פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
כאן חדרה

עוגן יוחננוב תושב חדרה, יו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל

היו"ר החדש למנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר עוגן יוחננוב; "כידוע, הליגה הלאומית אינה מתוקצבת על ידי אף גורם, לרבות משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס והמועצה להסדר ההימורים בספורט. מדובר בכשל הפוגע בקבוצות ובכוונתי לפעול מול כל הגורמים הרלבנטיים לתיקון עוולה זאת.
עוגן יוחננוב תושב חדרה, מונה ליו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל
עוגן יוחננוב תושב חדרה, מונה ליו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל

עוגן יוחננוב, איש העסקים בן 29 מהעיר חדרה ומנכ"ל אגודות הסטודנטים המכללה האקדמית נתניה, נבחר והתמנה לתפקיד יו"ר חדש למנהלת הליגה הלאומית בכדורסל (בהתנדבות). יוחננוב, שימש יו"ר מטה חדרה מטעם ’מפלגת כולנו’ בראשות שר האוצר ח"כ משה כחלון, הוא בעלים ומנכ"ל של שלוש חברות למסחר והשקעות, יבוא מוצרי מזון ויזמות בנדל"ן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יוחננוב, מונה שלשום (רביעי) לתפקיד, לפי המלצתו של יו"ר איגוד הכדורסל מר עמירם הלוי, זאת לאחר שמר משה קליסקי, ששימש בתפקיד יו"ר המנהלת מיום הקמת (לפני 4 עונות) סיים את תפקידו. גם מנכ"ל מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר יצחק דבש בשנתיים האחרונות, סיים את תפקידו.

עם מינויו הודה יוחננוב ל-איגוד הכדורסל וליו"ר עמירם הלוי, על הבחירה בו כיו"ר מנהלת הליגה הלאומית זאת בהתנדבות ופרסם בדף הפייסבוק האישי את האני מאמין שלו; "השבוע התמניתי לתפקיד יו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל. מדובר בתפקיד התנדבותי, אשר טומן בחובו אחריות רבה כלפי הקבוצות השונות וכלפי אלפי בני נוער וילדים.

מדובר בליגה בה משחקות קבוצות מכל חלקי הארץ, מהצפון ועד הדרום, אך לצערי, אינה מקבלת חשיפה תקשורתית הולמת בהתאם לייצוגה הגיאוגרפי הרחב. בכוונתי ללמוד לעומק את פעילות הארגון על מוסדותיו ואנשיו ולאחר מכן לבצע רפורמה מקצועית מקיפה, שתטיב הן עם הקבוצות והן עם בני הנוער והילדים.

עידוד הקמת מחלקות נוער חדשות והרחבתן של המחלקות הקיימות, הינם בין הדברים אותם אפעל לקדם וזאת על מנת ליצור עוגן קהילתי המקנה ערכים ומהווה חלק מרכזי בהעצמת ילדינו".

היו"ר החדש למנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר יוחננוב, הוסיף והדגיש, כי; "כידוע, הליגה הלאומית אינה מתוקצבת על ידי אף גורם, לרבות משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס והמועצה להסדר ההימורים בספורט. מדובר בכשל הפוגע בקבוצות ובכוונתי לפעול מול כל הגורמים הרלבנטיים לתיקון עוולה זאת.

לאחר שנשיג את התקציבים נפעל לתקצב את הקבוצות באופן דיפרנציאלי, על פי קריטריונים קשיחים, כדוגמת; תקציב קיים, אזור, וכמות ילדים במחלקות הנוער.

אני מאמין, כי יש בכוחו של תקצוב מעין זה להגביר את התחרותיות, לעורר עניין, למשוך קהל רב אל המגרשים ולהביא לשגשוגה ופריחתה של הליגה. כל שנותר הוא להתחיל לעבוד. בהצלחה לכולנ"ו". – סיכם יו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל מר עוגן יוחננוב.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! לחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 64, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות…".

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים