איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל כנסת ישראל

אומץ ליועמש שקול הגשת בגץ נגד החלטת הכנסת לתת חסינות לחכ כץ

תנועת אומץ; היועץ המשפטי של הממשלה דר' מנדלבליט, מתבקש, לשקול בחיוב ובכובד ראש, הגשת בגץ בניגוד להחלטת הכנסת, להשית חסינות מהותית על חבר כנסת חיים כץ ◄ היועמש, שעומד בראש התביעה הכללית במדינת ישראל וכמי שאמון על שמירת האינטרס הציבורי מכוח הדין, יזכה לתמיכתה המלאה של תנועת אומץ, אשר תתמוך ותעמוד מאחוריו, ככל שיידרש בהחלטה להגיש בגץ כנגד הענקת חסינות לחבר כנסת חיים כץ.
היועץ המשפטי של הממשלה דר' אביחי מנדלבליט, חבר כנסת חיים כץ, ויושב ראש תנועת אומץ, פליצ׳ה פנחס פלד | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דר’ מנדלבליט, חיים כץ, ופליצ׳ה פלד

תנועת אומץ, העומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית ופועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה תומכת ביועץ המשפטי לממשלה בהגשת בגץ החסינות לחבר כנסת חיים כץ. יושב ראש התנועה מר, פליצ׳ה פנחס פלד, יחד עם עורך דין עמית עוז, פנו בשבוע שעבר אל היועץ המשפטי של הממשלה דר’ אביחי מנדלבליט, בבקשה, כי ישקול בחיוב ובכובד ראש, הגשת בגץ בניגוד להחלטת הכנסת, להשית חסינות מהותית על חבר כנסת חיים כץ.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הסברי תנועת אומץ, אינן נאמרות בחלל ריק. כתנועה שלאזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, העומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית, הם מבהירים וסבורים, כי; “טענותיו של היועמש ב-וועדת הכנסת בעניין העבירות הכלכליות שבהן מואשם חבר כנסת חיים כץ; מרמה והפרת אמונים בעת מילוי תפקידו כחבר כנסת, הן חמוּרות ואף פוגעות הן באמון הציבור והן במרקם הדמוקרטי במדינה”.

אנשי תנועת אומץ, אשר כידוע, הינה עמותה ללא כוונות רווח, הפועלת למען צדק חברתי ומשפטי, מוסיפים, כי “מעבר לכך, מהווה הענקת ‘החסינות המהותית‘ במקרה זה, תקדים מסוּכן ומדרון חלקלק למקרים דומים בעתיד”.

עורך דין עמית עוז, תנועת אומץ | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
עורך דין עמית עוז

דוברות ‘תנועת אומץ’ הגב’ מיכל אדר, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; “חסינות מהותית/עניינית היא חסינות על חבר הכנסת בפני סנקציות פליליות בגין פעולות שביצע במסגרת מילוי תפקידו כחבר הכנסת. יודגש, כי חסינות זו, היא מוחלטת ואינה ניתנת להסרה”.

על פי הבנתם של אנשי תנועת אומץ, הרי שהיועמש, אשר עומד בראש התביעה הכללית במדינת ישראל וכמי שאמון על שמירת האינטרס הציבורי מכוח הדין, יזכה לתמיכתה המלאה של תנועת אומץ – אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, אשר תתמוך ותעמוד מאחוריו, ככל שיידרש בהחלטה להגיש בגץ כנגד הענקת חסינות לחבר כנסת חיים כץ.

בתנועת אומץ, מדגישים ומאמינים ביכולותיו של היועץ המשפטי לממשלה לעמוד בהצלחה בהרמת נטל חיוני זה, על מנת ליצור תקדים חיובי מבחינה ציבורית, משפטית ואתית, לטובת החברה כולה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן