"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

אומץ נגד מבקר המדינה הנכנס לסגור האגף במלחמה בשחיתות

תנועת אומץ, מוחה ורואה בחומרה רבה את בקשתו, ולו לכאורה, של מבקר המדינה הנכנס מר מתניהו אנגלמן לסגור את אגף התפקידים המיוחדים במשרד המבקר ואת האגף העוסק בשחיתות ומחמאות למבוקרים ◄תנועת אומץ, מאחלת למבקר המדינה החדש מר אנגלמן, הצלחה במיגור השחיתות בשיתוף פעולה עם כל גורם המהווה שומר סף במדינה.
מר מתניהו אנגלמן מבקר המדינה עם מר פליצ׳ה (פנחס) פלד יושב ראש תנועת אומ״ץ ברקע: בניין מבקר המדינה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מתניהו אנגלמן עם פליצ׳ה (פנחס) פלד

תנועת אומ"ץ רואה, בחומרה רבה ובתדהמה את החלטות מבקר המדינה החדש, מר מתניהו אנגלמן, כפי שפורסמו באמצעי התקשורת, לפיהן הוא מתכנן "מהפכה" של ממש במשרדו, המבקשת בין השאר לסגור את אגף התפקידים המיוחדים במשרד וכמו כן את האגף העוסק במלחמה בשחיתות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כזכור, האגף העוסק במלחמה בשחיתות אשר, חקר את 'פרשת מעונות ראש הממשלה' שהסתיימה בהרשעת אשת ראש הממשלה בפלילים.

יושב ראש תנועת אומץ, מר פליצ׳ה פלד, מבקש להדגיש, כי בקשתו של המבקר הנכנס מר אנגלמן, פחות מחודש לאחר שנכנס לתפקידו, להשיב לעובדי משרדו דוחות שהוגשו לו על ידם לאחרונה, בדרישה לשלב אמירות חיוביות על הגופים המבוקרים, תמוהה ביותר.

להשקפתה של תנועת אומץ, התנועה למנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, אין זה ראוי לסגור את האגף העוסק במלחמה בשחיתות, כמו גם שאין לשבח את הגופים שנמצא, כי ולו לכאורה, סרחו.

בקשותיו אלו של המבקר בוודאי לא תסייענה למלחמה ולמיגור השחיתות השלטונית, הפושה במדינה וחוצה מפלגות וסיעות והיא חוד החנית בפעילותה של תנועת אומץ.

דוברת תנועת אומ״ץ הגב' מיכל אדר, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; בתנועת אומץ, מצרים ומסרבים להאמין שהמבקר הנבחר, מוצא לנכון לבטל אגף כה חיוני וחשוב כבר בתחילת דרכו כמבקר המדינה, קודם שהיה סיפק בידיו ללמוד את הנושא ולהיכנס לתפקידו.

תנועת אומץ, מאחלת למבקר המדינה החדש הנכנס מר מתניהו אנגלמן, הצלחה במיגור השחיתות בשיתוף פעולה עם כל גורם המהווה שומר סף במדינה.

תנועת אומץ – אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, עומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית ופועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה.

כמו כן פועלת תנועת אומ״ץ למען צדק חברתי ומשפטי.
דילוג לתוכן