יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

פורום כאן נעים

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון התשע"ז 2017

בערך – כל "על האש" נראה אותו דבר

מה יותר ישראלי מיום העצמאות? ה"על האש" שאחרי יום העצמאות ;) וגם - יש לנו מופע סטנדאפ חגיגי ומיוחד בתאטרון הבימה בערב עצמאות
פרטים וכרטיסים - bit.ly/beerech

ראש הממשלה נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני מאטיס

פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני ג'יימס מאטיס

מכבי תל אביב נגד הפועל ב"ש 29.4.2017 / 2:1

מכבי תל אביב נגד הפועל ב"ש 29.4.2017 | 2:1 משחק האליפות! תקציר המשחק באיכות גבוהה.

קסם הגולן – רמת הגולן

אבי בהרי, צילם וערך סרטון טבע פסטורלי המתעד את נופיה הפראיים של רמת הגולן.

מציאות נושכת | על פליטי הריאליטי

מציאות נושכת - הסרט המלא (על פליטי הריאליטי)

מפעל הפיס

פוליטי מדיני

משה פייגלין: ישראל, לא יכולה להתעלם מהפשעים בסוריה

במקום זאת, מדיניות 'בת היענה' הביאה של ממשלת נתניהו - לא רק לא רק לבריחת ישראל מאחריותה המוסרית כלפי האזור, אלא גם לכניסה רוסית לוואקום שנוצר, כך שמטוסי חיל האויר, כבר לא יכולים להגן כבעבר על אזרחי ישראל משמי סוריה. ההחלטה אם להיות הפתרון או הבעיה - נכס עולמי או נטל על העולם, נתונה בידינו".
יושב ראש מפלגת 'זהות' מר משה פייגלין על 'טבח כימי' נוסף שביצע 'צבא אסד' בצפון סוריה : ישראל, לא יכולה להתעלם מהפשעים הנעשים בסוריה
יושב ראש מפלגת 'זהות' מר משה פייגלין

"מעצמה אזורית, המתיימרת לייצג ערכי חופש וזכויות אדם, אינה יכולה להמשיך במדיניות ההתעלמות שלה כלפי הפשעים נגד האנושות הנעשים בסוריה" – כך אמר אמש (שלישי, ח' בניסן התשע"ז) יושב ראש 'זהות – תנועה ישראלית יהודית' מר משה פייגלין בעקבות הפרסומים על 'טבח כימי' נוסף שביצע 'צבא אסד' בצפון סוריה.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

לו הייתה ישראל מייצרת 'אזור מקלט בטוח' (בצפון רמת הגולן הסורית – למשל) המוגן מהאוויר ומאפשרת לאזרחים סורים מקלט מהטרור הניחת עליהם, מעמדה שלה כמעצמה אזורית היה מתחזק. כל זאת מבלי לסכן את חיילי צה"ל בפעילות בשטח סוריה.

במקום זאת, מדיניות 'בת היענה' הביאה של ממשלת נתניהו – לא רק לא רק לבריחת ישראל מאחריותה המוסרית  כלפי האזור, אלא גם לכניסה רוסית לוואקום שנוצר, כך שמטוסי חיל האויר, כבר לא יכולים להגן כבעבר על אזרחי ישראל משמי סוריה.

ההחלטה אם להיות הפתרון או הבעיה – נכס עולמי או נטל על העולם, נתונה בידינו". סיכם יושב ראש 'זהות – תנועה ישראלית יהודית' מר פייגלין.

█ מפלגת זהות

זהות, או בשמה המלא "זהות – תנועה ישראלית יהודית" היא מפלגה ישראלית שהוקמה בשנת 2015 על ידי משה פייגלין. המפלגה מציגה עצמה כ"תנועה ישראלית יהודית הדוגלת בחרות, ושואפת לתיקון החברה והעולם מתוך נאמנות לא-לוהי ישראל".

שורשיה של "זהות" בתנועה "זו ארצנו", שהוקמה ביולי 1994 בידי משה פייגלין ושמואל סקט, כדי ליצור גל מחאה ציבורי נרחב נגד יישום הסכמי אוסלו, ובקבוצת מנהיגות יהודית, שהוקמה בסוף שנות ה-90 של המאה ה-20 על ידי פייגלין ואחרים והיוותה, החל משנת 2000, סיעה פנים מפלגתית בתוך הליכוד ופקדה אלפים רבים של מתפקדים לתנועה.

לוגו 'זהות'
לוגו 'זהות'

פייגלין עצמו התמודד מספר פעמים על ראשות הליכוד ועל מקום ברשימתה לכנסת. בבחירות 2013 נבחר פייגלין לרשימת הליכוד לכנסת ושימש מטעם המפלגה כסגן יושב ראש הכנסת בכנסת התשע עשרה. לקראת הבחירות שהוקדמו ל'כנסת העשרים' הודיע פייגלין על כוונתו להתמודד שוב על ראשות הליכוד אך לבסוף פרש מהמירוץ.

בפריימריז לרשימת המועמדים הוא נדחק למקום לא ריאלי ברשימת המפלגה. כתוצאה ממהלכים אלו פייגלין, הודיע ב-5 בינואר 2015 על פרישתו מהליכוד והקמת מפלגה חדשה בשם "זהות" וזו נרשמה רשמית אצל רשם המפלגות מאוחר יותר באותה שנה. הוועידה הראשונה של המפלגה התקיימה ב-28 בפברואר 2017.

תגובות  • שינוי גודל גופנים