קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חינוך

אוניברסיטת בן-גוריון מחר לא יתקיימו לימודים, בחנים ובחינות

ציבור עובדי והסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מתבקשים לעקוב אחר הנחיות שיופצו במייל, באפליקציה ובאתר האינטרנט של האוניברסיטה בנוגע ללימודים והנחיות נוספות; מדי יום בין השעות 18:00-19:00 יופץ עדכון המתייחס ליום הבא. העובדים, מתבקשים להגיע לעבודה כרגיל. מחלקת הביטחון, מבקשת לרענן את ההנחיות לציבור העובדים והסטודנטים, בנוגע להתנהגות בעת הישמע אזעקת "צבע אדום".
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

מטה החירום של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, הודיע הערב (מוצאי שבת, כ"ט בניסן התשע"ט) אל ציבור העובדים והסטודנטים, כי בהערכת מצב שנערכה בשיתוף פיקוד העורף, הוחלט, כי לא יתקיימו לימודים (לרבות בחנים ובחינות) באוניברסיטת בן-גוריון (בקמפוסים בבאר שבע בלבד).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

אל הודעת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, מצטרפים המוסדות האקדמיים; מכללת אשקלון, מכללת ספיר ומכללת אחווה לקיים את החלטת 'פיקוד העורף' כי הלימודים ביישובי הדרום ודרום השפלה, לא יתקיימו מחר (יום ראשון, ל' בניסן התשע"ט) עקב מתקפת הטרור של ארגוני הטרור בעזה על ישובי עוטף עזה ודרום הארץ.

ציבור עובדי והסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מתבקשים לעקוב אחר הנחיות שיופצו במייל, באפליקציה ובאתר האינטרנט של האוניברסיטה בנוגע ללימודים והנחיות נוספות.

דובר אוניברסיטת בן גוריון בנגב ואיש יחסי הציבור, מר אמיר רוזנבליט, מסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; מדי יום בין השעות 18:00-19:00 יופץ עדכון המתייחס ליום הבא. העובדים, מתבקשים להגיע לעבודה כרגיל. 

מחלקת הביטחון, מבקשת לרענן את ההנחיות לציבור העובדים והסטודנטים, בנוגע להתנהגות בעת הישמע אזעקת "צבע אדום".

בהישמע אזעקה, תוך 60 שניות, יש להיכנס אל המרחב המוגן הקרוב ביותר או לאזורים הבאים;

א) לשוהים במבנה – יש לבחור את המיגון ע"פ המדרג הבא:

 • ממק (מרחב מוגן קומתי) – יש לסגור את חלון הפלדה והדלת.
 • אזור פנימי (כמו מסדרון) ללא חלונות וללא קיר הפונה לכיוון מערב מתחת לשתי תקרות קשיחות.
 • חדר מדרגות מתחת לשתי תקרות קשיחות ללא קיר הפונה לכיוון מערב .
 • חדר עם מינימום חלונות, ללא קיר הפונה לכיוון מערב
 • ומתחת לשתי תקרות קשיחות, (בהישמע קול נפץ/צפירה יש להתכופף ולהוריד ראש מתחת לקו החלונות).
 • בחדר הנבחר, יש לסגור את הדלת ואת החלונות, לשבת על הרצפה (מתחת לגובה קו החלון), בצמוד לקיר פנימי ו-לא מול חלון.

ב) לשוהים מחוץ למבנה

 • בשטח בנוי- במידת האפשר, יש להיכנס למבנה הסמוך ביותר עפ"י זמן ההתראה ולפעול עפ"י ההנחיות לשוהים במבנה.
 • בשטח פתוח ללא מבנה זמין- יש לנצל את תנאי שטח, לשכב על הקרקע ולהגן על הראש בידיים.

ג) לנוסעים ברכב

 • במידת האפשר, יש לעצור בצד הדרך, לצאת מהרכב ולהיכנס למבנה או למחסה קרוב. במידה ולא ניתן להגיע למבנה או למחסה עפ"י זמן ההתרעה, יש לעצור בזהירות בצד הדרך, לצאת מהרכב ולשכב על הארץ.

ד) מדיניות שחרור ממיגון:

 • לאחר האירוע, ניתן לצאת ממיגון תוך 10 דקות,אם לא ניתנה הנחייה אחרת.
 • יש להימנע מכל התקהלות באתרי נפילות הרקטות, חשוב להתרחק מחפצים לא מזוהים או מחוטי חשמל חשופים או קרועים או מרקטה המונחת על הארץ. במקרה כזה, יש להודיע מיד אל מוקד הביטחון בטלפונים הבאים: 08-6461555/888/444

במקרה של אזעקה אין להשתמש במעליות!

▼ טלפונים לשעת חירום;

 • מוקד מחלקת הביטחון 24 שעות ביממה; 08-6461888/61555
 • פיקוד העורף; 104 מכל מכשיר טלפון
 • משטרת ישראל; 100
 • מגן דוד אדום; 101
 • כיבוי אש; 102
 • מוקד עיריית באר-שבע; 106 מטלפון ברחבי העיר. חיצוני; 08-6463777.אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן