איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל נדל"ן

אומץ: שחיתות לכאורה בהגרלת פרוייקט פינוי-בינוי בקריית אונו

לאחרונה, הגיע, מידע מדאיג, אל אומץ בראשות מר פליצ׳ה פנחס פלד, ואל יושב ראש ועדת השלטון המקומי ב-אומץ, דר' שמעון זילברשלג, המעלה חשד, לכאורה, כי חלק לא קטן מן הזוכים בהגרלה, הינם "מקורבים" אל חברי מועצת העיר קריית אונו. מכיוון שהרשימה לא פורסמה ברבים כמתחייב עד היום, ב'אומץ' סוברים, כי מן הראוי לקיים בדיקה יסודית כדי לוודא, כי בביצוע ההגרלה ב'פרויקט פינוי בינוי' נשמרו כל כללי המינהל התקין וטוהר המידות ◄ על פי המידע, חברת 'אאורה נדלן' המציגה את עצמה לחברה הגדולה והמובילה בתחום ההתחדשות העירונית, ועיריית קִרְיַת אוֹנוֹ, לא פרסמו את רשימת הזוכים בהגרלה ובעתירת חברי אופוזיציה לחשיפת הרשימה.
דר' שמעון זילברשלג, יושב ראש ועדת השלטון המקומי ב"אומץ", ברקע חברת "אאורה נדלן" פרויקט של פינוי-בינוי בקריית אונו | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דר’ שמעון זילברשלג

חשד, לכאורה, כי חלק מהזוכים בהגרלה ב’פרויקט פינוי בינוי’ בעיר קִרְיַת אוֹנוֹ, הינם “מקורבים” לחברי מועצת העיר – כך עולה מפנייתה החמורה של “תנועת אומץ” עמותה הפועלת בישראל ונאבקת נגד הקשר ההדדי בין הון ושלטון, נגד השחיתות ולמען שוויון הכול בפני החוק אל היועץ המשפטי לממשלה, דר’ אביחי מנדלבליט, באמצעות יושב ראש ועדת השלטון המקומי באומץ, דר’ שמעון זילברשלג, בדרישה לבדוק את ההגרלה ב’פרויקט פינוי בינוי בקריית אונו’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

קִרְיַת אוֹנוֹ בבקעת אונו, הוכרזה כעיר בשנת 1992, הגובלת בעיר גבעת שמואל מצפון, בעיר רמת גן ממערב, סביון ו-גני יהודה מדרום וממזרח, גני תקווה במזרח ובעיר פתח תקווה מצפון מזרח.

לידי תנועת אומץ (אומץ) אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, עומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית ופועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה.

לאחרונה, הגיע, מידע מדאיג, אל אומץ בראשות מר פליצ׳ה פנחס פלד ואל יושב ראש ועדת השלטון המקומי ב-אומץ, דר’ שמעון זילברשלג, המעלה חשד, לכאורה, כי חלק לא קטן מן הזוכים בהגרלה, הינם “מקורבים” אל חברי מועצת העיר קריית אונו.

מכיוון שהרשימה לא פורסמה ברבים כמתחייב עד היום, ב’אומץ‘ סוברים, כי מן הראוי לקיים בדיקה יסודית כדי לוודא, כי בביצוע ההגרלה ב’פרויקט פינוי בינוי‘ נשמרו כל כללי המינהל התקין וטוהר המידות.

על פי המידע, חברת ‘אאורה נדלן’ המציגה את עצמה לחברה הגדולה והמובילה בתחום ההתחדשות העירונית, ועיריית קִרְיַת אוֹנוֹ, לא פרסמו את רשימת הזוכים בהגרלה ובעתירת חברי אופוזיציה לחשיפת הרשימה.

ב-2019, הושגה פשרה בין הצדדים, בה הוחלט, כי היועץ המשפטי של עירית קריית אונו, ידווח לעותרים, כי כל הזוכים עונים לקריטריונים שנקבעו כתנאי לזכייה בהגרלה.

קריית אונו מבצעת בשנים האחרונות סדרת פרויקטים של פינוי-בינוי, אחד מהם הוא מתחם בר-יהודה בקריית אונו, בו זכתה חברת “אאורה נדלן” בשנת 2014.

במהלך שיווק דירות הפרויקט, קיימה החברה בשנת 2016, הגרלה בנוכחות היועץ המשפטי של עירית קריית אונו, בה הוגרלו 60 דירות שנמכרו בהנחה של כ-150 אלף ₪ כשלהשתתפות בהגרלה, הוזמנו רק תושבי העיר המתגוררים בה חמש שנים לפחות, במטרה לעודד צעירים להישאר ולגור בעיר.

דוברת תנועת אומץ הגב’ מיכל אדר, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי באומץ, כאמור, מבקשים לציין, שהם מאמינים שמן הראוי לקיים בדיקה יסודית, כדי לוודא, כי בביצוע ההגרלה נשמרו כללי המנהל התקין וטוהר המידות.

אל דרישה לחקירה בנושא התחדשות עירונית בקריית אונו ליועמש לממשלה 
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן