ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

בחירות לרשויות המקומיות 18' חדרה חדשות

אוהד מרחב המועמד המוביל בכל סקר לראשות העיר חדרה

עורך הדין אוהד מרחב, יתמודד לראשות העיר ולמועצה בראשות רשימת "רוב העיר חדרה" ומוביל מסר של התחדשות ורעננות בניהול העיר; " "ניכר, כי רוב העיר, רוצה שינוי וברור, כי חייבים להחזיר את חדרה ל'רוב'. חבריי ואני מתכוונים לעשות זאת! אנו הרוב השפוי והאחראי של חדרה – אנו נוביל דרך חדשה ורעננה בעיר. עשייה אמיתית ובעיקר – ניתן לתושבים תמורה בעד הארנונה שהם משלמים – זו החובה שלנו כמשרתי ציבור. ההנהגה הנוכחית; גנדלמן ושותפיו – שכחו זאת – לכן, הדבר הפשוט הוא להחליפם. לכן, אני קורא לכל החדרתיים בעיר ובשכונות, הצטרפו ל"רשימת רוב העיר" ולמהפכה הצעירה".
0
0
אוהד מרחב, מועמד לראשות העיר חדרה
אוהד מרחב, מועמד לראשות העיר חדרה

יושב האופוזיציה במועצת עיריית חדרה, עד לשבוע הבא לאחר שתפוזר לקראת הבחירות לרשויות המקומיות 18′, עורך הדין אוהד מרחב, שיצא אל המרחב, כשהודיע רק לפני כשבועיים וחצי על התמודדותו על ראשות עיריית חדרה – הוא כבר המועמד המוביל, כרגע בכל סקר מול צביקה גנדלמן, ראש העיר, היוצא.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

החשוד המיידי, עונה לשם; צבי גנדלמן, החשוד לפי שעה בעבירות הבאות; שוחד בחירות, מרמה, הפרת אמונים ועבירות נוספות.

בחדרה, צפויים להתמודד 6 מועמדים על תפקיד ראשות העירייה; ראש העירייה המכהן, החשוד המיידי; צבי גנדלמן, החשוד לפי שעה בעבירות הבאות; שוחד בחירות, מרמה, הפרת אמונים ועבירות נוספות בחקירה פלילית שהחלה נגדו ביוני 2018.

עורך הדין אוהד מרחב (רשימת הליכוד) שכיהן יושב ראש האופוזיציה, ירוץ ברשימת ‘רוב העיר’ למועצה העיר חדרה, הגב’ שירלי עודד-דורן (ברשימת “השקיפות“) חבר המועצה עורך דין יניב דרי, בנוסף, מפלגת הליכוד, הודיעה, כי מי שיהיה מועמדה לראשות העיר הוא גדי אריאלי, אשר היה בעבר מנכל הליכוד וכיום מכהן כמנכל מכון היצוא הישראלי (יצא לחופשה עד לאחר הבחירות) ומנכל העירייה לשעבר מר איקי צור ברשימת “לטובת חדרה“.

למועצת העיר חדרה, מתמודדות; מפלגת הליכוד, סיעת הליכוד, סיעת “הצעירים” בראשות אמיר ימין, סיעת “הבית היהודי” בראשות אלי בוסקילה, התנועה החברתית הירוקה בראשות חדווה יחזקאלי, רשימת “זהות יהודית” מפלגת “שס” בראשות ר’ בועז ביטון, רשימת “העיר של כולנו” בראשות ניר בן חיים בתמיכת “מפלגת כולנו“, רשימת ישראל ביתנו בראשות רומן גישר, רשימת “מחוברים” בראשות עורך דין יניב דרי, רשימת “יחד למען אולגה” בראשות צ’יקו וקנין ורשימה בראשות עוגן יוחננוב.

 עורך הדין אוהד מרחב, המועמד לראשות עיריית חדרה; “לפנינו עבודה קשה מאד”.

מועמדי הרשימות המקומיות וכן ראשיהן של אלו, יעמדו לבחירת מועצת עיריית חדרה. במידה ואף אחד מן המועמדים לראשות רשות העיר חדרה, לא יעבור את רף ה-40% מקולות המצביעים והסבירות לכך, היא גבוהה מאד למעט נס גדול, יתקיים סיבוב שני לבחירה זו בלבד ב-13 בנובמבר 2018.

בשל העובדה, כי אוכלוסיית חדרה, חצתה את קו המאה אלף (100000) תושבים, גדל בשניים מספר חברי מועצת העיר חדרה והוא יעמוד על 21.

מר מרחב, הצעיר והנמרץ (38), רהוט הכתיבה והלשון, אינו מסתיר את שביעות רצונו מן ההתפתחויות האחרונות בזירה הפוליטית המקומית של העיר חדרה לקראת הבחירות לרשויות המקומיות 18′ שיתקיימו ב-30 באוקטובר 2018 (כ”א בחשוון ה’תשע”ט) – אך באותה נשימה, הוא ממהר ומרגיע את אנשיו אוהדיו ותומכיו מחגיגות מוקדמות כשהוא מדגיש בפניהם, כי; “לפנינו עבודה קשה מאד”.

מר מרחב, בשיחה עם כתב כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ אינו מסתיר את שביעות רצונו מן ההתפתחויות האחרונות בזירה הפוליטית המקומית של העיר חדרה לקראת הבחירות לרשויות המקומיות בישראל שיתקיימו ב-30 באוקטובר 2018 (כ”א בחשוון, ה’תשע”ט).

אוהד מרחב, מוביל מסר של התחדשות ורעננות בניהול העיר; “הגיע הזמן לשינוי מהותי בהתנהלות העירונית בחדרה. רוב העיר, רוצה שהנהגת העיר תשמש דוגמה חיובית לכל תושב, תושבת, ילד וילדה.

רוב העיר, רוצה להתגאות בעירייה ובנבחרי הציבור שלו – שיתנהלו בשקיפות, לטובת התושבים ובלי ג’ובים וקומבינות למקורבים.

רוב העיר, רוצה מנהיג צעיר, נקי, עם אנרגיה ויכולות חדשות, אשר יוביל שינוי בכל דרך החשיבה העירונית. שיפעל להקטנת הצפיפות בכיתות, לצהרונים מסובסדים, להגברת הניקיון בעיר ולרפורמה באכיפה שתייצר סדר מצד אחד אך לא תרדוף את הציבור בדוחות וקנסות מצד שני.

ראש עיר, שינהיג עירייה חדשנית ויעילה שתפעל ברגישות, מהירות ואדיבות לטובת הציבור“.

 אוהד מרחב; ניתן לתושבים תמורה בעד הארנונה שהם משלמים – זו החובה שלנו כמשרתי ציבור.

אוהד מרחב המועמד לראשות העיר חדרה, בוטח בעצמו. הוא ניקה סביבו כל דמויות עם סממני שחיתות לכאורה הרוצה בקרבתו ערב הבחירות והשיק בקול תרועה רמה את קמפיין הבחירות שלו בסרטון פרובוקטיבי ובו הוא קורא למיעוט בעיר, לאלו המקורבים; “הקומבינטורים“, “המעכרים” ו”המושכים בחוטים“.

ומתכוון לאלה אשר השחיתו את המערכת הפוליטית בעיר חדרה והביאו את ראשי העיר האחרונים אל חדרי החקירות של המשטרה – “לא לבחור בו” – ומכריז, כי החגיגה שלהם “עומדת להיגמר…“.

במקביל, כ-500 שלטי תמיכה במרחב וברוב העיר חדרה, נתלו על מרפסות הבתים והזכירו לתושבי העיר, כי אנו בפתחה של מערכת בחירות חשובה ומכרעת מאד על עתיד המקום בו אנו חיים ומגדלים ילדים.

אנשי מרחב, שפתחו את קמפיין החוצות המסיבי, סיפרו; “אנחנו מקבלים מסרים ממאות ומאוד אוהדים מהציבור ומאות פניות מתושבים הרוצים להתנדב או לתרום לקמפיין הממומן בכולו מכספים אישיים ומגיוס המונים“.

לדברי מרחב שהוסיף בדבריו; “ניכר, כי רוב העיר, רוצה שינוי וברור, כי חייבים להחזיר את חדרה ל’רוב‘. חבריי ואני מתכוונים לעשות זאת”!

מר מרחב המועמד לראשות העיר חדרה, מבטיח, כי בקרוב תחשף רשימתו המכונה; ‘רוב העיר’ למועצה העיר חדרה ובה יהיו שמות מפתיעים ובכירים בעיר ומכל המגזרים.

“אנו הרוב השפוי והאחראי של חדרה – אנו נוביל דרך חדשה ורעננה בעיר. עשייה אמיתית ובעיקר – ניתן לתושבים תמורה בעד הארנונה שהם משלמים – זו החובה שלנו כמשרתי ציבור.

המועמד לראשות העיר חדרה, עורך דין, מרחב אוהד, מפנה אצבע מאשימה ומסכם; “ההנהגה הנוכחית; גנדלמן ושותפיו – שכחו זאת – לכן, הדבר הפשוט הוא להחליפם.

לכן, אני קורא לכל החדרתיים בעיר ובשכונות, הצטרפו ל”רשימת רוב העיר” ולמהפכה הצעירה”.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן