פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

חדרה | פוליטיקה כאן חדרה

אוהד מרחב לראש העיר חדרה: תודיע על התפטרותך מראשות העיר

חבר מועצת העיר חדרה: עו"ד אוהד מרחב אל ראש העיר צבי גנדלמן, התנהלות העירייה בהנהגתך חסרת כל עשייה... מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה" ◄תגובת עיריית חדרה; חבר המועצה אוהד מרחב, מוזמן להציג את הישגיו האישיים.
אוהד מרחב לראש העיר חדרה צביקה גנדלמן: תודיע על התפטרותך מראשות העיר
אוהד מרחב לראש העיר חדרה צביקה גנדלמן: תודיע על התפטרותך מראשות העיר

חדרה סוערת (פוליטית) לפחות על פי הרשתות החברתיות, עקב התפטרותו מחברותו בהנהלת העיר של חבר מועצת העיר חדרה, ומחזיק תיק הצעירים והספורט בעיריית חדרה, עו”ד אוהד מרחב, שפנה אתמול (שלישי, כ”ג באייר התשע”ו) אל ראש עיריית חדרה מר צבי גנדלמן, במכתב חריף ויוצא דופן בהתקפתו עליו ובישר למעשה בכך, על פתיחת המרוץ לראשות העיר בדיוק במחצית הקדנציה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

״אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים, ובדרך חטאים לא עמד, ובמושב לצים לא ישב״ (תהילים א׳) – כך פתח ופרסם עורך דין אוהד מרחב, חבר סיעת “התנועה החברתית הירוקה בעיר חדרה” במועצת העיר חדרה את מכתבו אל ראש העיר מר צביקה גנדלמן; “הריני להודיעך, כי החל מיום מכתבי זה (31.05.16), הנני מפסיק את חברותי בהנהלת העיר.

עו”ד מרחב, טרח לציין, כי; “הדברים תקפים גם לעניין תפקידי כ’מחזיק תיק הצעירים והספורט בעיריית חדרה’. אמשיך לתפקד כחבר מועצה מן המניין באופן ענייני ונוקב וללא כל שינוי בהרכב הסיעתי.

אציין, הוסיף, עו”ד מרחב בגילוי לב, כי; “החלטתי זו התקבלה לאחר לבטים רבים ומתן אינספור הזדמנויות לשיפור התנהלותך והתנהלות העיר, אך מבחינתי, כלו כל הקיצין.

ומכן ואילך, פתח חבר מועצת העיר חדרה, עו”ד אוהד מרחב, את המבעירים והטיח בראש העיר מר גנדלמן; “דרך ההתעמרות בתושבים, איננה דרכי! אני רואה את עצמי משרת הציבור בעוד אתה רואה את עצמך אדון עליו.

זאת ועוד, הוסיף עו”ד מרחב, האשים ומתח ביקרות קשה על ראש העיר, גנדלמן; “במחצית קדנציה “הספקת” לפגוע קשות בתושבים, בשכונות, בסוחרי העיר, בעובדי העירייה, בניקיון העיר וביחסי דתיים-חילוניים ובעצם, ניתן לומר, כי העיר, נמצאת בשפל שלא הייתה בו מעולם”.

התנהלות העירייה תחת הנהגתך, עסוקה בהישרדות פוליטית, חסרת חזון, חסרת מעוף ובעיקר חסרת כל עשייה חדשה.

לפיכך, ולאור כל האמור לעיל החלטתי כאמור לעזוב את הנהלת העיר, המשיך וכתב עו”ד מרחב; “ולשמש כאלטרנטיבה שלטונית מתוך המועצה, לטובת ולרווחת תושבי חדרה. מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה”. הציע וסיכם חבר מועצת העיר חדרה, עו”ד אוהד מרחב.

תגובת עיריית חדרה; חבר המועצה אוהד מרחב, מוזמן להציג את הישגיו האישיים

ראש העיר צבי (צביקה) גנדלמן, השרוי, ככל הנראה, מאז מכתבו של אוהד מרחב בהלם ומלקק את פצעיו מן הביקורת הקשה שהטיח בו, עמיתו להנהלת העיר חדרה עד אתמול, בחר באופן תמוה שלא להגיב אישית ובשמו על התקפתו של “חבר המועצה הסורר” והעדיף להפקיר את תגובתו בידי דובר העירייה / יועץ התקשורת של העירייה, כהאי לישנא (בזו הלשון); “נא להכניס את התגובה כלשונה, ללא שינויים!”

עו”ד מרחב לראש העיר חדרה מר גנדלמן: התנהלות העירייה תחת הנהגתך עסוקה בהישרדות פוליטית, חסרת כל עשייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בהמשך התגובה, לא נגענו (כי פחדנו מ’סימן הקריאה’ ומ’חרם כלכלי של פרסומות’); “מעיריית חדרה, נמסר בתגובה: “ראש עיריית חדרה, מקבל את התפטרות חבר ההנהלה אוהד מרחב ומאחל לו בהצלחה”. עוד נמסר מעיריית חדרה; “במשך שנתיים וחצי היה מר מרחב שותף פעיל לקבלת ההחלטות בהנהלת העיר ובמועצה ובכולן הצביע בעד מדיניות ראש העיר צביקה גנדלמן.

באשר לשירות הציבור כפי שציין מרחב בהודעתו, כידוע הוא החזיק בתיק הצעירים מתחילת הקדנציה והוא מוזמן להציג את הישגיו בתיק זה. בנוסף החזיק מר מרחב בתיק הספורט ההישגי מזה כשנה וגם כאן הוא מוזמן להציג את הישגיו האישיים בתחום זה.

באשר להתעמרות בתושבים כדבריו, די לציין שבתקופה בה מכהן גנדלמן כראש העיר, זכו תושבי חדרה בחנייה חינם והעיר בתנופת פיתוח אדירה”. עד כאן תגובת עיריית חדרה.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים