פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
חדרה | פוליטיקה כאן חדרה

אוהד מרחב לראש העיר חדרה: תודיע על התפטרותך מראשות העיר

חבר מועצת העיר חדרה: עו"ד אוהד מרחב אל ראש העיר צבי גנדלמן, התנהלות העירייה בהנהגתך חסרת כל עשייה... מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה" ◄תגובת עיריית חדרה; חבר המועצה אוהד מרחב, מוזמן להציג את הישגיו האישיים.
אוהד מרחב לראש העיר חדרה צביקה גנדלמן: תודיע על התפטרותך מראשות העיר
אוהד מרחב לראש העיר חדרה צביקה גנדלמן: תודיע על התפטרותך מראשות העיר

חדרה סוערת (פוליטית) לפחות על פי הרשתות החברתיות, עקב התפטרותו מחברותו בהנהלת העיר של חבר מועצת העיר חדרה, ומחזיק תיק הצעירים והספורט בעיריית חדרה, עו"ד אוהד מרחב, שפנה אתמול (שלישי, כ"ג באייר התשע"ו) אל ראש עיריית חדרה מר צבי גנדלמן, במכתב חריף ויוצא דופן בהתקפתו עליו ובישר למעשה בכך, על פתיחת המרוץ לראשות העיר בדיוק במחצית הקדנציה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

״אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים, ובדרך חטאים לא עמד, ובמושב לצים לא ישב״ (תהילים א׳) – כך פתח ופרסם עורך דין אוהד מרחב, חבר סיעת "התנועה החברתית הירוקה בעיר חדרה" במועצת העיר חדרה את מכתבו אל ראש העיר מר צביקה גנדלמן; "הריני להודיעך, כי החל מיום מכתבי זה (31.05.16), הנני מפסיק את חברותי בהנהלת העיר.

עו"ד מרחב, טרח לציין, כי; "הדברים תקפים גם לעניין תפקידי כ’מחזיק תיק הצעירים והספורט בעיריית חדרה’. אמשיך לתפקד כחבר מועצה מן המניין באופן ענייני ונוקב וללא כל שינוי בהרכב הסיעתי.

אציין, הוסיף, עו"ד מרחב בגילוי לב, כי; "החלטתי זו התקבלה לאחר לבטים רבים ומתן אינספור הזדמנויות לשיפור התנהלותך והתנהלות העיר, אך מבחינתי, כלו כל הקיצין.

ומכן ואילך, פתח חבר מועצת העיר חדרה, עו"ד אוהד מרחב, את המבעירים והטיח בראש העיר מר גנדלמן; "דרך ההתעמרות בתושבים, איננה דרכי! אני רואה את עצמי משרת הציבור בעוד אתה רואה את עצמך אדון עליו.

זאת ועוד, הוסיף עו"ד מרחב, האשים ומתח ביקרות קשה על ראש העיר, גנדלמן; "במחצית קדנציה "הספקת" לפגוע קשות בתושבים, בשכונות, בסוחרי העיר, בעובדי העירייה, בניקיון העיר וביחסי דתיים-חילוניים ובעצם, ניתן לומר, כי העיר, נמצאת בשפל שלא הייתה בו מעולם".

התנהלות העירייה תחת הנהגתך, עסוקה בהישרדות פוליטית, חסרת חזון, חסרת מעוף ובעיקר חסרת כל עשייה חדשה.

לפיכך, ולאור כל האמור לעיל החלטתי כאמור לעזוב את הנהלת העיר, המשיך וכתב עו"ד מרחב; "ולשמש כאלטרנטיבה שלטונית מתוך המועצה, לטובת ולרווחת תושבי חדרה. מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה". הציע וסיכם חבר מועצת העיר חדרה, עו"ד אוהד מרחב.

תגובת עיריית חדרה; חבר המועצה אוהד מרחב, מוזמן להציג את הישגיו האישיים

ראש העיר צבי (צביקה) גנדלמן, השרוי, ככל הנראה, מאז מכתבו של אוהד מרחב בהלם ומלקק את פצעיו מן הביקורת הקשה שהטיח בו, עמיתו להנהלת העיר חדרה עד אתמול, בחר באופן תמוה שלא להגיב אישית ובשמו על התקפתו של "חבר המועצה הסורר" והעדיף להפקיר את תגובתו בידי דובר העירייה / יועץ התקשורת של העירייה, כהאי לישנא (בזו הלשון); "נא להכניס את התגובה כלשונה, ללא שינויים!"

עו"ד מרחב לראש העיר חדרה מר גנדלמן: התנהלות העירייה תחת הנהגתך עסוקה בהישרדות פוליטית, חסרת כל עשייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בהמשך התגובה, לא נגענו (כי פחדנו מ’סימן הקריאה’ ומ’חרם כלכלי של פרסומות’); "מעיריית חדרה, נמסר בתגובה: "ראש עיריית חדרה, מקבל את התפטרות חבר ההנהלה אוהד מרחב ומאחל לו בהצלחה". עוד נמסר מעיריית חדרה; "במשך שנתיים וחצי היה מר מרחב שותף פעיל לקבלת ההחלטות בהנהלת העיר ובמועצה ובכולן הצביע בעד מדיניות ראש העיר צביקה גנדלמן.

באשר לשירות הציבור כפי שציין מרחב בהודעתו, כידוע הוא החזיק בתיק הצעירים מתחילת הקדנציה והוא מוזמן להציג את הישגיו בתיק זה. בנוסף החזיק מר מרחב בתיק הספורט ההישגי מזה כשנה וגם כאן הוא מוזמן להציג את הישגיו האישיים בתחום זה.

באשר להתעמרות בתושבים כדבריו, די לציין שבתקופה בה מכהן גנדלמן כראש העיר, זכו תושבי חדרה בחנייה חינם והעיר בתנופת פיתוח אדירה". עד כאן תגובת עיריית חדרה.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים