פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

כאן חדרה

עוגן יוחננוב תושב חדרה, יו”ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל

היו"ר החדש למנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר עוגן יוחננוב; "כידוע, הליגה הלאומית אינה מתוקצבת על ידי אף גורם, לרבות משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס והמועצה להסדר ההימורים בספורט. מדובר בכשל הפוגע בקבוצות ובכוונתי לפעול מול כל הגורמים הרלבנטיים לתיקון עוולה זאת.
עוגן יוחננוב תושב חדרה, מונה ליו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל
עוגן יוחננוב תושב חדרה, מונה ליו”ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל

עוגן יוחננוב, איש העסקים בן 29 מהעיר חדרה ומנכ”ל אגודות הסטודנטים המכללה האקדמית נתניה, נבחר והתמנה לתפקיד יו”ר חדש למנהלת הליגה הלאומית בכדורסל (בהתנדבות). יוחננוב, שימש יו”ר מטה חדרה מטעם ’מפלגת כולנו’ בראשות שר האוצר ח”כ משה כחלון, הוא בעלים ומנכ”ל של שלוש חברות למסחר והשקעות, יבוא מוצרי מזון ויזמות בנדל”ן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יוחננוב, מונה שלשום (רביעי) לתפקיד, לפי המלצתו של יו”ר איגוד הכדורסל מר עמירם הלוי, זאת לאחר שמר משה קליסקי, ששימש בתפקיד יו”ר המנהלת מיום הקמת (לפני 4 עונות) סיים את תפקידו. גם מנכ”ל מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר יצחק דבש בשנתיים האחרונות, סיים את תפקידו.

עם מינויו הודה יוחננוב ל-איגוד הכדורסל וליו”ר עמירם הלוי, על הבחירה בו כיו”ר מנהלת הליגה הלאומית זאת בהתנדבות ופרסם בדף הפייסבוק האישי את האני מאמין שלו; “השבוע התמניתי לתפקיד יו”ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל. מדובר בתפקיד התנדבותי, אשר טומן בחובו אחריות רבה כלפי הקבוצות השונות וכלפי אלפי בני נוער וילדים.

מדובר בליגה בה משחקות קבוצות מכל חלקי הארץ, מהצפון ועד הדרום, אך לצערי, אינה מקבלת חשיפה תקשורתית הולמת בהתאם לייצוגה הגיאוגרפי הרחב. בכוונתי ללמוד לעומק את פעילות הארגון על מוסדותיו ואנשיו ולאחר מכן לבצע רפורמה מקצועית מקיפה, שתטיב הן עם הקבוצות והן עם בני הנוער והילדים.

עידוד הקמת מחלקות נוער חדשות והרחבתן של המחלקות הקיימות, הינם בין הדברים אותם אפעל לקדם וזאת על מנת ליצור עוגן קהילתי המקנה ערכים ומהווה חלק מרכזי בהעצמת ילדינו”.

היו”ר החדש למנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר יוחננוב, הוסיף והדגיש, כי; “כידוע, הליגה הלאומית אינה מתוקצבת על ידי אף גורם, לרבות משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס והמועצה להסדר ההימורים בספורט. מדובר בכשל הפוגע בקבוצות ובכוונתי לפעול מול כל הגורמים הרלבנטיים לתיקון עוולה זאת.

לאחר שנשיג את התקציבים נפעל לתקצב את הקבוצות באופן דיפרנציאלי, על פי קריטריונים קשיחים, כדוגמת; תקציב קיים, אזור, וכמות ילדים במחלקות הנוער.

אני מאמין, כי יש בכוחו של תקצוב מעין זה להגביר את התחרותיות, לעורר עניין, למשוך קהל רב אל המגרשים ולהביא לשגשוגה ופריחתה של הליגה. כל שנותר הוא להתחיל לעבוד. בהצלחה לכולנ”ו”. – סיכם יו”ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר עוגן יוחננוב.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! לחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
 • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים