חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הבחירות לכנסת ה-21 חדשות מסעודה מרכלת

אבנר נתניהו חש ברע ונבדק בבית החולים בילינסון, מצבו טוב

ראש הממשלה נתניהו: אני לא מפחד מהאיומים של התקשורת

אני לא מפחד מאיומים ואני לא נרתע מהתקשורת. הציבור נתן בי אמון מלא, מובהק וחד-משמעי, ואני אמשיך לעשות הכל כדי לשרת אתכם, אזרחי ישראל.

פורסם על ידי ‏Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו‏ ב- יום שלישי, 16 באפריל 2019
אבנר נתניהו חש ברע ומטופל בבית החולים ומצבו הוגדר "טוב" ראש הממשלה, נתניהו, נאלץ לקצר את שהותו בטקס הניצחון של הליכוד ומיהר אל בית החולים◄ראש הממשלה, נתניהו; יש כאלה שעדיין לא הפנימו את תוצאות הבחירות ותוצאות הדמוקרטיה... בסוף השבוע האחרון, צפיתי בטלוויזיה, חשבתי שאני לא שומע טוב. ישבו באולפנים פרשנים מלומדים ושיגרו לעברי איומים מפורשים...".
0
0

בנם הצעיר של הגב’ שרה ומר בנימין נתניהו ראש הממשלה, אבנר נתניהו הגיע אמש (שלישי, י”א בניסן התשע”ט) אל בית החולים בילינסון בעיר פתח תקווה, לאחר שלא חש בטוב. אביו, בנימין נתניהו, נאלץ לקצר את שהותו בטקס הניצחון של מפלגת הליכוד ומיהר לבית החולים. מדוברות ראש הממשלה, דווח, כי מבית החולים, נמסר, כי מצבו של אבנר, טוב והוא עובר כעת מספר בדיקות שגרתיות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עם היוודע הדבר, קיצר ראש הממשלה מר נתניהו, את נוכחותו בחגיגת מפלגת הליכוד על הישגיה בבחירות לכנסת ה-21, שנערכה בבנייני האומה בירושלים ומיהר אל בית החולים לבקר את בנו הצעיר אבנר.

אבנר בנו הצעיר של מר בנימין נתניהו ראש הממשלה, בצילום משותף | צילום ארכיון, לשכת העיתונות | עיבוד שולי סונגו
אבנר נתניהו עם אביו

כידוע, זו אינה הפעם הראשונה שבה אבנר נתניהו הבן של ראש הממשלה, אושפז בדצמבר 2014, הוא קיבל טיפול רפואי בבית החולים ברזילי,

זאת לאחר שנפצע באורח קל ברגלו בתאונת אימונים שהתרחשה במהלך הטירונות שעבר בבסיס זיקים שבדרום הארץ.

בשבוע שעבר חזר אבנר, במיוחד ליום הבחירות לכנסת ה-21 (שלישי, 9 באפריל 2019 (ד’ בניסן ה’תשע”ט) מ”טיול השחרור” שלו מצהל שהוא ערך באוסטרליה ובניו זילנד. בחלק מן הטיול הצטרפה אליו גם אמו שרה נתניהו.

חרף העובדה, כי כידוע, אבנר נתניהו בנו של ראש הממשלה, מתרחק מעין הסערה הפוליטית והתקשורת העוינת הוא נחלץ לסייע לאביו ופרסם (ד’ ניסן התשע”ט | ) ערב הבחירות לכנסת ה-21,

בחשבון האינסטגרם שלו, שריגש רבים ברשת כשכתב על אביו ראש הממשלה; “לא משנה מה יהיה היום – אני אוהב אותו וגאה בו הכי בעולם”.

אבנר נתניהו בנו של ראש הממשלה; “לא משנה מה יהיה היום – אני אוהב אותו וגאה בו הכי בעולם”.

תוך שהוא מציג את תמונתם המשותפת המשיך וכתב אבנר; “כל כמה זמן אני בהלם מחדש, כאילו שואל אותו – מה אתה צריך את כל זה? כמה החיים שלך ושלנו היו יכולים להיות נוחים יותר באזרחות.

נראה לי שכולכם יודעים שגם החיים שלי היו נוחים קצת יותר, אם הוא היה בוחר בדרך הזאת, אבל השאלה הזאת אף פעם לא נשאלת באמת, כי אני רואה את המסירות. יש לו אחריות, יש לו מדינה לנהל בכל ההיבטים של המשפט הזה”.

אבנר נתניהו סיכם והודה לאביו ראש הממשלה, על הדרך שעשה בעשור האחרון; “אני גאה בו על 10 השנים האחרונות שבהן אני יודע שהוביל את המדינה להרבה דברים טובים.

אני גאה על כל התפקידים הציבוריים שביצע בהצלחה, ואני גאה על 24 שנים שגידל אותי ועל כל 69 השנים שלו. אני אוהב אותו”.

מיהו אבנר נתניהו? בנו של ראש הממשלה, האמת שהבחור הצעיר שומר על פרופיל נמוך ומתנהל מתחת לרדאר התקשורתי.

כזכור, הופיע לא פעם בציבור כשכיפה מונחת על ראשו, אבנר, השתתף בעבר ב‘חידון התנ”ך העולמי’ ואף הגיע למיקום גבוה מאוד בתחרות. הוא מסתובב באירועים עם כיפה שחורה לראשו”.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו; “יש כאלה שעדיין לא הפנימו את תוצאות הבחירות ותוצאות הדמוקרטיה…”. 

אמש, כאמור, חגג ראש הממשלה מר נתניהו, את הישג מפלגת הליכוד ואת הישגו האישי המדהים. הוא בירך את חברי ואוהדי מפלגת הליכוד על הניצחון האדיר וההישג ההיסטורי של המפלגה בבחירות; “תודה ל-1,140,379 אזרחי ואזרחיות שנתתם בנו את אמונכם”.

אבנר נתניהו עם אמו הגב' שרה
אבנר נתניהו עם אמו

תודה לכם שהתגייסתם כאיש אחד לניצחון הליכוד, אתם הוצאתם את האנשים מן הבית, אני הוצאתי אותם מן הים. תודה לכם שבחרתם את הנבחרת המצוינת שלנו”. אמר נתניהו.

הזמרת עדן בן זקן, הקדישה לראש הממשלה מר נתניהו את השיר “חיים שלי” בשמה ובשם רעייתו הגב’ שרה נתניהו וריגשה עד מאד.

ראש הממשלה סיפר, כי הכיר אותה לפני כ-10 שנים וכבר אז ידע ואמר לה, כי תהיה זמרת גדולה.

כמי שלפני נאומו היה ברור, כי הוא האיש שיקבל את המנדט להרכיב את הממשלה הבאה, הצהיר נתניהו; “פרשנים מלומדים, שיגרו לעברי איומים מפורשים אם אמנה את את לוין לתפקיד שר המשפטים“, והצהיר; “אנחנו נשמור על הדמוקרטיה“.

“אני חייב להגיד את זה, הוסיף ראש הממשלה מר נתניהו, כי יש כאלה שעדיין לא הפנימו את תוצאות הבחירות ותוצאות הדמוקרטיה

בסוף השבוע האחרון, צפיתי בטלוויזיה, חשבתי שאני לא שומע טוב. ישבו באולפנים פרשנים מלומדים ושיגרו לעברי איומים מפורשים…”.

ראה למעלה את סרטון הנאום המלא.

0
0דילוג לתוכן