ביקור נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ בישראל

לקראת הגעת הנשיא דונלד טראמפ לישראל

פורום כאן נעים

מבצע "מגן כחול" לרגל ביקור נשיא ארצות הברית

מבצע "מגן כחול" יוצא לדרך לרגל ביקור נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ בישראל

הפועל תל אביב נגד הפועל אשקלון 6.5.2017 | 0:0

הפועל תל אביב נגד הפועל אשקלון 6.5.2017 | 0:0

קסם הגולן – רמת הגולן

אבי בהרי, צילם וערך סרטון טבע פסטורלי המתעד את נופיה הפראיים של רמת הגולן.

למבוגרים: על חיתול ויאגרה וחתול…

זקן מבקש חיתולים למבוגרים וויאגרה | שחקנים: ורד פלדמן אלברט כהן.

מרואן ברגותי – נתפס בפעם השניה עם המכנסים למטה

מרואן ברגותי - נתפס פעם אחת על ידי כוחות הביטחון בתחתוניו ובפעם השנייה, שובת רעב וטורטית במלתעותיו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מסחר | תעשייה

מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, מברך על עסקת (Fosun-Ahava) פוסון-אהבה

מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, מר עמית לנג; "אנו מאמינים, כי עסקה זו תאפשר ל"חברת אהבה" להרחיב את פעילותה הבינלאומית ולחדור לשווקים חדשים וכך, להעמיק את פעילותה גם בישראל. אנו עדים למגמה הולכת וגדלה של השקעות סיניות בישראל מתוך הכרה בפוטנציאל העסקי שיש לישראל להציע".
מנכ
מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, מברך על עסקת (Fosun-Ahava) פוסון-אהבה

מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, מר עמית לנג, ברך על ’עסקת פוסון-אהבה’ (Fosun-Ahava) הסכם רכישת השליטה של "חברת אהבה" על ידי ’קבוצת פוסון’ הסינית שנחתם היום (ראשון, ב’ בניסן התשע"ו). פוסון (בסינית; 复星国际有限公司, באנגלית; FosunInternational Ltd, רכשה מידי ’חברת גאון החזקות’ 16% מ’חברת אהבה’ תמורת 290 מיליון ₪.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

קבוצת פוסון (בסינית: 复星国际有限公司, באנגלית: Fosun International Ltd, נסחרת ב-בורסת הונג-קונג; FOSUY) היא תאגיד השקעות סיני שנוסד ב-1992 בשנגחאי, בה נמצאים משרדיה הראשיים. קבוצת פוסון הפכה לתאגיד והנפיקה בבורסת בהונג-קונג ב-2007 חברת אם מאגדת בשם; "Fosun International" עם הסימול 0656:HK.

מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, מר עמית לנג, שנשא דברים במעמד החתימה, בירך על העסקה והזמין את קבוצת פוסון, להרחיב את השקעותיה בישראל; "אנו מאמינים, כי עסקה זו תאפשר ל"חברת אהבה" להרחיב את פעילותה הבינלאומית ולחדור לשווקים חדשים וכך, להעמיק את פעילותה גם בישראל.

אנו עדים למגמה הולכת וגדלה של השקעות סיניות בישראל מתוך הכרה בפוטנציאל העסקי שיש לישראל להציע", ציין מר לנג.

לפני טקס החתימה נפגש מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה מר לנג עם סגן יו"ר ומנכ"ל קבוצת פוסון, מר ליאנג סינג’ון. השניים, דנו באפשרויות השקעה נוספות של פוסון במדינת ישראל.

פגישה זו, התקיימה כשלושה חודשים לאחר שמר לנג נפגש עם יו"ר קבוצת פוסון (Fosun International Ltd), מר גאו גואנגצ’אנג (Guo Guangchang) המכונה וורן באפט הסיני, בכנס ההשקעות שארגן משרד הכלכלה והתעשייה בבייג’ינג.

עסקת אהבה, מצטרפת להשקעה קודמת של קבוצת פוסון בישראל. בשנת 2013, רכשה פוסון את חברת המכשור הרפואי אלמה לייזרס, תמורת 240 מיליון דולר.

שנת 2015, רשמה שיא של השקעות סיניות בישראל, המוערכות בשווי כולל של מעל ל-500 מיליון דולר.

משרד הכלכלה והתעשייה מפעיל היום חמש נספחויות מסחריות ב-סין, הפעולות לסייע לחברות ישראליות לחדור אל ’השוק הסיני’, לייצר שותפויות עסקיות ולמשוך השקעות סיניות לישראל. בקיץ הקרוב, צפויה להיפתח הנספחות השישית ב-צ’נגדו שבמערב סין.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים