ערוץ הכנסת | עובדים בכנסת, יוצאים לפגרה

ערוץ הכנסת - עובדים בכנסת, 23.3.17, מתוך שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ריו בהופעה

הכנר, מנצח ומלחין הולנדי אנדרה ליאון מארי ניקולס ריו לפני פחות מחודש עם נעימות לשנת הלילה ואחר הצהרים.

ישראל נגד ספרד 4:1 תקציר השערים

נבחרת ישראל נגד נבחרת ספרד 4:1 תקציר השערים. למי שרוצה להתעצבן.

הגרלת הלוטו מפעל הפיס

הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי

העיתונאי אמנון לוי בתחקיר מזעזע מפחיד ומאיים על הפנים האמיתיות של עולם המין במגזר החרדי.

השף ארז קומורובסקי: חלה חמימה ומפנקת לשבת

השף ארז קומורובסקי ילמד אתכם להכין חלה חמימה ומפנקת שתאיר לכם את השבת.

פורום גינון אורגני ואקולוגי כאן נעים

דין דין, מבצעת את השיר: "אם תלך"

ג'אם סשן באולפן גל"צ, יוני 2006. דין דין, מבצעת את השיר שהביא אותה לתודעה: "אם תלך". מילים ולחן: עידן רייכל. מתוך התכנית "מוזיקה היום".

רוני אלוני סדובניק

רוני אלוני סדובניק: די לאיומים על מתלוננות אנו כבר לא מפחדות

הדס שטייף, חשפה במהלך השנים מספר פרשיות שחיתות במשטרת ישראל ובשירות בתי הסוהר היא עיתונאית מסוג מיוחד. לא פלא שהפכה לכתובת למאות נשים החוששות להגיש תלונה למשטרה על עבירות מין והטרדות מיניות. העיתונאית הדס, היא ’כיפת ברזל של כולנו’.
רוני אלוני סדובניק: די לאיומים על מתלוננות, אנחנו כבר לא מפחדות וממש לא לבד
רוני אלוני סדובניק: די לאיומים על מתלוננות, אנחנו כבר לא מפחדות וממש לא לבד

שדרנית הרדיו הכתבת לענייני משטרה בגלי צה"ל, העיתונאית הדס שטייף, חשפה אתמול (ה’) תלונות נוספות של נשים נגד שר הפנים סילבן שלום. על פי שטייף, שתי הנשים אינן מכירות זו את זו, ושתיהן התלוננו על הטרדה מינית, לכאורה, מצד שלום בלשכתו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מתלוננת אחת, טוענת, כי הדבר אירע לפני 4 שנים, ואילו השנייה טוענת, כי ההטרדה הייתה לפני 6 שנים. לדברי העיתונאית שטייף, לפחות אחת המתלוננות עלולה להגיש תלונה במשטרה היום או מחר.

הדס שטייף, חשפה במהלך השנים מספר פרשיות שחיתות במשטרת ישראל ובשירות בתי הסוהר היא עיתונאית מסוג מיוחד. לא פלא שהפכה לכתובת למאות נשים החוששות להגיש תלונה למשטרה על עבירות מין והטרדות מיניות. העיתונאית הדס, היא ’כיפת ברזל של כולנו’.

היא מלווה אותן, מרגיעה אותן, אוספת אותן, מייעצת ויודעת לנווט את ספינתן בעין הסערה, ישר אל חוף מבטחים.

הדס, ספגה לא מעט חיצי רעל אך לא הרכינה ראש מעולם מול הספקנים… היא תמיד אומרת; סבלנווות!

הדס שטייף, היא ממקימות ’תא העיתונאיות’, ששם לעצמו מטרה לשבור שתיקה בקרב העיתונאיות אשר במשך שנים חוות לא פעם על בשרן הטרדות מיניות ולא נעים להן לפוצץ את זה.

’תא העיתונאיות’, חשף בין השאר את "פרשת העיתונאי עמנואל רוזן", ותמך בכל יתר המתלוננות בפרשות הקשות החדשות.

מה שהיה הוא לא מה שיהיה – זה המסר שמעביר תא העיתונאיות, שעיתון "גלובס", כינה ברוב חוצפתו; "תא טרור". אז בואו נדבר על זה רגע – טרור של מי נגד מי?

ולכל המתלוננות החוששות, מתלבטות. זכרו, שאתן לא לבד ומי שיעז לאיים עליכן או להפריע לתלונתכן, ומי שיחשוף זהותכן או יבצע חקירה בלתי סבירה – ייענש!

לא אלמנה ישראלה. Enough is enough ("אינף איז אינף").

________

* הכותבת היא עורכת דין רוני אלוני סדובניק, הכוהנת הגדולה והלוחמת הידועה של הפרת זכויות נשים והמאבק ב-סחר בנשים, מייצגת כעורכת דין נפגעות גילוי עריות ותקיפה מינית שארעה בילדות, ותובענות ייצוגיות או קבוצתיות בנושאי צרכנות נשים או הפרת זכויות נשים בלבד, מעבר לכך עו"ד רוני אלוני-סדובניק, משרישה תחום משפטי חדש, בנוסחה; ’עבירות מין שוות למעשי טרור’; ’אונס שווה לפיגוע’ ועל כך צריך הפוגע לא רק צריך לשלם בהיבט הפלילי אלא גם בכיסו.

העיתונאית הדס שטייף, גלי צה"ל | צילום: מתוך הפייסבוק | עיבוד: שולי סונגו ©

עו"ד אלוני סדובניק, כיהנה כיו"ר המטה למאבק בסחר בנשים, היא משמשת גם עיתונאית – פובליציסטית באתרי החדשות המובילים ובעיתון "ישראל היום". היא בעלת ניסיון רב בלובינג בכנסת, מתמחה ביחסי ציבור ומיצוב תודעה ציבורית של ארגוני זכויות אדם וסביבה.

במהלך שנותיה, ייסדה עו"ד אלוני-סדובניק את ממ"י – המרכז המשפטי לילדים ולנוער, כיהנה 5 שנים כחברה במועצת עיריית ירושלים. היתה חברת ועדת הביקורת , מ"מ ראש העיר אהוד אולמרט לקידום ילדים ונוער, יו"ר ועדת הספורט של ירושלים, חברת ועדת הכספים, ועדת המכרזים, ועדת הקצבות, ועדת הקצאות מקרקעין, והועדה לתכנון ובניה.

במהלך השנים עסקה עו"ד רוני אלוני סדובניק בביקורת פנים על כל מערכת החינוך הקדם אקדמית בישראל, שימשה רפרנטית תקציבים של משרד החינוך במשרד הביטחון, ניהלה את מכון שחר לבגרות ופסיכומטרי במחוז ירושלים ושימשה כמנהלת אגף קשרי חוץ והפקות בבית הספר לקולנוע "קמרה אובסקורה".

אשת האשכולות עו"ד רוני אלוני סדובניק, קיבלה בוושינגטון שארה"ב בשנת 2004 את "אות שגריר לשלום עולמי" בגין פעילותה לקירוב בין אנשי דתות שונות בעיר ירושלים, וכן הוענק לה ציון לשבח "מגן הילד" מאת ראש הממשלה אריאל שרון ז"ל, בגין פעילותה למען ילדים בישראל.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים