בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

אומץ נגד מבקר המדינה הנכנס לסגור האגף במלחמה בשחיתות

תנועת אומץ, מוחה ורואה בחומרה רבה את בקשתו, ולו לכאורה, של מבקר המדינה הנכנס מר מתניהו אנגלמן לסגור את אגף התפקידים המיוחדים במשרד המבקר ואת האגף העוסק בשחיתות ומחמאות למבוקרים ◄תנועת אומץ, מאחלת למבקר המדינה החדש מר אנגלמן, הצלחה במיגור השחיתות בשיתוף פעולה עם כל גורם המהווה שומר סף במדינה.
מר מתניהו אנגלמן מבקר המדינה עם מר פליצ׳ה (פנחס) פלד יושב ראש תנועת אומ״ץ ברקע: בניין מבקר המדינה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מתניהו אנגלמן עם פליצ׳ה (פנחס) פלד

תנועת אומ"ץ רואה, בחומרה רבה ובתדהמה את החלטות מבקר המדינה החדש, מר מתניהו אנגלמן, כפי שפורסמו באמצעי התקשורת, לפיהן הוא מתכנן "מהפכה" של ממש במשרדו, המבקשת בין השאר לסגור את אגף התפקידים המיוחדים במשרד וכמו כן את האגף העוסק במלחמה בשחיתות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כזכור, האגף העוסק במלחמה בשחיתות אשר, חקר את 'פרשת מעונות ראש הממשלה' שהסתיימה בהרשעת אשת ראש הממשלה בפלילים.

יושב ראש תנועת אומץ, מר פליצ׳ה פלד, מבקש להדגיש, כי בקשתו של המבקר הנכנס מר אנגלמן, פחות מחודש לאחר שנכנס לתפקידו, להשיב לעובדי משרדו דוחות שהוגשו לו על ידם לאחרונה, בדרישה לשלב אמירות חיוביות על הגופים המבוקרים, תמוהה ביותר.

להשקפתה של תנועת אומץ, התנועה למנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, אין זה ראוי לסגור את האגף העוסק במלחמה בשחיתות, כמו גם שאין לשבח את הגופים שנמצא, כי ולו לכאורה, סרחו.

בקשותיו אלו של המבקר בוודאי לא תסייענה למלחמה ולמיגור השחיתות השלטונית, הפושה במדינה וחוצה מפלגות וסיעות והיא חוד החנית בפעילותה של תנועת אומץ.

דוברת תנועת אומ״ץ הגב' מיכל אדר, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; בתנועת אומץ, מצרים ומסרבים להאמין שהמבקר הנבחר, מוצא לנכון לבטל אגף כה חיוני וחשוב כבר בתחילת דרכו כמבקר המדינה, קודם שהיה סיפק בידיו ללמוד את הנושא ולהיכנס לתפקידו.

תנועת אומץ, מאחלת למבקר המדינה החדש הנכנס מר מתניהו אנגלמן, הצלחה במיגור השחיתות בשיתוף פעולה עם כל גורם המהווה שומר סף במדינה.

תנועת אומץ – אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, עומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית ופועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה.

כמו כן פועלת תנועת אומ״ץ למען צדק חברתי ומשפטי.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן