פורום כאן נעים

פגישת ראש הממשלה עם המאבטח ששב מירדן

נתניהו: "שמחתי לפגוש הבוקר את השגרירה עינת ואת המאבטח זיו. הם מייצגים את מדינת ישראל - ומדינת ישראל לא שוכחת את זה אפילו לרגע אחד".

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017 | איפור קיץ.

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף אריה

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף הלביאה

ילד מיוחד, וסוס מיוחד | חובה לצפות

כשהגעתי הביתה וצפיתי בסרטון הבנתי את העוצמה של אותו רגע של בני ארז הלוקה ב'תסמונת ויליאמס' והסוס הרגיש.

מפעל הפיס

צהל איתם – ולמענם

צהל איתם - ולמענם | כך נראה ההאקתון הצה"לי שמפתח פתרונות לקשיים של ילדים אוטיסטים. עוד טכנולוגיות שפותחו בפרויקט המיוחד, עכשיו באתר צה"ל: http://bit.ly/2vsq4w7

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות | רפואה

שבץ מוחי: טובי המומחים בעולם בכנס Atnt-Meeting

בישראל, ישנו מספר מצומצם של רופאים בעלי קישורים לטיפול בשבץ מוחי, הנגרם כתוצאה מ-קריש דם במוח ◄ בכנס Atnt Meeting בעיר תל אביב בנושא השבץ, שנועד להרחיב את החשיפה של רופאים ואנשי מקצוע בתחום לטיפול ב’שבץ מוחי’ יוצגו פתרונות וחדשנות בתחום הטיפול בשבץ מוחי.
שבץ מוחי: טובי המומחים בארץ ובעולם בכנס Atnt-Meeting בעיר תל אביב בנושא השבץ
שבץ מוחי: טובי המומחים בארץ ובעולם בכנס Atnt-Meeting בעיר תל אביב בנושא השבץ

לאור הפרסומים, לאחרונה, כי קיים מחסור גדול במומחים ורופאים בתחום הטיפול ב’שבץ מוחי’ (Stroke או; Cerebro Vascular Accident) בישראל, יתקיים מחר ב’מרכז פרס לשלום’ יום שני, 2 במאי 2016, בין השעות; 8:30 – 16:00, כנס של Atnt Meeting, אשר נועד להרחיב את החשיפה של רופאים ואנשי מקצוע בתחום לטיפול בשבץ מוחי בהשתתפות טובי המומחים בארץ ובעולם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

לראשונה בישראל, ייערך כנס בנושא פתרונות נוירולוגיים טיפוליים מתקדמים, עם דגש על תחום השבץ המוחי. הכנס Atnt Meeting, ייערך ב’מרכז פרס לשלום’ ב-2 במאי 2016 בארגונם של מומחים בינלאומיים בתחום, בהם; פרופ’ רונית אגיד, ד"ר יעקב אמסלם מבית החולים רמב"ם, פרופ’ נתן בורשטיין מבית החולים איכילוב ועוד.

שבץ מוחי (CVA), תהליך מהיר בו יש אובדן פונקציות תפקודיות במוח כתוצאה מהפרעה באספקת הדם אל המוח.

שבץ, יכול להיגרם כתוצאה מחוסר אספקת דם ("שבץ איסכמי") הנובע מחסימה בזרימת הדם כתוצאה מ-קריש דם או מ-תסחיף, או כתוצאה מדימום ("שבץ הֶמורַגי").

השבץ, הנחשב אירוע חירום רפואי, הינו אחד מגורמי התמותה המובילים בעולם כאשר כ-87% ממקרי השבץ בעולם, נגרמים כתוצאה מחסימה של העורק על ידי קריש דם.

כאמור, לאחרונה, פורסם, כי בישראל, ישנו מספר מצומצם של רופאים בעלי קישורים לטיפול בשבץ הנגרם כתוצאה מ-קריש דם במוח. בכוונת מארגני הכנס, לספק מידע נוסף ולפתוח את התחום לרופאים ומטפלים נוספים בישראל.

ב’כנס Atnt Meeting’, יחלקו את ניסיונם, רופאים ומומחים מכל העולם, יציגו מקרים מסובכים שנעשו לאחרונה ויציגו טכנולוגיות חדשות המיועדות לטיפול בשבץ מוחי.

במסגרת הכנס, יערך פאנל חדשנות לחברות ישראליות הפועלות בתחום ומפתחות מוצרים ייחודיים ופתרונות לטיפול יעיל ומהיר במקרים של ’שבץ’.

אביב לוטן, ממארגני הכנס ומנכ"ל חברת אמניס העוסקת בתחום, ציין, כי; "מדובר ביוזמה שנולדה מהצורך הבוער ביותר במומחים היודעים ומוסמכים לטפל במקרים של שבץ מוחי.

מטרת הכנס היא להרחיב את הידע של רופאים בתחום, להציג מקרים קשים שהסתיימו בהצלחה בארץ ובעולם ולהציג את החידושים האחרונים בתחום".

█ אל אתר כנס Atnt-Meeting

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים