ביקור נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ בישראל

לקראת הגעת הנשיא דונלד טראמפ לישראל

פורום כאן נעים

מבצע "מגן כחול" לרגל ביקור נשיא ארצות הברית

מבצע "מגן כחול" יוצא לדרך לרגל ביקור נשיא ארצות הברית מר דונלד טראמפ בישראל

הפועל תל אביב נגד הפועל אשקלון 6.5.2017 | 0:0

הפועל תל אביב נגד הפועל אשקלון 6.5.2017 | 0:0

קסם הגולן – רמת הגולן

אבי בהרי, צילם וערך סרטון טבע פסטורלי המתעד את נופיה הפראיים של רמת הגולן.

למבוגרים: על חיתול ויאגרה וחתול…

זקן מבקש חיתולים למבוגרים וויאגרה | שחקנים: ורד פלדמן אלברט כהן.

מרואן ברגותי – נתפס בפעם השניה עם המכנסים למטה

מרואן ברגותי - נתפס פעם אחת על ידי כוחות הביטחון בתחתוניו ובפעם השנייה, שובת רעב וטורטית במלתעותיו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

חדרה | פוליטיקה

’חדרה ביתנו’ חוגגת, רומן גישר, מונה לתפקיד סגן ראש העיר חדרה

סגנות ראש העיר למר רומן גישר, תהייה בשכר בכך, למעשה, מילא ראש העירייה מר גנדלמן את התחייבותו בהסכמים הקואליציוניים עם רשימת "חדרה ביתנו" ◄ מר גישר, כיהן בעבר בעקבות הבחירות לרשות המקומית בחדרה בשנת 1998, כסגן ראש העיר. רשימת ’חדרה ביתנו’.
’חדרה ביתנו’ חוגגת, רומן גישר, מונה לתפקיד סגן ראש העיר חדרה
’חדרה ביתנו’ חוגגת, רומן גישר, מונה לתפקיד סגן ראש העיר חדרה

ראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן, הודיע הבוקר (יום שלישי, כ"א באדר א’ התשע"ו), כי החליט להביא לאישור מועצת העיר את מינויו של מר רומן גישר לתפקיד סגן ראש העיר חדרה. בכך, למעשה, מילא ראש העירייה מר גנדלמן את התחייבותו בהסכמים הקואליציוניים עם "חדרה ביתנו" לפיהם ברגע שיתאפשר תקבל הסיעה את תפקיד סגן ראש העיר בשכר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ייאמר מיד, האמונה ביכולותיך והעקשנות משתלמת; מר גישר, כיהן בעבר בעקבות הבחירות לרשות המקומית בחדרה בשנת 1998, כסגן ראש העיר. רשימת ’חדרה ביתנו’.

בראשות המועמד רומן גישר, חתמה רשימת ’חדרה ביתנו’ בהשראת המנהיג אביגדור (איווט) ליברמן יו"ר ומייסד מפלגת "ישראל ביתנו" וחבר הכנסת מטעמה שכיהן כשר בממשלות ישראל.

בבחירות לרשויות המקומיות בשנת 2013 על הסכם תמיכה במועמד ’הליכוד’ מר חיים אביטן ולאחר הבחירות בהן זכה צביקה גנדלמן מרשימת "יש עתיד", ניסה ראש העיר החדש-הנכנס למנות את מר גישר לסגן ראש העירייה, אך בעקבות החלטת משרד הפנים שלא לאשר את מינויו של גישר לתפקיד סגן ראש העירייה, הוחלט להעניק לו את התואר משנה לראש העירייה – ללא שכר.

אין זה מן הנמנע, כי ההתקרבות של חבר הכנסת יאיר לפיד, מייסד ויושב-ראש מפלגת "יש עתיד" שכיהן כשר האוצר בממשלת ישראל ולבין אביגדור (איווט) ליברמן יו"ר מפלגת "ישראל ביתנו" תרמה וזירזה את המהלך הפוליטי.

בסבלנות ותוך כדי פעילות פוליטית שהגיעה עד לחלונות הגבוהים נסללה הדרך למינוי רומן גישר לתפקיד סגן ראש העיר בשכר. עם אישור מועצת עיריית חדרה, שתתכנס בימים אלה, יהפוך רשמית ראש רשימת ’חדרה ביתנו’ מר גישר, לסגן ראש העיר חדרה בשכר מלא ולא רק בתואר של כבוד.

הרחוב הרוסי, מעוזו של גישר לא הסתיר היום את סיפוקו מן המינוי של נציגם ברשימת ’חדרה ביתנו’, רשימה אשר זכתה רק בשני מנדטים; מר גישר והגב’ אלה גולדשטיין, חרתה על דגלה בבחירות האחרונות לרשות המקומית ולראשות המקומית בנובמבר 2013, כי מטרתה האסטרטגית היא לשנות את סדרי העדיפויות , כשבראשן; איכות החיים של תושבי חדרה ושיפור פני העיר.

מרבית פעילותה של הרשימה שרובה נתמכה מעולי חבר העמים, ממוקדים בתחומי הרווחה, קליטת עליה, תכנון ובניה וכן, תרבות וחינוך. ההישגים המשמעותיים ביותר של הרשימה עד עתה הנם בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, בתחום הרווחה, תרבות הפנאי ופיתוח העיר.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים