בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-22 חדשות כאן ישראל

אומץ: לחקור חשד לשוחד לכאורה מטעם השרה לשעבר איילת שקד

תנועת אומ״ץ פנתה ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה ולבדוק חשד לשוחד מטעם השרה לשעבר איילת שקד; "רואה בחומרה את הפרשה ומבקשת מהיועמש, לבדוק את הדברים עוד לפני קיום הבחירות שכן יש לדברים השלכה וחשיבות על התמודדותה של שקד בראש רשימה לכנסת וחרף ניסיונותיה לגמד או להכחיש את הדברים". ב-אומץ, מדגישים, כי; "האינטרס הציבורי, מחייב חקירה יסודית בנושא והפונים מבקשים לשקול להורות על פתיחת חקירת משטרה מקיפה".
שרת המשפטים לשעבר הגב' איילת שקד, יושב ראש אומץ, מר פליצ׳ה פלד ועורך דין יצחק מינא, יושב ראש המועצה שליד אומץ | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
שקד, פלד, מינא

האם נרגעתם מהסיפור בעיתון "הארץ" לפיו שליחיה של יושבת ראש לתנועת "ימינה", שרת המשפטים לשעבר הגב' איילת שקד, הציעו במסגרת ניסיונותיה להצטרף לתנועת הליכוד לאחר הבחירות באפריל לראש הממשלה מר בנימין נתניהו, כי היא תשפיע על היועץ המשפטי לממשלה דר' אביחי מנדלבליט לטובתו ואף הגדילו בהצעתם תמיכה מלאה במהלך שיעניק לנתניהו, חסינות וימנע את העמדתו לדין – ואחר כך דחיית הפרסום מצד הגב' שקד, כי הפרסום המגמתי, נועד לפגוע בה; "לא הציעו לי שום דבר ואני לא הצעתי שום דבר".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אז זהו, אם נרגעתם מהסיפור הזה, הרי ב'תנועת אומץ' העומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית ופועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה – עדיין נסערים. ועוד איך.

בראשית השבוע (א), פנתה אומץ, אל היועץ המשפטי לממשלה, בדחיפות, בבקשה לבדוק את פנייתו של עוזרה האישי של השרה לשעבר הגב' שקד לראש הממשלה ואל תנועת 'הליכוד' והצעתו, כי תמורת השתלבותה בליכוד ומינויה כשרת המשפטים, תפעיל הגב' שקד את השפעתה על היועץ המשפטי על מנת שיתמוך במהלך שיעניק חסינות מכתבי האישום לראש הממשלה שאמורים להיות מוגשים נגדו.

במכתבם ליועמש דר' מנדלבליט, ציטטו יושב ראש אומץ, מר פליצ׳ה פלד ועורך דין יצחק מינא, יושב ראש המועצה שליד אומץ, את דבריו של השליח אלישיב עמיצור בפנייתם; "היא ככה עם מנדלבליט" והתווה באצבעותיו תנועה של חיבור חזק.

"היא שולטת בו, יודעת להשפיע עליו, היא קרובה אליו, אם היא לא תשלוט במשרד המשפטים, ברור שביבי הולך לכלא…".

ובהמשך; "רק היא יכולה להביא לביבי את החסינות, היא יודעת לצאת ולהסביר לתקשורת, למה החסינות מוצדקת, יש לה אמינות, היא לא מירי רגב".

דוברת אומץ הגב' מיכל אדר, מסרה לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' כי להבנתה של תנועת אומץ, אם אומנם נאמרו הדברים הם חמורים ביותר ומהווים, לכאורה, עבירה פלילית של הצעה לקבלת שוחד מטעם שקד גם אם הדברים, נאמרו ישירות על ידה או על ידי שליח מטעמה שכן, על פי פסיקת בית המשפט העליון, גם הצעת שוחד באמצעות שליח, מהווה עבירה פלילית.

תנועת אומץ, נאמר בהודעתה; "רואה בחומרה את הפרשה ומבקשת מהיועמש, לבדוק את הדברים עוד לפני קיום הבחירות שכן יש לדברים השלכה וחשיבות על התמודדותה של שקד בראש רשימה לכנסת וזאת למרות ניסיונותיה של שקד לגמד או להכחיש את הדברים.

באומץ, מדגישים, כי האינטרס הציבורי, מחייב חקירה יסודית בנושא והפונים מבקשים לשקול להורות על פתיחת חקירת משטרה מקיפה.
דילוג לתוכן