פורום כאן נעים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו חונך כביש 31 בערד

ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, חונכים את כביש 31 באזור ערד.

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

המורה התמוטט בשיעור – התלמיד הציל את חייו

המורה דר' "מרקוס הילסנרט" התמוטט באמצע השיעור - התלמיד מתנדב נוער מד"א "אולי רפאלי" ביצע בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של חובשת במוקד שרי קליין - כתבתו של פוראת נאסר - המהדורה המרכזית - ערוץ 2.

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

פיתות מתנפחות. מאלף עד תיו

מתכון לפיתות מתנפחות ונפתחות בקלות. בתנור ביתי רגיל. קל, פשוט, ברור ומפורט. מפי מקס מלכיאל.

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו

למי שהחמיץ ראיון מיוחד עם מר בנימין נתניהו האדם, האיש לא ראש הממשלה.

תרקוד היא אמרה לו… תרקוד

תרקוד היא אמרה לו... תרקוד. שווה אולי תלמד משהו יא גבר.

ד”ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

נעים לעקוב אחרי

מבקים כאן ישראל

A feed could not be found at http://kanisrael.co.il/?feed=rss2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
מקצוענעים

חדש בישראל: פורטל ראשון מסוגו לקידום עסקים קטנים ובינוניים – www.bturbo.co.il

היזם, יאיר כחל; אתר “הטורבו העסקי”, נולד מהרצון לספק פתרון בזמן אמת לעסקים הקטנים והבינוניים בארץ, כדי לעזור להם להתמודד עם בעיות דחופות ומפתיעות, הצצות מעת לעת כחלק מההתנהלות של עסקים קטנים ובינוניים בארץ. אני רואה בכך שליחות לסייע להציל אלפי עסקים שנמצאים בקשיים, במשברים ובסכנת סגירה מדי שנה, ולעזור להם להצליח”.
חדש בישראל: פורטל ראשון מסוגו לקידום עסקים קטנים ובינוניים - www.bturbo.co.il
“יאיר כחל, אסטרטג בכיר ובעלים של משרד יח”צ, מייסד פורטל הטורבו העסקי | צילום: יובל טבול | עיבוד: שולי סונגו”

חדש בישראל: פורטל ראשון מסוגו לקידום עסקים קטנים ובינוניים הטורבו העסקי (www.bturbo.co.il), פלטפורמה אינטראקטיבית מתקדמת, המעניקה לבעלי עסקים מידע רב וחיבור למאות יועצים במגוון תחומים: כספים, מיסוי, שיווק, מכירות, ניהול, משאבי אנוש, טכנולוגיה ונדל”ן. הטורבו העסקי הוא הפורטל הראשון מסוגו בארץ, המחבר בין 500,000 העסקים בישראל לבין מאות יועצים ומומחים במגוון תחומים, העוסקים בסוגיות עמן נאלצים בעלי העסקים להתמודד ביום יום. המטרה היא לסייע להם באותן התמודדויות ולהצעיד את העסק שלהם במעבר מהישרדות – לצמיחה ולהצלחה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, יכולים למצוא ב”טורבו העסקי” אלפי עצות, טיפים ומאמרים, הנכתבים מדי יום ע”י מאות מומחים ויועצים בתחומים שונים, כגון; כספים ומיסוי, ביטוח ופנסיה, ניהול ויזמות, טכנולוגיה, מכירות ושיווק, היבטים משפטיים ומשאבי אנוש. בנוסף, יוכלו הגולשים – בעלי העסקים ומנהליהם – להיעזר במומחים ולתקשר איתם בפנייה ישירה בכתב, בשיחת טלפון או בווידאו-צ’ט שייפתח בקרוב, ולקבל מענה לכל בעיה שמטרידה אותם.

יאיר כחל, אסטרטג בכיר ובעלים של ’משרד יח”צ יאיר כחל’ מייסד ’פורטל הטורבו העסקי’ יודע לספר, כי; “הרעיון להקמת “הטורבו העסקי”, נולד מהרצון לספק פתרון בזמן אמת לעסקים הקטנים והבינוניים בארץ, כדי לעזור להם להתמודד עם בעיות דחופות ומפתיעות, הצצות מעת לעת כחלק מההתנהלות של עסקים קטנים ובינוניים בארץ. אני רואה בכך שליחות לסייע להציל אלפי עסקים שנמצאים בקשיים, במשברים ובסכנת סגירה מדי שנה, ולעזור להם להצליח”.

מהמצב כיום, עולה, כי הנתונים כיום מספרים על המספרים את הכל, עגומים ומדאיגים; כ-80% מהעסקים בישראל, נסגרים תוך 5 שנים מיום הקמתם, בעיקר בגלל קשיי ניהול ובעיות מימון. כך למשל ב-2013, הוקמו כ-44,000 עסקים חדשים בישראל ונסגרו כ-41,000.

כחל, מדגיש ומציין, כי; “רוב בעלי העסקים, נמצאים במצב של ’כיבוי שריפות’ מתמיד ולא של פעילות מתוכננת ומסודרת. תשלום מלקוחות שלא מגיע בזמן, פריצה לעסק, עובד חולה או איום משפטי, יכולים להרוס ’עסק קטן’ – בזמן קצר. עד היום לא היה מענה למצב הזה, ולא היה מאגר מידע וייעוץ לפתרון הבעיות הבוערות של העסקים.

כך למשל, יועץ עסקי אשר מלווה עסק, לא זמין לסייע לו 24/7 ולא יודע לפתור את כל סוגי הבעיות. לכן, רק פתרון אינטרנטי המשלב מומחים מגוונים, יכול לתת מענה אמיתי לעסקים שצריכים פתרונות בזמן אמת”.

כחל ממשיך ומספר בגאווה לא מוסתרת, כי; “אני בטוח שהפורטל החדש (bturbo.co.il), מהווה בשורה משמעותית עבור ’העסקים הקטנים בישראל’. התגובות שאנחנו מקבלים לגביו, גם מבעלי עסקים וגם מהחברות הגדולות במשק – מצוינות וזה מעודד מאוד”.

בימים אלו, החלה ההשקה הרשמית של הפורטל במטרה לחשוף אותו לכמה שיותר עסקים קטנים בישראל ולהביא להם את הבשורה שאפשר לקבל סיוע ומידע חינמי ולהצליח, גם כ-עסק קטן או כ-עסק בינוני.

כחל, מוסיף וקובע, כי; “הגיעה העת לשנות את המצב העגום והקשה של ’העסקים הקטנים בישראל’, ולהעניק להם הזדמנות שווה ואמיתית לקיים את עצמם במצב של צמיחה ושגשוג ולא במצב של הישרדות.

בהמשך, אנחנו מתכוונים להציג יכולות טכנולוגיות ועולמות תוכן נוספים, כדי לתת מענה מקיף וכולל לבעלי העסקים וליזמים בישראל. הפורטל, יהווה גם מדיה שיווקית חדשנית וראשונה מסוגה עבור החברות הגדולות; בנקים, כרטיסי אשראי, תקשורת סלולרית, ביטוח, מימון, נדל”ן עסקי ועוד – מול עולם העסקים הקטנים”. אמר מר כחל, היזם של הפורטל הראשון מסוגו לקידום עסקים קטנים ובינוניים “bturbo”.

היזם, יאיר כחל

היזם מר יאיר כחל (48) בעברו עיתונאי בתקשורת הכתובה והמשודרת. בשנת 2000 ופעיל בענף התקשורת מזה 20 שנה. התפרסם ככתב וראש דסק ב’חדשות 2’ במשך 7 שנים, לפני כן, שימש כעורך ראשי של מגזין כלכלי ארצי וככתב ומפיק ברדיו.

כחל, גרוש ואב ליועד וליהיא. מעיד על עצמו כמי שאוהב להכיר אנשים יצירתיים, שנונים ומעניינים ומחשיב עצמו כ”חיית נטוורקינג” ידועה, הנע בין רציונאל לרוח ובין הומור לרצינות. מצא לדבריו את האיזון הסודי בין חיי משפחה וקריירה. הוא מכוּר לטיסות, “טוויסט” ו”מרציפן” והחלום שלו הוא בית קיט באי הוואי, מכונית למבורגיני קונטאש (Lamborghini) וטיולים במדינות אקזוטיות.

ב-15 השנים האחרונות מר יאיר כחל, בעלים של משרד יחסי ציבור וייעוץ אסטרטגי ושיווקי הנושא את שמו; “בשנים אלו ייעצתי לאלפי עסקים, גדולים וקטנים, ולמד מקרוב את הקשיים אותם הם חווים”, לדברי כחל; “רק כדי להבין שהפתרונות הניתנים כיום אינם מספיקים, ויש צורך בפתרון שנותן מענה בזמן אמת”.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים