יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

פורום כאן נעים

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון

איגרת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן | יום הזיכרון התשע"ז 2017

בערך – כל "על האש" נראה אותו דבר

מה יותר ישראלי מיום העצמאות? ה"על האש" שאחרי יום העצמאות ;) וגם - יש לנו מופע סטנדאפ חגיגי ומיוחד בתאטרון הבימה בערב עצמאות
פרטים וכרטיסים - bit.ly/beerech

ראש הממשלה נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני מאטיס

פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מזכיר ההגנה האמריקני ג'יימס מאטיס

מכבי תל אביב נגד הפועל ב"ש 29.4.2017 / 2:1

מכבי תל אביב נגד הפועל ב"ש 29.4.2017 | 2:1 משחק האליפות! תקציר המשחק באיכות גבוהה.

קסם הגולן – רמת הגולן

אבי בהרי, צילם וערך סרטון טבע פסטורלי המתעד את נופיה הפראיים של רמת הגולן.

מציאות נושכת | על פליטי הריאליטי

מציאות נושכת - הסרט המלא (על פליטי הריאליטי)

מפעל הפיס

ספורט ישראל

שרת התרבות והספורט, רגב: אדרוש למצות הדין עם התוקפים של אוהד הפועל תל אביב

שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב, שוחחה עם בן משפחתו של אוהד הפועל ת"א שהותקף במוצאי שבת והבהירה, כי תדרוש מרשויות אכיפת החוק ומיצוי הדין עם התוקפים ◄ "זו עליית מדרגה קיצונית, מדאיגה ובלתי נסלחת שעלינו לבלום ומיד" ◄ אמיר כבירי, הפועל ת"א; "לה פמילייה" הוא ארגון טרור…".
שרת התרבות והספורט, רגב: אדרוש למצות הדין עם התוקפים של אוהד הפועל תל אביב
שרת התרבות והספורט חברת הכנסת מירי רגב: אדרוש מרשויות אכיפת החוק את מיצוי הדין עם התוקפים של אוהד הפועל תל אביב

לאחר הבהרת המשטרה, הבוקר, כי הנסיבות לתקיפה הן עימות בין אוהדים על רקע אהדת כדורגל, שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב, שוחחה עם נציג משפחתו של הפצוע, עם יו"ר הפועל תל אביב, מר בארי בן זאב ועם הבעלים של הקבוצה מר אמיר כבירי. הטיפול במקרה המזעזע הזה, נמצא בסמכות מערכת אכיפת החוק ולפיכך השרה רגב, החליטה לפנות באופן מיידי לשר הבט"פ, למ"מ המפכ"ל ולגורמים המשפטיים בדרישה למצות את הדין עם התוקפים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

השרה רגב; "אני מגנה בכל תוקף את התקיפה המזעזעת בה נפצע אנושות אוהד הפועל תל אביב ומאחלת לו רפואה שלמה".

מעיין אדם הדוברות של שרת התרבות והספורטח"כ מירי רגב, מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי השרה אמרה, כי; "זו עליית מדרגה קיצונית, מדאיגה ובלתי נסלחת שעלינו לבלום ומיד. עלינו לעקור את העשבים השוטים מן השורש ולהענישם באופן המחמיר ביותר – לא נאפשר להתנהגות האלימה הזו להכתים מועדון אוהדים שלם ולסכן את הספורט בישראל.

בקרוב, יפורסמו ממצאי הוועדה אשר הקמתי לצמצום ו’מיגור האלימות במגרשים’, זו תופעה קשה ואנחנו נלחם בה". סיכמה השרה רגב.

◄ אמיר כבירי, הפועל ת"א; "לה פמילייה" הוא ארגון טרור

בתוך כך, הגיב בגילוי דעת הערב (יום שני כ״ב בְּתִשְׁרֵי, תשע״ו) אחד מבעלי מועדון הפועל תל אביב מר אמיר כבירי, לניסיון הרצח של אוהד הפועל תל אביב שבוצע במוצאי שבת האחרונה, הצהיר, כי; "בזמן שכל עם ישראל, חוגג בחג שמחת תורה ומשפחות וחברים ישבו לארוחת החג, אוהד של הפועל ת"א, ממשיך להילחם על חייו, כשהוא שוכב בבית החולים ומחוץ לחדרו יושבת משפחתו המודאגת וחבריו ההמומים.

מועדון הפועל תל אביב, כולו שותף להלם ולדאגה הגדולה ואנו מקווים, כי הוא ימשיך במאבקו לחיים ויתאושש במהרה. בלתי נתפס בכלל שאוהד כדורגל, הגיע למצב אנוש כשהוא בין חיים למוות בשל אהדתו לקבוצה.

עוד מעט, ייפתח עוד משחק כדורגל, משחק שלדעתנו לא היה אמור להתקיים הערב. למעשה אין ערך לאף משחק כדורגל, כל עוד ארגון כמו ’לה פמילייה’ פועל במסגרתו ובסביבתו".

אמיר כבירי, מבעלי מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, מאשים ארגון לה פמילייה הוא ארגון הפועל בשיטות ארגוני הטרור | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מר אמיר כבירי, מבעלי הפועל ת"א, האשים בגילוי הדעת שלו; "לה פמילייה" הוא ארגון הפועל בשיטות ודפוסי פעולה המוכרים לנו מארגוני טרור ובדומה לפיגועים האחרונים שאנו עדים להם בארץ. הדעת לא סובלת את האדישות והניסיון לדחוק את אירוע הטרור שאירע בדרום תל אביב במסגרתו פטיש (גרזן), ננעץ בראשו של אוהד כדורגל.

התחושה היא, כי דמם של אוהדי הפועל תל אביב, הותר, וחוסר התגובה וההתעלמות של כל הגורמים המוסמכים מהאירוע, כמוה כגיבוי לו.

מר כבירי, הוסיף ואמר, כי; "הנהלת הפועל תל אביב בראשותי, תעשה ככל שביכולתה בכדי שלא לתת לפיגוע שאירע בשבת האחרונה להישכח, ותילחם מלחמת חורמה באותו ארגון גם אם תצטרך לעשות זאת לבדה.

הפועל ת"א, הקימה צוות מיוחד הכולל משפטנים בכירים, אנשי כדורגל וחוק שמטרתו להוציא את "לה פמילייה" אל מחוץ לחוק. אנו קוראים לכל מי שאכפת לו ואוהב את הכדורגל הישראלי להצטרף למאבק ששייך לכולנו ולא רק להפועל ת"א.

אני רוצה לציין לטובה את הפעולות המהירות שביצעה משטרת ישראל וקורא לרשויות החוק והאכיפה למצות את החקירה ואת הדין עם הפושעים באשמת ניסיון לרצח. אנו מקווים, כי נבחרי הציבור, ראשי ענף הכדורגל והנהלות הקבוצות תצטרפנה למאבק החשוב הזה". סיכם מר כבירי, מבעלי מועדון הפועל ת"א.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן נעים

  כתב כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kannaim2017@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים