אוניברסיטה | מכללה חדשות כאן ישראל חינוך חיפה

אוניברסיטת חיפה עם מיתוג חדש: רוצה להיות כוכב הצפון

המיתוג החדש והלוגו החדש של אוניברסיטת חיפה, מבטאים את המחויבות של האוניברסיטה להיות מוסד שמספק את התנאים, הכלים והיחס האישי שנדרש לאפשר לכל מי שנכנס ונכנסת בדלתות האוניברסיטה – חברי וחברות סגל, סטודנטים וסטודנטיות – את החופש להצליח. המיתוג החדש מלווה לראשונה את ‘היום הפתוח של אוניברסיטת חיפה‘ שיתקיים בחודש הבא (מרס) בתאריכים; 12-13.3.2024.
0
0
פרופ' רון רובין נשיא אוניברסיטת חיפה ברקע: לוגו אוניברסיטת חיפה לאור המיתוג החדש, צילום: אוניברסיטת חיפה | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
פרופ’ רון רובין

מיתוג חדש ל’אוניברסיטת חיפה’ בראשות פרופסור רון רובין, נשיאה ה- 11 של אוניברסיטה; עיצובו של לוגו מחודש, לוקח את המוטיבים של הלוגו המסורתי ומחדד אותם לדימוי של מחטי מַצְפֵּן, המצביעים על הצָפוֹן, כחלק מהחזון של האוניברסיטה להיות “כּוֹכַב הַצָּפוֹן” אוניברסיטה שנטועה בצפון הארץ, מהווה חלק מהמרחב החברתי של הצפון ומשמשת מוסד של מחקר מצטיין, שמשפיע על החברה הישראלית כולה ועל האנושות ככלל.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המיתוג החדש והלוגו החדש של אוניברסיטת חיפה, מבטאים את המחויבות של האוניברסיטה להיות מוסד שמספק את התנאים, הכלים והיחס האישי שנדרש לאפשר לכל מי שנכנס ונכנסת בדלתות האוניברסיטה – חברי וחברות סגל, סטודנטים וסטודנטיות – את החופש להצליח.

המיתוג החדש מלווה לראשונה את ‘היום הפתוח של אוניברסיטת חיפה‘ שיתקיים בחודש הבא (מרס) בתאריכים; 12-13.3.2024.

את תהליך המיתוג, מובילה חברת OPEN, שארך כמעט שנה, כלל מפגשים רבים עם חברי חברות הסגלים האקדמי והמנהלי וסטודנטים, ובסופו זוקק סיפורה הייחודי של אוניברסיטת חיפה;

אוניברסיטה שנטוּעה במרחב הצפוני ומסייעת לכל אחד ואחת באמצעות הכוח של ההשכלה הגבוהה למצוא את הנתיב הייחודי בו יוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל, להתקדם ולהתפתח כדי להצליח ולהשפיע.

אוניברסיטת חיפה שמוּנעת מסקרנות ודוחפת את חברי וחברות הקהילה להיות סקרנים, כדי להבין טוב יותר את העולם בו אנחנו חיים.

מטעם הסברה ויחסי ציבור של אוניברסיטת חיפה, מסרו אילן יבלברג ו-איתי שיינר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; אוניברסיטת חיפה, היא המובילה בישראל במחויבות ל-קיימות חברתית וסביבתית, שמשקיעה משאבים רבים, כדי לקחת חלק בחזון להובלת ישראל והאנושות כולה לעולם טוב יותר.

אוניברסיטה שהיא מנוע של מוביליות חברתית, שפותחת את שעריה לדורות חדשים להשכלה גבוהה ומסייעת בכך לבנות חברה ישראלית מגוונת, מכילה ומשותפת.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן