פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
צרכנות

סוכה, רוצה לקנות, חשבת למשל על סוכה מיד שנייה, הרווחת

מחיר ממוצע לסוכה ב’אתר יד 2’ מסתכם ב-778 שקל – עשרות אחוזים פחות ממחיר סוכה חדשה ◄ גל עופרים, סמנכ”ל השיווק של ’יד2 “; ’המחירים באתר מאפשרים למוכר להחזיר חלק מההשקעה על סוכה שרכש בעבר, והקונה מרוויח סוכה, שהייתה בשימוש מספר ימים בודדים אשתקד”.
סוכה, רוצה לקנות, חשבת למשל על סוכה מיד שנייה, הרווחת
סוכה, רוצה לקנות, חשבת למשל על סוכה מיד שנייה, הרווחת

אז זהו האמת שכותב שורות אלו הופתע לרכוש “סוכה מיד שנייה”? כן! למה לא, למה מה קרה, בעצם למה לא בצוק העיתים הכלכלי הזה, אחרי עלויות “החופש הגדול” אחרי הטיול רק ליוון ואחרי הוצאות האוכל והמתנות של ראש השנה ורגע לפני הטיולים וטונות הבשר למנגל בחול המועד סוכות – הרעיון לרכוש סוכה מ”יד שנייה” דווקא קסם לי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

השבוע, באמצעות ’משרד יחסי הציבור והתקשורת השיווקית – אורנה פרי’ התגלה לי, כי מאמש מוצאי יום הכיפורים (רביעי) בו נוהגים המהדרין לתקוע יתד ראשונה לסוכה, מיד עם תום הצום, כדי לצרף את היום הקדוש עם החג שבא אחריו – ישנן סוכות לרכישה מיד שנייה מפוארות ואשר הנמכרות באלפי שקלים בחנויות, כעת ניתן לרכוש אותן באתר “יד 2″ ברוב של מחירים הנעים בין; 500 שקל ל-800 שקל. נהדר, לא?

אז עם עוד לא קניתם סוכה? בעצם הרווחתם בגדול. בעוד הסוכות החדשות עולות אלפי שקלים ברוב המקרים, הרי ’סוכות יד שנייה’ עם ה”טאצ’” שלכם בקישוטים ועם מה שבא לכם אשר “עושות את העבודה” לא פחות טוב מהחדשות מהאריזה, מוצעות כעת במחירים שמתחילים ב-200 שקל לסוכה. כך שקיום מצוות החג, אינה מחייבת שתיקחו משכנתא קטנה לדירת ארעי למשך שבעת ימי החג.

באתר יד 2, ישנן סוכות יד שנייה מפוארות הנמכרות באלפי שקלים, אך רוב המחירים נעים בין 500 ל-800 שקל. ב’מדור סוכות המיוחד’ שפתח אתר יד 2 בחודשים אוגוסט ואוקטובר ישנן 228 מודעות לסוכה, והמחיר הממוצע שלה עומד על 778 שקלים.

מנתוני האתר, עוד עולה, כי במלך התקופה שלפני חג הסוכות, ישנם כ-70 אלף חיפושים בכל המדור. מתברר, כי סוכה, היא המוצר המבוקש ביותר באתר והוא מרכז 37% מסך החיפושים הכולל ב”מדור סוכות”.

לאחר מכן, קיים ביקוש לחיפוש “סוכת נחלים” עם 28% מהחיפושים, ולאחר מכן “בדים לסוכה” עם 13% מהחיפושים. חיפושים פופולריים נוספים במדור הם עבור; סוכת עץ, סכך, מוטות לסוכה, קישוטים ואיך לא; “ארבעת המינים”.

גל עופרים, סמנכ”ל שיווק ופרסום ב-אתר יד2, מבהירה, כי; “מחירי הסוכות ביד2, זולים בכ-30% – עד 50% בהשוואה לסוכות חדשות; כשבמקרים רבים הן מגיעות עם האביזרים הנלווים, בעוד שלרוב סוכה חדשה מגיעה ’עירומה’ ויש לרכוש סכך, בד מקיף וקישוטים.

במקרים רבים מדובר במשפחות שהגיעו למסקנה, כי הטרחה אינה מצדיקה את הקמת הסוכה, והם נוטים להתארח בסוכות אחרות, או במשפחה שהיה זה תורה לארח בשנה שעברה, וכעת אין להם מה לעשות עם הסוכה.

המחירים באתר יד 2, מאפשרים למוכר להחזיר חלק מההשקעה על סוכה, והקונה מרוויח סוכה, שהייתה למעשה רק מספר ימים בודדים בשימוש, אשתקד”. סיכמה הגב’ עופרים, מאתר יד2.

מצווה ליהודי להקים את הסוכה בעצמו או להיות שותף בהקמתה, כבר אמרנו? אז הינה הרווחתם פעמיים.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים