ערוץ הכנסת | עובדים בכנסת, יוצאים לפגרה

ערוץ הכנסת - עובדים בכנסת, 23.3.17, מתוך שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ריו בהופעה

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ליאון מארי ניקולס ריו לפני פחות מחודש עם נעימות לשנת הלילה ואחר הצהרים.

ישראל נגד ספרד 4:1 תקציר השערים

נבחרת ישראל נגד נבחרת ספרד 4:1 תקציר השערים. למי שרוצה להתעצבן.

הגרלת הלוטו מפעל הפיס

הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי

העיתונאי אמנון לוי בתחקיר מזעזע מפחיד ומאיים על הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי.

השף ארז קומורובסקי: חלה חמימה ומפנקת לשבת

השף ארז קומורובסקי ילמד אתכם להכין חלה חמימה ומפנקת שתאיר לכם את השבת.

פורום גינון אורגני ואקולוגי כאן נעים

דין דין, מבצעת את השיר: "אם תלך"

ג'אם סשן באולפן גל"צ, יוני 2006. דין דין, מבצעת את השיר שהביא אותה לתודעה: "אם תלך". מילים ולחן: עידן רייכל. מתוך התכנית "מוזיקה היום".

חדרה חדרה | פוליטיקה

אוהד מרחב לראש העיר חדרה: תודיע על התפטרותך מראשות העיר

חבר מועצת העיר חדרה: עו"ד אוהד מרחב אל ראש העיר צבי גנדלמן, התנהלות העירייה בהנהגתך חסרת כל עשייה... מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה" ◄תגובת עיריית חדרה; חבר המועצה אוהד מרחב, מוזמן להציג את הישגיו האישיים.
אוהד מרחב לראש העיר חדרה צביקה גנדלמן: תודיע על התפטרותך מראשות העיר
אוהד מרחב לראש העיר חדרה צביקה גנדלמן: תודיע על התפטרותך מראשות העיר

חדרה סוערת (פוליטית) לפחות על פי הרשתות החברתיות, עקב התפטרותו מחברותו בהנהלת העיר של חבר מועצת העיר חדרה, ומחזיק תיק הצעירים והספורט בעיריית חדרה, עו"ד אוהד מרחב, שפנה אתמול (שלישי, כ"ג באייר התשע"ו) אל ראש עיריית חדרה מר צבי גנדלמן, במכתב חריף ויוצא דופן בהתקפתו עליו ובישר למעשה בכך, על פתיחת המרוץ לראשות העיר בדיוק במחצית הקדנציה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

״אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים, ובדרך חטאים לא עמד, ובמושב לצים לא ישב״ (תהילים א׳) – כך פתח ופרסם עורך דין אוהד מרחב, חבר סיעת "התנועה החברתית הירוקה בעיר חדרה" במועצת העיר חדרה את מכתבו אל ראש העיר מר צביקה גנדלמן; "הריני להודיעך, כי החל מיום מכתבי זה (31.05.16), הנני מפסיק את חברותי בהנהלת העיר.

עו"ד מרחב, טרח לציין, כי; "הדברים תקפים גם לעניין תפקידי כ’מחזיק תיק הצעירים והספורט בעיריית חדרה’. אמשיך לתפקד כחבר מועצה מן המניין באופן ענייני ונוקב וללא כל שינוי בהרכב הסיעתי.

אציין, הוסיף, עו"ד מרחב בגילוי לב, כי; "החלטתי זו התקבלה לאחר לבטים רבים ומתן אינספור הזדמנויות לשיפור התנהלותך והתנהלות העיר, אך מבחינתי, כלו כל הקיצין.

ומכן ואילך, פתח חבר מועצת העיר חדרה, עו"ד אוהד מרחב, את המבעירים והטיח בראש העיר מר גנדלמן; "דרך ההתעמרות בתושבים, איננה דרכי! אני רואה את עצמי משרת הציבור בעוד אתה רואה את עצמך אדון עליו.

זאת ועוד, הוסיף עו"ד מרחב, האשים ומתח ביקרות קשה על ראש העיר, גנדלמן; "במחצית קדנציה "הספקת" לפגוע קשות בתושבים, בשכונות, בסוחרי העיר, בעובדי העירייה, בניקיון העיר וביחסי דתיים-חילוניים ובעצם, ניתן לומר, כי העיר, נמצאת בשפל שלא הייתה בו מעולם".

התנהלות העירייה תחת הנהגתך, עסוקה בהישרדות פוליטית, חסרת חזון, חסרת מעוף ובעיקר חסרת כל עשייה חדשה.

לפיכך, ולאור כל האמור לעיל החלטתי כאמור לעזוב את הנהלת העיר, המשיך וכתב עו"ד מרחב; "ולשמש כאלטרנטיבה שלטונית מתוך המועצה, לטובת ולרווחת תושבי חדרה. מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה". הציע וסיכם חבר מועצת העיר חדרה, עו"ד אוהד מרחב.

תגובת עיריית חדרה; חבר המועצה אוהד מרחב, מוזמן להציג את הישגיו האישיים

ראש העיר צבי (צביקה) גנדלמן, השרוי, ככל הנראה, מאז מכתבו של אוהד מרחב בהלם ומלקק את פצעיו מן הביקורת הקשה שהטיח בו, עמיתו להנהלת העיר חדרה עד אתמול, בחר באופן תמוה שלא להגיב אישית ובשמו על התקפתו של "חבר המועצה הסורר" והעדיף להפקיר את תגובתו בידי דובר העירייה / יועץ התקשורת של העירייה, כהאי לישנא (בזו הלשון); "נא להכניס את התגובה כלשונה, ללא שינויים!"

עו"ד מרחב לראש העיר חדרה מר גנדלמן: התנהלות העירייה תחת הנהגתך עסוקה בהישרדות פוליטית, חסרת כל עשייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בהמשך התגובה, לא נגענו (כי פחדנו מ’סימן הקריאה’ ומ’חרם כלכלי של פרסומות’); "מעיריית חדרה, נמסר בתגובה: "ראש עיריית חדרה, מקבל את התפטרות חבר ההנהלה אוהד מרחב ומאחל לו בהצלחה". עוד נמסר מעיריית חדרה; "במשך שנתיים וחצי היה מר מרחב שותף פעיל לקבלת ההחלטות בהנהלת העיר ובמועצה ובכולן הצביע בעד מדיניות ראש העיר צביקה גנדלמן.

באשר לשירות הציבור כפי שציין מרחב בהודעתו, כידוע הוא החזיק בתיק הצעירים מתחילת הקדנציה והוא מוזמן להציג את הישגיו בתיק זה. בנוסף החזיק מר מרחב בתיק הספורט ההישגי מזה כשנה וגם כאן הוא מוזמן להציג את הישגיו האישיים בתחום זה.

באשר להתעמרות בתושבים כדבריו, די לציין שבתקופה בה מכהן גנדלמן כראש העיר, זכו תושבי חדרה בחנייה חינם והעיר בתנופת פיתוח אדירה". עד כאן תגובת עיריית חדרה.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים