פורום כאן נעים

פגישת ראש הממשלה עם המאבטח ששב מירדן

נתניהו: "שמחתי לפגוש הבוקר את השגרירה עינת ואת המאבטח זיו. הם מייצגים את מדינת ישראל - ומדינת ישראל לא שוכחת את זה אפילו לרגע אחד".

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד"א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017

יוסי ביטון הפקת קיץ 2017 | איפור קיץ.

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף אריה

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף הלביאה

ילד מיוחד, וסוס מיוחד | חובה לצפות

כשהגעתי הביתה וצפיתי בסרטון הבנתי את העוצמה של אותו רגע של בני ארז הלוקה ב'תסמונת ויליאמס' והסוס הרגיש.

מפעל הפיס

צהל איתם – ולמענם

צהל איתם - ולמענם | כך נראה ההאקתון הצה"לי שמפתח פתרונות לקשיים של ילדים אוטיסטים. עוד טכנולוגיות שפותחו בפרויקט המיוחד, עכשיו באתר צה"ל: http://bit.ly/2vsq4w7

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

נעים לעקוב אחרי

מגדל העמק

מגדל העמק: ראש העיר אלי ברדה, העניק תעודת הערכה לתושבת העיר אורלי גולדשטיין

הצעירה אורלי גולדשטיין, תושבת מגדל העמק, מתדלקת בתחנת דלק סונול, הבחינה בשני חשודים; "פשוט לא השתלבו בנוף" לא רציתי לקחת סיכון מיותר ומסכן חיים ומיד התקשרתי אל משטרה שפעלה מהר מאוד ולכדה 2 מחבלים צעירים ובכך מנעה אסון. ראש העיר מגדל העמק מר ברדה; "הפעולה של אורלי מנעה פיגוע והצילה חיים…".
מגדל העמק: ראש העיר אלי ברדה, העניק תעודת הערכה לתושבת העיר אורלי גולדשטיין
מגדל העמק: ראש העיר אלי ברדה, העניק תעודת הערכה לתושבת העיר אורלי גולדשטיין

מִגְדַּל הָעֵמֶק, שנוסדה בשנת 1953, היא עיר במחוז הצפון של ישראל השוכנת בשוליים הצפוניים של עמק יזרעאל, ונחשבת עיר שקטה צומחת ומתפתחת לתפארת, אינה מורגלת ברעש תקשורתי, בעל כורחה, נרעשה שלשום (ג’), כשנס אירע בה בזכות אחראית המשמרת בתחנת סונול שבעיר אורלי גולדשטיין, שהפכה בין רגע לגיבורה מקומית לאחר שערנותה הביאה ללכידת שני מחבלים, תושבי אחד הכפרים באזור. אתמול (רביעי), העניק לה ראש העיר מגדל העמק, מר אלי ברדה, בטקס קצר בלשכתו תעודת הערכה לתושבת העיר, הצעירה על גילוי ערנות ואזרחות טובה שמנעה פיגוע והצילה חיי אדם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

שני מחבלים שהגיעו אל מגדל העמק ביום שלישי, השבוע, בסמוך לשעה 16:00 אחר הצהריים במטרה לבצע פיגוע דקירה.
השניים הגיעו אל תחנת הדלק ביציאה הצפונית של מגדל העמק וביקשו לקנות סיגריות. ערנותה של אורלי גולדשטיין אחראית המשמרת מתחנת סונול שבעיר מגדל העמק, שחשדה בהם הביאה ללכידת שני מחבלים, תושבי אחד הכפרים באזור, שהגיעוכאמור, אל העיר השלווה במטרה לבצע פיגוע דקירה.

גולדשטיין, אשר חשה בסכנה, הזעיקה מיד את המשטרה שהגיעה למקום תוך דקות ספורות ובפעולה מהירה הצליחו ללכוד את שני המחבלים שבכליהם נמצאו שני סכינים איתם התכוונו לבצע את זממם.

ראש העיר מגדל העמק, מר אלי ברדה, שלא הסתיר את שביעות רצונו, שיבח את התושבת הצעירה גולדשטיין, את הפקח העירוני ואת מפקדי השיטור העירוני על ערנותם ופעולתם המהירה; "כל הכבוד לתושבת העיר, שהבחינה בחשודים ודיווחה מיד למשטרה וכן לפקח העירייה ומפקדי השיטור העירוני שבפעולה מהירה לכדו את החשודים.

הצעירה אורלי גולדשטיין תושבת מגדל העמק שמנעה פיגוע בעיר בזכות ערנותה | צילום: דוברות מגדל העמק | עיבוד: שולי סונגו ©

אין ספק, כי ערנותם ונוכחותם המוגברת של הניידות ברחבי העיר מגדל העמק, סיכלה את כוונתם לבצע פיגוע". אתמול, יממה לאחר המקרה, זימן ראש העיר מר ברדה את הצעירה גולדשטיין אל לשכתו והעניק לה תעודת הערכה על אזרחות טובה וגילוי אומץ לב.

דובר עיריית מגדל העמק מר כפיר בזק, הוסיף ומסר לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; במהלך המפגש אמרה גולדשטיין, המתדלקת בתחנת דלק בעיר; "החשודים פשוט לא השתלבו בנוף. לפני חודש אולי לא הייתי חושדת בהם אבל בתקופה כזאת הם פשוט נראו לי חשודים.

לא רציתי לקחת סיכון מיותר ומסכן חיים ומיד התקשרתי אל המשטרה שפעלה מהר מאוד. אני רוצה להוסיף ולומר, כי זה יכול לקרות בכל מקום ובכל עיר״.

ראש העיר אלי ברדה; ״חשוב שהציבורי למד מהמקרה הזה עד כמה חשוב להיות ערניים ולדווח על כל אדם או חפץ חשוד במיוחד בתקופה רגישה שכזו.

הפעולה של אורלי, מנעה פיגוע והצילה חיים, זוהי פעולה אזרחית חשובה והיא ראויה לכל הערכה. מפקד המחוז הצפוני של המשטרה ואנוכי נעניק תעודות הוקרה גם ל’פקחי השיטור העירוני’ ול’שוטרי הסיור של מגדל העמק’".

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים