חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות כאן ישראל מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ פרקליטי ישראל

אומץ: לחקור את אריאל רוט מיד על שיבוש לכאורה בהליכי משפט

ראשי תנועת אומ״ץ; עורך דין אריאל רוט, שותפו של עורך דין עמית חדד שמייצג את ראש הממשלה בנימין נתניהו, תוּעד מתאר כיצד צריך לדובב ולהקליט בסתר קרוב משפחה של אחד משלשת השופטים היושבים בדינו של מר נתניהו, כדי שהדברים שיוקלטו, ישמשו למטרה כפולה: לגרום לשיבוש או עיכוב ההליכים המשפטיים בתיק נתניהו וכן כדי לאיים ולהגביר את המשטמה כלפי כל גורמי אכיפת החוק ◄ עורך דין רוט; "עוקץ ומצג שווא והשחרה נגדו. בדעתי להגיש תביעת לשון הרע נגד אילנה דיין.
0
0
עורך דין אריאל רוט, ומר פליצ׳ה פלד יושב ראש תנועת אומץ למינהל תקין | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עורך דין אריאל רוט ופליצ׳ה פלד

בקשה לפנות לגורמים המתאימים כדי לפתוח מיידית בחקירה אל הגורמים המתאימים בחקירת החשיפה, מול עיניהם המשתאות של אזרחי ישראל, כפי שהוצגה בשבוע שעבר (24.12.2020) בתוכנית “עוּבדה” בהנחיית העיתונאית אילנה דיין ב’ערוץ 12′ מזימה ברורה, אפלה ומכוערת לשיבוש הליכי משפטו הפלילי של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים – כך טוענים יושב ראש תנועת אומץ למינהל תקין, מר פליצ׳ה פלד ויושב ראש המועצה הציבורית שליד אומץ, עורך דין יצחק מינא, שפנו אתמול בבוקר (ראשון, י”ב בטבת התשפ”א) ליועץ המשפטי לממשלה הדר’ אביחי מנדלבליט ולראש לשכת עורכי הדין, עורך דין אבי חימי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר. 

ראשי תנועת אומ״ץ, מוסיפים בפנייתם, כי; עורך דין אריאל רוט, שותפו של עורך דין עמית חדד שמייצג את ראש הממשלה מר נתניהו, תוּעד מתאר כיצד צריך לדובב ולהקליט בסתר קרוב משפחה של אחד משלשת השופטים היושבים בדינו של מר נתניהו.

הדברים, שיוקלטו, היו אמורים לשמש למטרה כפולה; לגרום לשיבוש או עיכוב ההליכים המשפטיים בתיק נתניהו וכן כדי לאיים ולהגביר את המשטמה כלפי כל גורמי אכיפת החוק“.

להבנתם של ראשי תנועת אומץ בשלב זה אין גם לדעת אם הדברים המתוכננים, כפי שבאו לידי ביטוי בכתבה האמורה, לא התקדמו לעבר ביצוע צעדים ממשיים בפועל.

ראשי אומץ, טוענים, כי אין כל ספק שאין לעבור לסדר היום על הדברים האמורים ולפיכך, הם מבקשים מן היועץ המשפטי לממשלה, דר’ מנדלבליט העומד בראש המערכת המשפטית של הרשוּת המבצעת ושל השירות המשפטי הציבורי בישראל ומראש לשכת עורכי הדין, עורך דין חימי, שיורו לגורמים המתאימים לפתוח בחקירה מיידית של עורך דין אריאל רוט.

זאת כדי להחליט אם יש להעמיד לדין משמעתי את המעורבים בלשכת עורכי הדין ו/או לדין פלילי על פי חוק.

כזכור, תועד עורך דין רוט שותפו של עורך דין עמית חדד ב”פרשת ניסיון כיצד להקליט בסתר קרוב משפחה של אחד מהשופטים במשפט רהמ’ בתוכנית הטלוויזיה “עוּבדה“.

משרד חדד, רוט, שנהר ושות’, מתגאה, בכרטיס הביקור שלו, כי הוא ממשרדי העילית בתחום עריכת הדין במדינת ישראל.

המשרד, נאמר עוד, כי הוא מציע ללקוחותיו ליווי וייעוץ משפטי ומקצועי במגוון רחב של תחומי המשפט המסחרי והליטיגציה, תחת קורת גג אחת.

המשרד נוסד על ידי עורכי הדין עמית חדד ועמיתו אריאל רוט, המעידים על עצמם כמחזיקים בניסיון ייחודי וחריג בסקטור המשפטי בישראל, פועל יוצא של שנות פעילותם הרבות כשותפים במשרד י. וינרוט ושות’ ובדגש על ייצוג אנשי מפתח במשק הישראלי.

עורך דין רוט מתוך התחקיר | צילום מסך מתוך התכנית "עובדה" | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תיעוד עורך דין רוט

בין האנשים המיוצגים, נכתב; ייצוג של ראש ממשלה, אישי ציבור בכירים, חברי כנסת ואנשי עסקים מהשורה הראשונה.

המשרד, נאמר עוד, מלווה במומחיות רבה לקוחות בעלי פרופיל תקשורתי, ציבורי ועסקי גבוה, ביניהם בכירים במשק הישראלי במגזר הציבורי והעסקי, שרים בעבר ובהווה, ראשי רשויות מקומיות, חברות מובילות במשק ועוד.

משרד חדד, רוט, שנהר ושות’ מסכם את דברי השבח על עצמו, כי הוא; “מקפיד על מעורבות השותפים בכל תיק ועניין, תוך מיצוי כל הליך ויצירת פתרונות אולטימטיביים לכל לקוח”.

דוברת תנועת אומץ, הגב’ מיכל אדר מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי תנועת אומ״ץ, אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, מציגה בכרטיס הביקור שלה, כי היא עומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית ופועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה.

כמו כן, בין מטרותיה פועלת ‘תנועת אומץ‘ גם למען צדק חברתי ו-משפטי.

אומץ; “לפתוח בחקירה מיידית של עורך דין אריאל רוט”.

בתנועת אומץ, צריכים לזכור, כי יש גם צד שני למטבע. עם חשיפת הפרשה בתוכנית הטלוויזיה ‘עובדה’” הגיב עורך דין רוט; “עוקץ ומצג שווא והשחרה נגדו”. וכי בדעתו להגיש תביעת לשון הרע נגד אילנה דיין.

“הוציאו עלי דיבה באופן עקלקל, ושיתפו פעולה עם שיבוש חמוּר של כוונתי ושל דברי ב-עריכת כתבה מעוותת במתכוון, זאת כדי להציג אותי באופן הפוך מכפי שהיה במציאות”. דברי רוט.

עמיתו ושותפו של גיבור הפרשה עורך דין עמית חדד, דחה נמרצות את הפרטים וטען; באופן חד משמעי: “עד אתמול, לא היה לי שמץ של ידיעה על הדברים שצוטטו מפיו של עורך דין רוט, שבחלוקת העבודה במשרד – אין לו שום נגיעה לתיקי ראש הממשלה, בהם אני מטפל באופן אישי ובלעדי.

אילנה דיין מנחת תוכנית הטלוויזיה "עובדה" תכנית התחקירים של ישראל בערוץ 12 | צילום אתר התכנית | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אילנה דיין, “עובדה”

עם זאת הבהיר חדד; “ברור שנעשה לו ניסיון ‘עוקץ’ זדוני שבו הציגו בפניו תרחיש תיאורטי שלא היה ולא נברא, בניסיון מעוות להטיל דופי בי ובמשרדי ובכך לפגוע גם בראש הממשלה, שכלל אינומכיר את עורך דין רוט.

המדיניות שלי היא ברורה” הוסיף חדד; “האתיקה שלנו גבוהה ביותר – אנחנו נלחמים למען לקוחותינו, עם כל הידע המקצועי והנשמה, אבל אך רק על סמך העובדות בבית המשפט. אני מגנה ומתנער מכל ניסיון להשפעה חיצונית על בתי המשפט“.

“מדובר בתרגיל עוקץ פוליטי שפל ושקוף שנועד להטות את תוצאות הבחירות, להשחיר את דמותו בפני בית המשפט ולשבש את הליכי המשפט” הבהיר ראש ההמשלה מר נתניהו שטען, כי הפגישה שהוקלטה נולדה ביוזמת “עובדה“.

“כולנו ראינו כיצד התכנית ‘עובדה’ היא זו שבישלה את הפגישה עם עורך דין רוט, שראש הממשלה נתניהו, כלל אינו מכירו, שאינו מייצג אותו ושאין לו שום קשר לתיקיו”,

עוד נאמר בתגובה; ראש הממשלה, נתניהו בטוּח בצדקתו וינהל את משפטו בבית המשפט מול הרכב השופטים שנקבע”.

0
0דילוג לתוכן