מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-23 חדשות כאן ישראל

אומץ אל היועמש של הכנסת אפשר קידום מהלך ל’ביטול יום השבתון’

תנועת אומץ, אל היועץ המשפטי של הכנסת, עורך דין אייל ינון; "מצבה הכלכלי של המדינה והגירעון הכספי הבלתי נתפס, הינו בכי רע ואי 'ביטול יום השבתון' רק יוסיף חטא על פשע. אנו ערים למורכבות שבכינוס מליאת הכנסת והליכי חקיקה מזורזים" – מבהירים באומץ; "אולם בשל חשיבותו העליונה של הנושא, אנו סבורים, כי יש לעשות מאמץ מיוחד וליזום את האמוּר. אנו מודים לך, מראש על שיתוף הפעולה.
עורך דין איל ינון היועץ המשפטי של הכנסת ויושב ראש תנועת אומץ מר פליצ'ה פלד ברקע: קלפי | צילום: אתר כנסת | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
איל ינון | פליצ’ה פלד

‘תנועת אומץ’ עמותה ללא כוונות רווח, שלזכותה רקורד מרשים בפעולות למען הציבור למען מנהל תקין ולצדק חברתי ומשפטי, פנתה אל עורך דין אייל ינון היועץ המשפטי של הכנסת, בבקשה לפעול בדחיפות בעניין בנושא; ‘יום הבחירות לכנסת ה-23′ שיתקיימו ביום שני, ו’ באדר התש”ף 02.03.2020 ולהתערב מיידית’ כדי לאפשר קידום מהלך שיוביל להצבעה ולחקיקה על שינוי החוק, כך שלא יוכרז כ’יום שבתון’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

לטענת אנשי תנועת אומץ, בראשות יושב ראש תנועת אומץ מר פליצ’ה (פנחס) פלד ועורך דין יצחק מינא, המשמש יושב ראש המועצה הציבורית, לפני למעלה מחודש’ פנתה אומץ אל יושב ראש הכנסת, חבר הכנסת מר יולי אדלשטיין, שלמרבה הצער, הם לא זכו עד כה למענה כלשהו מצדו.

אי לכך ובהתאם לזאת, נעשית פניית “אומץ” אל היועץ המשפטי של הכנסת, כדי שיפעל בשל דחיפותו של העניין בנושא; ‘יום הבחירות’.

באיגרת תנועת אומץ, נכתב; “אנא התערבותך המיידית לאפשר קידום מהלך (שינוי חקיקה) שיוביל להצבעה ולחקיקה על שינוי החוק, כך שלא יוכרז כ”יום שבתון‘”.

דוברת תנועת אומץ הגב’ מיכל אדר, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי אנשי תנועת אומץ, מוסיפים ומסבירים את הסיבה לדחיפות פנייתם הנעוצה בטעמים הבאים;

  • הנזק הכלכלי העצום לקופת המדינה, המסתכם בכ- 2.5 מיליארד שקל, כאשר זו לא הפעם הראשונה במשך שנה שבו המשק הישראלי מושבת וכתוצאה מכך נגרמים נזקים כלכליים כבדי משקל.
  • אובדן ימי עבודה של ‘חברות’ ו’יחידים’ ביום זה, גורם לנזק כלכלי וכספי עצום וביטול ‘יום השבתון’ שיאפשר עבודה רגילה של כל העובדים במשק, יצמצם ולו באורח חלקי את הנזק הנזכר לעיל.

בתנועת אומץ, מדגישים, בפנייתם אל היועץ המשפטי של הכנסת, עורך דין אייל ינון, כי; “מצבה הכלכלי של המדינה והגירעון הכספי הבלתי נתפס, הינו בכי רע ואי ‘ביטול יום השבתון’ רק יוסיף חטא על פשע.

אנו ערים למורכבות שבכינוס מליאת הכנסת והליכי חקיקה מזורזים” – מבהירים באומץ; “אולם בשל חשיבותו העליונה של הנושא, אנו סבורים, כי יש לעשות מאמץ מיוחד וליזום את האמוּר. אנו מודים לך, מראש על שיתוף הפעולה.

העתקים מן הפנייה המיוחדת והדחוּפה, הועברו גם אל; חבר כנסת יולי אדלשטיין יושב ראש הכנסת, חברי הנהלה תנועת אומץ, חברי המועצה הציבורית שליד אומץ ואל העיתונות“. נכתב בפנייה אל היועץ המשפטי של הכנסת, עורך דין אייל ינון.

טרם התקבלה תגוּבה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן