קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-21 חדשות כאן ישראל

אומץ דורשת מראש השבכ לחשוף מקור הדליפה בפריצה לנייד של גנץ

להשקפתה של תנועת אומץ, כל מי שעוסק או מבין בענייני מודיעין ומבלי לפרט יותר מדי, יודע ומבין, כי ההדלפה גרמה וגורמת לנזק חמור לביטחון המדינה. עוד מוסיפים באומץ, מתברר, כי פוליטיקאים שונים משתמשים בסיפור, בצורה מבישה ביודעם, כי ידיו של בני גנץ קשורות, כדי לנגח אותו ללא כל בסיס ◄ למען הסר ספק, מדגישים באומץ, לאנשי שירות הביטחון הכללי, יש את כל הכלים, כולל פוליגרף, כדי לגלות את המדליף/ה ◄ אומץ, אף טוענת שבנסיבות שנוצרו, השבכ, אינו יכול להתנער מחובתו לגלות את המדליף/ה בטוענה שמדובר ב... פוליטיקאים.
ראש שירות הביטחון הכללי מר נדב ארגמן, בני גנץ ורעייתו עם הטלפון הנייד ברקע: לוגו עמותת תנועת אומץ | עיבוד צילום: שולי סונגו
נדב ארגמן, בני גנץ ורעייתו

ראש שירות הביטחון הכללי (הַשַּׁבַּ"כ) מר נדב ארגמן, נתבקש כבר לפני למעלה משבוע (22.3.2019) על ידי יושב ראש עמותת תנועת אומ"ץ מר פליצ׳ה (פנחס) פלד ועורך דין חיים נתיב, מן הצוות המשפטי של התנועה, לבדוק באופן יסודי ובזריזות האפשרית את מקור הדליפה בעניין חדירת האיראנים לטלפון הנייד של בנימין (בני) גנץ, מי שעומד כיום בראש רשימת "כחול לבן" המתמודדת בבחירות לכנסת העשרים ואחת – דבר המהווה פגיעה חמורה בביטחון המדינה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בני גנץ הרמטכל לשעבר ומי שעומד כיום בראש רשימת "כחול לבן" המתמודדת בבחירות לכנסת העשרים ואחת, פנה שלשום, נודע, בעניין אל הַשַּׁבַּכ מר ארגמן, בדרישה לחקור אם ראש המוסד הוא המדליף

לאחרונה, מציינים השניים, יושב ראש עמותת אומץ מר פלד ועורך דין נתיב, מהצוות המשפטי של התנועה, הודלף לתקשורת, כי הַשַּׁבַּכ, הודיע למר גנץ, כי איראן, חדרה אל הטלפון הנייד שלו.

מן הפרסומים השונים בעניין ניתן ללמוד, כי אנשי שירות הביטחון הכללי, תדרכו את הרמטכל לשעבר גנץ, כיצד יש לנהוג בעניין ובין השאר תדרכו אותו לא לפרסם את הסיפור.

להשקפתה של תנועת אומ״ץ, כל מי שעוסק או מבין בענייני מודיעין ומבלי לפרט יותר מדי, יודע ומבין, כי ההדלפה גרמה וגורמת לנזק חמור לביטחון המדינה.

ארגון הביון השבכ, כפוף למשרד ראש הממשלה ונועד להגן על המדינה מפני ריגול, חתרנות פנימית וטרור המסכנים את ביטחונה.

 אומץ; למען הסר ספק 'חוק השבכ' מחייב את השבכ לגלות, לחשוף ולהעמיד לדין כל מי שפוגע/ת בביטחון המדינה

עוד מוסיפים באומ״ץ, מתברר, כי פוליטיקאים שונים משתמשים בסיפור, בצורה מבישה ביודעם, כי ידיו של בני גנץ קשורות, כדי לנגח אותו ללא כל בסיס.

בתנועת אומ״ץ – אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, העומדת בראש המאבק בשחיתות השלטונית, טוענים, כי למען הסר ספק 'חוק השבכ' מחייב את השבכ לגלות, לחשוף ולהעמיד לדין כל מי שפוגע/ת בביטחון המדינה ובנסיבות מסוימות ניתן לבטל את הסיווג הביטחוני של אותם המדליפים.

דוברת תנועת אומ״ץ הגב' מיכל אדר, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; למען הסר ספק, מדגישים באומץ, לאנשי שירות הביטחון הכללי,  יש את כל הכלים, כולל פוליגרף, כדי לגלות את המדליף/ה.

תנועת אומץ, אף טוענת שבנסיבות שנוצרו, השבכ, אינו יכול להתנער מחובתו לגלות את המדליף/ה בטוענה שמדובר ב… פוליטיקאים.

עוד טוענים באומ״ץ הפועלת למען הקניית ערכי המנהל התקין, טוהר המידות והדמוקרטיה, שאם לא יתגלה וייחשף המדליף/ה לא יהיה ניתן להימנע מהמחשבה לפיה השבכ הוא ה… מדליף, על כל המשתמע מכך.

תנועת אומץ, העבירה העתק מפנייתה אל מבקר המדינה לטפל בדרישתה.

אל מכתב אומץ אל ראש השב״כ מר נדב ארגמן.
  • אודות הכותב

    משה נעים

    עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

    דילוג לתוכן