ערוץ הכנסת | עובדים בכנסת, יוצאים לפגרה

ערוץ הכנסת - עובדים בכנסת, 23.3.17, מתוך שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ריו בהופעה

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ליאון מארי ניקולס ריו לפני פחות מחודש עם נעימות לשנת הלילה ואחר הצהרים.

ישראל נגד ספרד 4:1 תקציר השערים

נבחרת ישראל נגד נבחרת ספרד 4:1 תקציר השערים. למי שרוצה להתעצבן.

הגרלת הלוטו מפעל הפיס

הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי

העיתונאי אמנון לוי בתחקיר מזעזע מפחיד ומאיים על הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי.

השף ארז קומורובסקי: חלה חמימה ומפנקת לשבת

השף ארז קומורובסקי ילמד אתכם להכין חלה חמימה ומפנקת שתאיר לכם את השבת.

פורום גינון אורגני ואקולוגי כאן נעים

דין דין, מבצעת את השיר: "אם תלך"

ג'אם סשן באולפן גל"צ, יוני 2006. דין דין, מבצעת את השיר שהביא אותה לתודעה: "אם תלך". מילים ולחן: עידן רייכל. מתוך התכנית "מוזיקה היום".

אינטרנט

אירוע הסייבר הגדול בעולם RSA, כ-40 חברות מארץ בביתן ישראל

בשנת 2015, יצאה ישראל טכנולוגיות סייבר בהיקף של כ- 3.5 מיליארד דולר היקף ההשקעות בתעשייה הסתכם בכחצי מיליארד דולר ◄ ליאור קוניצקי, משנה למנכ"ל מכון היצוא; "בשנים האחרונות, הפכה ישראל, להיות מעצמת סייבר, מיטב הפתרונות והטכנולוגיות מגיעות מישראל לרחבי העולם ומסייעות לחברות בין לאומיות ולגופים ממשלתיים להגן על המידע הנמצא ברשת. ככל שתחום ה-IOT, מתפתח וצובר תאוצה גדלים הצרכים והביקושים לטכנולוגיות הסייבר.
אירוע הסייבר הגדול בעולם RSA, כ-40 חברות ישראליות בביתן הלאומי של ישראל
אירוע הסייבר הגדול בעולם RSA, כ-40 חברות מארץ בביתן ישראל | ליאור קוניצקי, משנה למנכ"ל מכון היצוא

מכון היצוא, מינהל סחר חוץ במשרד התעשייה והכלכלה, ו’מטה הסייבר הלאומי’ מקימים השנה בתערוכה ביתן לאומי, במסגרת אירוע הסייבר הגדול והחשוב בעולם RSA Conference 2016, נפתח היום (יום שני, כ באדר א’ התשע"ו) בעיר סאן פרנסיסקו שבארה"ב. האירוע, מושך אליו כ-25,000 מבקרים וכ-9000 מציגים החושפים את טכנולוגיות הסייבר החדשניות ביותר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בביתן הלאומי של ישראל, ישתתפו כ-406 חברות ישראליות, שזוהי עליה של כ-40% במספר החברות המשתתפות באירוע הסייבר הגדול בעולם RSA, לעומת השנה שעברה.

ליטל פרנקל – פורת, סגנית דוברת מכון היצוא מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; החברות יקיימו פגישות עסקיות בביתן הלאומי ויציגו מגוון טכנולוגיות פורצות דרך, ביניהן; זיהוי האדם הגולש באתר על פי דפוסי הגלישה, טכנולוגיה הלומדת לזהות התקפות ומזהה אותן גם אם לא ראתה אותן מעולם, זיהוי ההתקפות בזמן אמת וחסימתן, טכנולוגיות להגנת המידע בענן, איתור נקודות החולשה בעת כתיבת הקוד של התוכנה ועוד.

לצד התערוכה, יתקיים אירוע מפגשים עסקיים במסגרתו מתואמות לחברות הישראליות פגישות עם מקבלי החלטות מתאגידים גדולים, אינטגרטורים ומובילים בתעשייה העולמית".

לדברי מר ליאור קוניצקי, משנה למנכ"ל מכון היצוא; "בשנים האחרונות, הפכה ישראל, להיות מעצמת סייבר, מיטב הפתרונות והטכנולוגיות מגיעות מישראל לרחבי העולם ומסייעות לחברות בין לאומיות ולגופים ממשלתיים להגן על המידע הנמצא ברשת. ככל שתחום ה-IOT, מתפתח וצובר תאוצה גדלים הצרכים והביקושים ל’טכנולוגיות הסייבר’.

הביתן הלאומי משקף השנה התפתחות זו במספר החברות אשר גדל מ-26 לכדי 40 חברות, המציגות פיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך עבור מגוון תחומים ביניהם; מוסדות פיננסים, חברות תקשורת וסלולר, ארגוני אכיפת חוק, תאגידי טלוויזיה וקולנוע, רשתות קמעונאיות ועוד. אני מאמין, כי ההשתתפות בתערוכה זו תסייע להן בקידום עסקיהם ובכניסה לשווקים חדשים". סיכם מר קוניצקי, משנה למנכ"ל מכון היצוא.

לדברי מר עופר פורר, מנהל מחלקת אמריקה במינהל סחר חוץ ב-משרד הכלכלה והתעשייה; "תחום הסייבר הוא ה"בון טון" של עולם הטכנולוגיה בימינו, וארה"ב בכלל ועמק הסיליקון בפרט משמשים כמוקד התעשייה, בהינתן המגוון העצום של חברות היי-טק ומטות התאגידים המובילים בעולם, כגון; אפל, גוגל, וולס פארגו ועוד שממוקמים שם.

כלל הנספחויות המסחריות של משרד הכלכלה והתעשייה בארה"ב פועלות לקידום פגישות פגישות איכותיות עבור החברות הישראליות המגיעות ל’תערוכת RSA’, כמו גם נספחויות נבחרות של משרד הכלכלה והתעשייה באירופה ואסיה.

התערוכה, אשר משמשת כמוקד לכל הגורמים העוסקים ב’סייבר-ביטחון’ בשלל התעשיות, משמשת כמקום מפגש לחברות והביתן הלאומי של מדינת ישראל, אשר נחשבת למובילה בתחום זה, משמש כמקור משיכה לגורמים מחו"ל.

יצוין, כי מכון היצוא, מינהל סחר חוץ ו-מטה הסייבר הלאומי, הודיעו לאחרונה על הקמת יחידת סייבר משותפת. היחידה, תעניק סל רחב של כלים ושירותים אשר יסייעו לחברות הישראליות להשתלב בשוק העולמי ולממש את הפוטנציאל העסקי הנרחב הטמון בו.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים