"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה

אורנוס יוצא מנסיגה – שינוי תפיסת עולם ושבירת מסגרות

הכוכב אורנוס אינו נראה כלל כמו כוכב לכת גדול ומאיר, דוגמת שכנו   הכוכב שבתאי. מסלולו סביב השמש ארוך וא, אורנוס משלים הקפה אחת סביב השמש, בתקופה השווה ל - 84  שנים בכדור הארץ. במהלך תקופה זו הוא שוהה כשבע שנים בכל קבוצת כוכבים ("מזל") בשמים. בעברית נודע אורנוס בשם אורון ("אור קטן") והוא מרמז על אורו החיוור של כוכב הלכת כפי שהוא נראה מכדור הארץ בשל המרחק הרב שלו מהשמש.
אורנוס יוצא מהנסיגה | עיבוד צילום: שולי סונגו
אורנוס יוצא מהנסיגה

כוכב אורנוס השליט הטבעי של מזל דלי המקושר עם רצון לחופש ושחרור ממסגרת, יוצא השבוע מהנסיגה בה שהה בחודשים האחרונים ומתחיל במסעו במסלול הישר, עד שייכנס בפעם הבאה לנסיגה בחודש ספטמבר 2019. השבוע נמצא הכוכב אורנוס המביא אתו אנרגיה של שינויים מהירים ולא צפויים בזווית מאתגרת וקשה אל פלוטו כוכב השינויים העמוקים ביותר, בשמים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לאחר שש השנים שבהם שהה אורנוס במזל טלה וגרם לילידי המזלות טלה, מאזניים, סרטן וגדי – ליצור שינוי משמעותי בחייהם ובחיי אחרים. אורנוס עובר סופית למזל שור למשך 7 השנים הבאות.

השינויים שיתחילו מאפריל 2019 והלאה, יתבטאו במהפכות וחידושים בתחומי המזון, היחסים הבינאישיים, סקס, ועניינים חומריים, ממון ואפילו באומנות.

◄ מלחמה על בסיס אתני היא מאוד אישית מאחר והיא נוגעת בתפיסת העולם

במפת המדינה בשלב הזה נמצא אורנוס במקום המייצג אותנו כעם המוכן  לצאת מהשגרה, לסגור מעגל ולשבור את הדפוסים שהיו ידועים עד כה עם שכנינו הערבים וגם בינינו לבין עצמנו.

הבעיה היא שגם הערבים חשים כמונו וגם להם יש צורך בשבירת דפוסים משכבר הימים.

באופן כללי בכל השנים האחרונות, אנו עדים לכך שקיימת התעוררות ורצון לחופש ושחרור ממוסכמות ברחבי העולם בנושאים שונים, בעיקר אתניים כשכמובן כול אחד בטוח שהוא צודק.

כל מלחמה על בסיס אתני היא מאוד אישית מאחר והיא נוגעת בתפיסת העולם הפרטית של הצד הנלחם וגם המעורבות בה הנה בדרך כלל מקסימלית.

לכן, מלחמה זו  תמיד תהייה קשה מהרגיל כיוון שלצד הנדחק אל הפינה יש תחושה שאין לו מה להפסיד ואז הוא פועל יותר באגרסיביות, כולל התאבדות עובדה שמסבירה את התעוררותה של האינתיפאדה לאחרונה.

║◄ ברמה האישית יושפעו בעיקר ילידי השליש הראשון של המזלות;

גם ברמה האישית ירגישו בכך בעיקר ילידי המזלות שנולדו בשליש הראשון של המזלות הבאים: שור, עקרב, דלי, אריה, קשת ומאזניים.

ייתכנו שינויים משמעותיים פתאומיים בחייכם, אך תקבלו אותם בברכה כיוון שעמוק בתוך עצמכם – רציתם בזאת, כך שאתם אמורים ליהנות מהתוצאות.

 כל שאר ילידי המזלות שלא צוינו יזרמו עם אנרגיה זו באופן טבעי או כתוצאה מקרבה לילידי המזלות שכן ציינתי ולא יתנגדו לשינויים.

להזכירכם, השאיפה הטבעית של כוכב זה הוא להיות עצמאי, לפעול לפי אידאלים, לא להיות חייב או מושפע מאף אחד.

בנוסף, קיים רצון חזק לשמור על הטריטוריה הפרטית שתהיה כמעט בלתי חדירה לזולת, ולפחות לא עד שיעמדו בתקופת המבחן הנדרשת ליצירת אמון.

כיוון שכך ובאופן טבעי, קיימת בעיה לאנשים המושפעים מאנרגיה זו בנושאי  זוגיות ושותפויות, בהם יש צורך טבעי בשיתוף הדדי.

אנשים עם רצון עז לחופש  יתקשו במגע עם אוטוריטה (חוק ומסגרת) ועוד יותר יתקשו ביצירת קשרים ארוכים. כל היחסים האישיים והמקצועיים שלהם חייבים להיות בנויים על אינדיבידואל וצורכי היחיד.

כאשר מבקר כוכב זה במזלות השונים הרי שהוא גורם להם להיות מושפעים מאנרגיית הכוכב, גם אם היא נוגדת את תפיסת העולם וההתנהגות היום יומית הרגילה שלהם.

בהשפעה היותר קשה של הכוכב במזלות שציינתי עלול להיווצר דחף פנימי שיגרום לכם לשבור מסגרות שכבר לא מתאימות לכם יותר.

ולסיכום, אולי תקל על כולנו הידיעה שכוכב אורנוס בתפקידו הבסיסי נועד לנפץ את העבר כדי להוביל לקדמה.

נכון שדרכו מהירה וחסרת סבלנות, אך אלה שיסכימו לזרום עם האנרגיה שלו ייהנו ממנו יותר לעומת המתנגדים לו, אלו, בכל מקרה יבצעו  את השינויים, אבל יאלצו "לשלם" עבורם מחירים יותר משמעותיים.
דילוג לתוכן