לפי אידאלים, לא להיות חייב או מושפע מאף אחד.

בנוסף, קיים רצון חזק לשמור על הטריטוריה הפרטית שתהיה כמעט בלתי חדירה לזולת, ולפחות לא עד שיעמדו בתקופת המבחן הנדרשת ליצירת אמון.

כיוון שכך ובאופן טבעי, קיימת בעיה לאנשים המושפעים מאנרגיה זו בנושאי  זוגיות ושותפויות, בהם יש צורך טבעי בשיתוף הדדי.

אנשים עם רצון עז לחופש  יתקשו במגע עם אוטוריטה (חוק ומסגרת) ועוד יותר יתקשו ביצירת קשרים ארוכים. כל היחסים האישיים והמקצועיים שלהם חייבים להיות בנויים על אינדיבידואל וצורכי היחיד.

כאשר מבקר כוכב זה במזלות השונים הרי שהוא גורם להם להיות מושפעים מאנרגיית הכוכב, גם אם היא נוגדת את תפיסת העולם וההתנהגות היום יומית הרגילה שלהם.

בהשפעה היותר קשה של הכוכב במזלות שציינתי עלול להיווצר דחף פנימי שיגרום לכם לשבור מסגרות שכבר לא מתאימות לכם יותר.

ולסיכום, אולי תקל על כולנו הידיעה שכוכב אורנוס בתפקידו הבסיסי נועד לנפץ את העבר כדי להוביל לקדמה.

נכון שדרכו מהירה וחסרת סבלנות, אך אלה שיסכימו לזרום עם האנרגיה שלו ייהנו ממנו יותר לעומת המתנגדים לו, אלו, בכל מקרה יבצעו  את השינויים, אבל יאלצו “לשלם” עבורם מחירים יותר משמעותיים.
דילוג לתוכן