101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הבחירות לכנסת ה-22 חדשות כאן ישראל

אהוד ברק שהה פעמים רבות בדירת אחיו של המיליארדר ג’פרי אפשטין

על שהייתו ברחוב E. 66th 301 בדירת מארק, אחיו של המיליארדר ג'פרי אפשטין, אמר אהוד ברק, לדברי ה"דיילי ביסט" כי; "למרות העובדה שלא היו מעשי עוולה מצידי וכי אין אפילו את החשד הקלוש ביותר לביצוע עוולות מצידי, אני לא הולך להתייחס לשאלות האלה, מכיוון שבסביבה הפוליטית הנוכחית בישראל, עצם התגובה שלי לשאלה כזו, מסובכת כסיבוב במשחק הפוליטי".
0
0
אהוד ברק לשעבר ראש ממשלת ישראל והרמטכל, יושב ראש מפלגת ישראל דמוקרטית עם המיליארדר ג'פרי אפשטין | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אהוד ברק עם ג’פרי אפשטין

אהוד ברק ראש הממשלה ה-10 של מדינת ישראל והרמטכל ה-14 של צהל, וכיום יושב ראש מפלגת “ישראל דמוקרטית” – שהה פעמים רבות בדירה של אחיו של המיליארדר ג’פרי אפשטין. כך דווח הלילה (שלישי, ה’ באב התשע”ט) באתר דיילי ביסט, ארצות הברית, על פי הדיווח מר ברק, שהה פעמים רבות בדירה של אחיו של המיליארדר ג’פרי אפשטין.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

על פי הדיווח באתר דיילי ביסט, הדירה קשורה להאשמות נגד אפשטין בסחר בקטינות.

הדיילי ביסט, מדווח רכילות העסיסית, ממנה עולים עדויות שהיו סוד גלוי של מספר מתושבי רחוב 301 מזרח 66, ניו יורק, המספרים, כי; “שהם ראו את אהוד ברק, בבניין בן 16 הקומות מספר פעמים במהלך השנים האחרונות וכמעט חצי תריסר נוספים שתוארו נתקלו באנשי הביטחון שלו.

אחת הדיירות בבניין, נזכרה שנסעה במעלית עם שומרי ראש המדברים עברית ואילו אחרת אמרה שהיא ראתה באופן קבוע מישהו (“איש ביטחון”) מוצב מחוץ לדירה בקומה ה –11.

הבניין בבעלות רובו של מארק אחיו הצעיר של אפשטיין והוא נקשר למעגל הסחר הניו יורקי לכאורה של המממן.

מרבית היחידות בבניין הן בבעלות חברת Ossa Properties, חברת נדלן שהוקמה על ידי מארק אפשטיין. הצעיר הודה בשכירת דירות לאחיו ג’פרי אפשטיין לשימוש אישי, אך טען, כי לאחיו אין אחזקות בעלות בבניין. כשכתב האתר דיילי ביסט, קרא להערות נוספות, ניתק מארק אפשטיין את השיחה.

כשנשאל על שהייתו ברחוב E. 66th 301, אמר אהוד ברק, לדברי ה”דיילי ביסט” כי; “למרות העובדה שלא היו מעשי עוולה מצידי וכי אין אפילו את החשד הקלוש ביותר לביצוע עוולות מצידי, אני לא הולך להתייחס לשאלות האלה, מכיוון שבסביבה הפוליטית הנוכחית בישראל, עצם התגובה שלי לשאלה כזו, מסובכת כסיבוב במשחק הפוליטי“.

“כראש ממשלה לשעבר, אני מלווה על ידי שומרי ראש בכל מקום שאני מסתובב בו”, הוסיף.

ברק, הגיב לאתר The Daily Beast, כי לא עשה דבר שאינו כשורה ושאין בכוונתו להגיב מעבר לכך, בשל האווירה הפוליטית בישראלבחירות).

כזכור, המיליארדר-הפדופיל ג’פרי אפשטיין (Jeffrey Edward Epstein) בן 66, נעצר בגין סחר במין בעשרות קטינים בעיר ניו יורק ובפלורידה בין השנים; 2002-2005. בשנת 2008, הורשע בעבירות מין.

אפשטיין, שבבעלותו אחוזה בעיר ניו יורק ובאי קריבי, הוחזק במעצר הפדרלי במנהטן, לפני תאריך בית המשפט שלו.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן