פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
פוליטי מדיני

הצלחה לועידת מפלגת זהות הראשונה של משה פייגלין

יושב ראש "זהות - תנועת ישראלית יהודית" מר משה פייגלין; "הממשלה שלחה את החיילים אל הסמטאות הממולכדות, כדי לא לנצח ופחדה לאורך כל המבצע מהתרסקות החמאס..." ◄הוועידה אירחה אישי ציבור, כלכלנים ואנשי חינוך שפרשו את משנת המפלגה בתחומים הבוערים והכואבים ביותר לאזרחי ישראל.
ועידת 'מפלגת זהות' הראשונה של משה פייגלין נפתחה בהצלחה | צילום: פלג אלקלעי
ועידת ‘מפלגת זהות’ הראשונה של משה פייגלין נפתחה בהצלחה | צילום: פלג אלקלעי

במעמד כ-2000 איש, נפתחה אחר הצהרים ואמש (שלישי, ב’ באדר התשע”ז) בהצלחה גדולה ‘ועידת מפלגת זהות – תנועה ישראלית יהודית’ הראשונה בראשותו של חבר הכנסת לשעבר מר משה פייגלין בהאנגר 11 בנמל תל אביב-יפו. הוועידה, אירחה אישי ציבור, כלכלנים ואנשי חינוך שפרשו את משנת המפלגה בתחומים הבוערים והכואבים ביותר לאזרחי ישראל. מומחי החינוך, סיפרו על תכנית מפלגת “זהות” להפרטת החינוך והחזרת השליטה בחינוך לידי ההורים. והכלכלנים סיפרו על תכנית זהות לצמצום סמכויות המדינה בחיי האזרח באופן דרמטי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

אתמול במהלך אחר הצהרים, הצביעו מתפקדי המפלגה על שיטת הפריימריז ואישרו, כי המפלגה תקיים פריימריז פתוחים בהם יוכלו להשתתף כל אזרחי ישראל. מייסדה של המפלגה מר משה (זלמן) פייגלין, ומשמש גם יושב ראש “מפלגת זהות” מי שכיהן כחבר הכנסת לשעבר מטעם “הליכוד“, סגן יושב ראש הכנסת התשע עשרה, חבר ועדת החוץ והביטחון, מייסד תנועת “זו ארצנו” וראש חטיבת “מנהיגות יהודית” בליכוד שהודיע לאחר שלא נבחר למקום ריאלי ברשימת “הליכוד” לבחירות לכנסת העשרים, הודיע על פרישתו מ”הליכוד” ועל הקמת מפלגה בשם; “זהות – תנועה ישראלית יהודית“.

אתמול, זכה פייגלין, בזכות עצמו לדקות מספר של רגעי נחת לפני העבודה הקשה וארוכת הדרך.

בנאומו הראשון הרשמי ב”ועידת מפלגת זהות הראשונה” בפני אלפיים המשתתפים, שטח מר פייגלין את עקרונות המפלגה החדשה ואמר; “אנחנו נמצאים עכשיו באירוע היסטורי, אירוע שבו אנו מתחילים להחזיר את המדינה לעם! מפלגת זהות, מציבה סוף סוף חזון ברור למדינת ישראל”

 זהות – תנועה ישראלית יהודית: נחיל את ריבונות מדינת ישראל בכל רוחב ארצנו

בהתייחס לשיחת היום ‘דוח צוק איתן’ אמר מר פייגלין; “כולם מדברים על דוח צוק איתן, אבל מתעלמים מהעובדות הבסיסיות; הממשלה, שלחה את החיילים אל הסמטאות הממולכדות, כדי לא לנצח. מקבלי ההחלטות, חששו מקריסת החמאס ולא חתרו באמת לנצח אותו, וכך השגנו תיקו מול ארגון טרור קיקיוני. למרבה הצער, אם המצב יימשך, בנינו ישובו ויישלחו לסמטאות עזה גם בסבב הבא”.

פייגלין, התייחס גם לתכנית המדינית שלו וקרא לסיים את הכיבוש; “נחיל את ריבונות מדינת ישראל בכל רוחב ארצנו, ונפתח את המדינה למען הדורות הבאים. זהות תשמור על זכויות האדם של תושביה, גם אלו שאינם יהודים. לערבים בשטחי יהודה ושומרון, יוצעו אפשרויות שונות; המשך החיים כתושבי קבע, סיוע בהגירה לאלו המעוניינים בכך ואזרחות לאלו שיוכיחו נאמנות למדינת ישראל ויהיו שותפים בשמירה על ביטחונה”.

משה פייגלין, מתקבל באהדה בועידת מפלגת זהות הראשונה שנפתחה אמש בהצלחה | צילום: פלג אלקלעי
משה פייגלין, מתקבל באהדה בועידת מפלגת זהות הראשונה שנפתחה אמש בהצלחה | צילום: פלג אלקלעי

פייגלין, הוסיף בנאומו; “אנחנו נמצאים באירוע היסטורי, אירוע בו מתחילים להחזיר את המדינה לעם. מפלגת זהות, מציבה סוף סוף חזון ברור למדינת ישראל“. סיכם חתן השמחה יושב ראש המפלגה, מר משה פייגלין, אשר צטט באתר המפלגה החדשה שלו מאמרותיו של הסופר וההומוריסט האמריקני שיצירותיו נודעות בהומור הציני ובסאטירה החברתית החריפה שלהן, מארק טוויין; “בעוד 20 שנה תתאכזב יותר ממה שלא עשית, מאשר הדברים שעשית”.

החזון של מפלגת זהות – תנועה ישראלית יהודית

מטרות התנועה (מתוך חוקת התנועה); ״זהות״ היא תנועה ישראלית יהודית הדוגלת בחרות, ושואפת לתיקון החברה והעולם מתוך נאמנות לא-לוהי ישראל. התנועה תפעל להנהגת מדינת ישראל כמדינה יהודית ותחתור להשגת היעדים הבאים;

 • מדינה יהודית – מדינה החותרת למימוש הזהות והייעוד היהודי, וקיבוץ עם ישראל לארצו. מדינה העוברת מציונות של קיום, לציונות של ייעוד – מתודעת השרידות, לתודעה ואתגר של תיקון עולם.
 • מדינת חירות – מדינה המשיבה את מרבית החירות והאחריות לאזרח בכל התחומים ומצמצמת למינימום את מעורבותה בחיי הפרט. תחומי התערבותה של המדינה יוגבלו ככל הניתן למערכות המשפט, הביטחון והתשתיות הלאומיות.
 • מדינת המשפחה והקהילה – מדינה המבצרת את ערכי המשפחה ומעודדת את בנין הקהילה כאבני יסוד בבנין החברה.
 • מדינת שפע – מדינה המקיימת כלכלה חופשית בתוך המסגרת המרסנת והמעדנת של תרבות החסד והערבות ההדדית של עם ישראל.
 • מדינה ריבונית – מדינה המממשת ומבצרת את ריבונותה בכל חלקי ארץ ישראל שבשליטתה ובראשם בירושלים והר הבית. מדינה המפתחת את ירושלים כמרכז מדיני ורוחני, לעם ישראל ולאנושות.
 • מדינת שלום – מדינה החותרת לסיום מצב הלוחמה ושפיכות הדמים באמצעות ניצחון על אויביה.
תגובות • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר’ אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; “אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות…”.

  שינוי גודל גופנים