פורום כאן נעים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בגני התערוכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ב'נאום גני התערוכה'.

רונאלדו, מגן דוד אדום ו’אבוט ישראל’ למען תרומות דם

הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו, תורם דם קבוע, קורא לציבור להצטרף לעידוד תרומות דם בישראל

הפצצת הכור הסורי – הסרט המלא

הסרט חושף את המותחן הדרמטי שעמד מאחורי הפצצת הכור הסורי. מי נתן את ההוראה על מה דיברו אולמרט ובוש? והיכן בילה גבי אשכנזי בזמן ההפצצה הקטלנית?

מיכאל בְּרִיזוֹן קורע את יאיר לפיד

מיכאל בְּרִיזוֹן הידוע בשם-העט ב. מיכאל והסאטיריקן והפובליציסט, קורע את יאיר לפיד לגזרים מפוצץ את הבלוף.

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת

ארץ נהדרת | הטורטלים מארחים חברים לשבת.

חמש עובדות מדעיות על פסח

5 עובדות מדעיות שלא ידעת על פסח והשלכותיו עליך.

סחלב טעים וחמים | ליהי קרויץ

סחלב טעים וחמים-tasty and warm sahcla | מטבח בקלי קלות- ליהי קרויץ - הערוץ המקורי קל ומהיר.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

שלמה ארצי עם עומר אדם | לא הפסקתי לחפש אותך

שלמה ארצי עם עומר אדם - לא הפסקתי לחפש אותך | מילים ולחן: שלמה ארצי | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

כאן חדרה

חדרה: העירייה מגבירה אבטחה במוסדות החינוך ברחבי העיר עקב המשך גל הטרור

ראש עיריית חדרה מר גנדלמן, הורה למנכ”ל העירייה מר זיגדון לרכוש אקדחי גז מדמיע ולצייד את פקחי העירייה באקדחים אלה, אשר אינם מצריכים רישיון שימוש ועדיין נחשבים ליעילים מאוד ◄ יו”ר ועד ההורים העירוני, ביקש שיותקנו לחצני מצוקה בכל גני הילדים, והתבשר, כי השבוע הושלמה התקנת האינטרקומים בגנים.
חדרה: העירייה מגבירה אבטחה במוסדות החינוך ברחבי העיר עקב המשך גל הטרור
חדרה: העירייה מגבירה אבטחה במוסדות החינוך ברחבי העיר עקב המשך גל הטרור

עיריית חדרה, דיווחה היום אחה”צ היום (יום רביעי א׳ בְּחֶשְׁוָן תשע״ו), כי בעקבות המצב הביטחוני ותחושת החשש בציבור, ביצעה מאמש מספר פעולות הבאות להגברת הביטחון במוסדות החינוך ברחבי העיר חדרה. זאת לאחר שראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן, קיים אתמול שיחות עם ועדי ההורים במוסדות החינוך ועדכן אותם על ההנחיות שניתנו לאגף השיטור והאכיפה. בנוסף, הורה מר גנדלמן למנכ”ל העירייה מר יעקב זיגדון לרכוש אקדחי גז מדמיע ולצייד את פקחי העירייה באקדחים אלה, אשר אינם מצריכים רישיון שימוש ועדיין נחשבים ליעילים מאוד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

במסגרת הפעולות להגברת הביטחון במוסדות החינוך ברחבי העיר חדרה, אישר דובר העירייה, כי; נוספו היום עוד 5 מאבטחים בגני ילדים. עוד 5 צהרונים תוגברו במאבטחים. 10 צהרונים נוספים, יתוגברו ממחר. מסיבות ביטחוניות, כמובן לא ניתן למסור מיקומם המדויק.

זאת ועוד; נוספו עוד 6 עובדי עירייה וכן 5 רכבים שהוקצו לתגבור סיורים ברחבי העיר. נופקו 8 כלי נשק לאגף אכיפה, 3 כלי נשק לעובדי עירייה ונרכשו 30 אקדחי גז פלפל לאנשי השטח.

אתמול, שלישי, סייר מנכ”ל עיריית חדרה מר יעקב זיגדון בגני הילדים ברחבי העיר, שוחח עם הגננות שהיו רגועות, ובדק את אמצעי האבטחה בזמן אמת.

בנוסף כינס זיגדון, ישיבה רבת משתתפים להערכת המצב, שכללה נציגים מטעם משטרת חדרה, השיטור העירוני, מנהל אגף ביטחון ואכיפה, הקב”ט העירוני, מנהלות אגפי החינוך והרווחה, יו”ר ועד ההורים העירוני, ובעלי תפקידים נוספים, כדי לפעול בתיאום כל הגורמים להעלאת הביטחון בעיר.

מנכ”ל העירייה, הנחה את אגף הביטחון בעיריית חדרה לגייס מאבטחים נוספים לתגבור מערך האבטחה העירוני, בעיקר ליד גני ילדים ומוסדות חינוך. כן, הורה המנכ”ל, להעמיד את צי הרכבים של העירייה לרשות אגף הביטחון והאכיפה לצורכי תגבור הסיורים בעיר ובקרבת מוסדות חינוך.

ראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן, הורה למנכ”ל העירייה יעקב זיגדון לרכוש אקדחי גז מדמיע ולצייד את פקחי העירייה באקדחים

יו”ר ועד ההורים העירוני, ביקש שיותקנו לחצני מצוקה בכל גני הילדים, והתבשר, כי השבוע הושלמה התקנת האינטרקומים בגנים.

נציגי המשטרה, וכן אנשי הביטחון והאכיפה של העירייה, המליצו במשותף לציבור החדרתי לשמור על שגרה ככל הניתן, תוך שמירה על ערנות כמובן, ולא להיגרר אחר שמועות שווא שמלבות את החרדה בחדרה.

במטרה לסייע לציבור להתמודד עם המצב שנוצר, יצא מכתב למנהלי בית הספר לעודד שיח בקרב התלמידים, וכן יצאו הנחיות מ’השירות הפסיכולוגי’ להורים על התנהגות במצבי לחץ.

בישיבה, הובהר, כי מי שאחראי על הביטחון במרחב העירוני, זו משטרת ישראל, וגם נורמות האבטחה, לפיהן פועלת העירייה נקבעות על-ידי המשטרה.

נציג המשטרה, סקר את תמונת המצב ואת הפריסה המשטרתית בשטח, וביקש להעביר לציבור מסר שלפיו התקהלויות וגילויי המחאה (הפגנות, תהלוכות וכדומה) אמנם לגיטימיים וזוכים לאישור משטרתי, אך עדיין מעסיקים את כוחות הביטחון הנדרשים לפעולות אחרות ומונעים את נוכחותם באזורים המחייבים פעילות אבטחה והרתעה מפני מפגעים.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים