ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-22 חדשות כאן ישראל

אומץ: לחקור חשד לשוחד לכאורה מטעם השרה לשעבר איילת שקד

תנועת אומ״ץ פנתה ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה ולבדוק חשד לשוחד מטעם השרה לשעבר איילת שקד; "רואה בחומרה את הפרשה ומבקשת מהיועמש, לבדוק את הדברים עוד לפני קיום הבחירות שכן יש לדברים השלכה וחשיבות על התמודדותה של שקד בראש רשימה לכנסת וחרף ניסיונותיה לגמד או להכחיש את הדברים". ב-אומץ, מדגישים, כי; "האינטרס הציבורי, מחייב חקירה יסודית בנושא והפונים מבקשים לשקול להורות על פתיחת חקירת משטרה מקיפה".
שרת המשפטים לשעבר הגב' איילת שקד, יושב ראש אומץ, מר פליצ׳ה פלד ועורך דין יצחק מינא, יושב ראש המועצה שליד אומץ | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
שקד, פלד, מינא

האם נרגעתם מהסיפור בעיתון “הארץ” לפיו שליחיה של יושבת ראש לתנועת “ימינה”, שרת המשפטים לשעבר הגב’ איילת שקד, הציעו במסגרת ניסיונותיה להצטרף לתנועת הליכוד לאחר הבחירות באפריל לראש הממשלה מר בנימין נתניהו, כי היא תשפיע על היועץ המשפטי לממשלה דר’ אביחי מנדלבליט לטובתו ואף הגדילו בהצעתם תמיכה מלאה במהלך שיעניק לנתניהו, חסינות וימנע את העמדתו לדין – ואחר כך דחיית הפרסום מצד הגב’ שקד, כי הפרסום המגמתי, נועד לפגוע בה; “לא הציעו לי שום דבר ואני לא הצעתי שום דבר”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אז זהו, אם נרגעתם מהסיפור הזה, הרי ב’תנועת אומץ‘ העומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית ופועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה – עדיין נסערים. ועוד איך.

בראשית השבוע (א), פנתה אומץ, אל היועץ המשפטי לממשלה, בדחיפות, בבקשה לבדוק את פנייתו של עוזרה האישי של השרה לשעבר הגב’ שקד לראש הממשלה ואל תנועת ‘הליכוד’ והצעתו, כי תמורת השתלבותה בליכוד ומינויה כשרת המשפטים, תפעיל הגב’ שקד את השפעתה על היועץ המשפטי על מנת שיתמוך במהלך שיעניק חסינות מכתבי האישום לראש הממשלה שאמורים להיות מוגשים נגדו.

במכתבם ליועמש דר’ מנדלבליט, ציטטו יושב ראש אומץ, מר פליצ׳ה פלד ועורך דין יצחק מינא, יושב ראש המועצה שליד אומץ, את דבריו של השליח אלישיב עמיצור בפנייתם; “היא ככה עם מנדלבליט” והתווה באצבעותיו תנועה של חיבור חזק.

“היא שולטת בו, יודעת להשפיע עליו, היא קרובה אליו, אם היא לא תשלוט במשרד המשפטים, ברור שביבי הולך לכלא…“.

ובהמשך; “רק היא יכולה להביא לביבי את החסינות, היא יודעת לצאת ולהסביר לתקשורת, למה החסינות מוצדקת, יש לה אמינות, היא לא מירי רגב“.

דוברת אומץ הגב’ מיכל אדר, מסרה לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי להבנתה של תנועת אומץ, אם אומנם נאמרו הדברים הם חמורים ביותר ומהווים, לכאורה, עבירה פלילית של הצעה לקבלת שוחד מטעם שקד גם אם הדברים, נאמרו ישירות על ידה או על ידי שליח מטעמה שכן, על פי פסיקת בית המשפט העליון, גם הצעת שוחד באמצעות שליח, מהווה עבירה פלילית.

תנועת אומץ, נאמר בהודעתה; “רואה בחומרה את הפרשה ומבקשת מהיועמש, לבדוק את הדברים עוד לפני קיום הבחירות שכן יש לדברים השלכה וחשיבות על התמודדותה של שקד בראש רשימה לכנסת וזאת למרות ניסיונותיה של שקד לגמד או להכחיש את הדברים.

באומץ, מדגישים, כי האינטרס הציבורי, מחייב חקירה יסודית בנושא והפונים מבקשים לשקול להורות על פתיחת חקירת משטרה מקיפה.
דילוג לתוכן