פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
כאן חדרה

חדרה, צוהלת ושמחה לקראת השבת ההיסטורית עם מרן הראשון לציון בעיר

מרן הגאון הגדול רבי יצחק יוסף שליט”א הראשון לציון, הרב הראשי לישראל, נשיא בית הדין הגדול ובנו של מאור הגולה מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק”ל, שישהה בשבת הבאה “פרשת משפטים” בעיר חדרה יחנוך לראשונה את העירוב החדש בעיר ◄ כל הפרטים על מיקומי וזמני התפילות – השבת ההיסטורית עם מרן הראשון לציון בעיר חדרה.
חדרה, צוהלת ושמחה לקראת השבת ההיסטורית עם מרן הראשון לציון בעיר
חדרה, צוהלת ושמחה לקראת השבת ההיסטורית עם מרן הראשון לציון בעיר

נמשכות במלוא המרץ, הכנות קדחתניות אי”ה לבואו של מרן: בואו ההיסטורי לשבת בעיר חדרה של מרן הראשון לציון, הרב הראשי לישראל ונשיא בתי הדין הרבניים הגאון הגדול רבי יצחק יוסף שליט”א, בנו וממשיך דרכו של מרן מאור ישראל רבינו עובדיה יוסף זצוק”ל, שישהה בשבת הבאה “שבת משפטים” בתאריך כ”ו – כ”ז בשבט תשע”ו, 5-6.2.16 בעיר חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בראשות הועדה המכינה העובדת בימים אלו על ארגון השבת עומדים; יו”ר סניף תנועת ש”ס והמשנה לראש העיר חדרה מר בועז ביטון, חבר הנהלת העיר מר ניסים אביטן, מנהל המחלקה לתרבות וקהילה רבי ניסים לוי, מנהל “מורשת ישראל” הרב שמעון גבאי, מנכ”ל מוסדות ’אור יוסף’ מר עמנואל ביטון, סמנכ”ל המוסדות מר משה אלמליח, ועוד עסקנים וראשי הציבור תחת הכוונתו של הרה”ג ישראל מאיר ביטון שליט”א רבה של צפון חדרה וראש בית המדרש “אדרת אליהו”.

לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “נמסר, כי עם כניסתו של מרן לעיר חדרה, מתוכננת קבלת פנים המונית ע”י עשרות ילדי העיר, שיקבלו את מרן בשלטים ובדגלים ובשירת מקהלה. אופנועים, ילוו את מרן בכניסתו לעיר והמונים מתושביה, יברכו את הברכה הנדירה; “ברוך שחלק מחכמתו לבשר ודם”. קבלת פנים תתקיים אי”ה ברחבת ישיבת “רב פעלים” (בראשות הרה”ג ליאור כחלון שליט”א) רחוב הרצל 113, חדרה.

לאחר מכן בקרבת מקום צמוד לגשר ב-שכונת נחליאל, יחנוך לראשונה מרן שליט”א, את ’העירוב’ החדש של חדרה. לדברי גורמים בתנועת ש”ס, בשבת הבאה, יושלם העירוב החדש כמעט באופן סופי מלבד שתי שכונות והן; חפציבה ו-נווה חיים.

ביום שישי, בשעה 16:45, תתקיים תפילת מנחה בבית הכנסת “משכן דוד” בראשות רבי ניסים דנגור ברחוב ששת הימים סמטת יהודית, חדרה. לאחר מכן, בשעה 17:00, תתקיים קבלת שבת וערבית של שבת בבית הכנסת המרכזי “שיח מיכאל” רחוב ששת הימים סמטת יהודית, חדרה. במעמד; המרא דאתרא הגאון רבי שמעון ביטון שליט”א וראש העיר מר צביקה גנדלמן.

בליל שבת בשעה 20:30, יתקיים “עונג שבת” ושירת הבקשות באולם שע”י בית הכנסת “עץ חיים” רחוב בן צבי 2, שיכון עובדים, חדרה, בהשתתפותם של חזנים ופייטנים נכבדים.

שבת בבוקר בשעה 7:15, תתקיים תפילת שחרית מוסף וקידושא רבה בבית הכנסת “כתר תורה” רחוב פיינברג פינת משה תשבי שכונת ברנדייס, חדרה.

בשבת בצהריים בשעה 14:00 תתקיים קבלת פנים מרכזית ע”י ילדי העיר חדרה בבית הכנסת הספרדי המרכזי “רמב”ם” (ע”ש מאיר בן שמעון) רחוב אחד העם 13, חדרה.

תפילת מנחה של שבת, תתחיל בשעה 14:00 ולאחר דברי רבני העיר תתקיים דרשתו המרכזית של מרן שליט”א במעמד ישתתפו; מורנו הגאון רבי שמעון ביטון שליט”א הרב הראשי של חדרה, מורנו הגאון רבי דוד ורנר שליט”א הרב הראשי של חדרה, הרה”ג ישראל מאיר ביטון שליט”א רבה של צפון חדרה וראש בימ”ד “אדרת אליהו” רבנים, ראשי ישיבות, ראשי כוללים וראשי הקהילות סגני ראש העיר וחברי הנהלת העיר.

בשבת בשעה 17:00, תתקיים סעודה שלישית עם רבני הקהילות בחדרה ולאחר מכן, תפילת ערבית והבדלה. עם צאת השבת יחזור לירושלים למסור את השיעור השבועי בבית הכנסת היזדים. (יתכנו שינויים בלו”ז נא לעקוב אחר הפרסומים).

שהותו של מרן בשבת בעיר חדרה, מעוררת הדים רבים שכן מדובר באירוע היסטורי שלא היה כדוגמתו בעיר חדרה. מרן, ישבות יחד עם בני משפחתו בביתו של רבה של צפון חדרה הרה”ג ישראל מאיר ביטון. גם מורנו המרא דאתרא הגאון רבי שמעון ביטון שליט”א רבה ואב”ד חדרה וראש הישיבה ישבות בשבת במרכז העיר.

ברחבי העיר, נתלו מודעות עליהם נכתב בין היתר; היסטוריה בחדרה. צדיק בא לעיר. מרן הראשון לציון בשבת בחדרה; “ברוך הבא בשם ה’, תושבי חדרה מקדמים בברכה ובשמחה רבה את מורינו ורבינו הגאון הגדול מרן הראשון לציון רבי יצחק יוסף שליט”א. גדול יהיה המעמד לכבודה של תורה”.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים