פורום כאן נעים

הצהרות ראש הממשלה נתניהו ונשיא ארגנטינה

הצהרות ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ונשיא ארגנטינה מר מאוריסיו מאקרי לאחר פגישתם היום (שלישי).

כיצד להתנהג באירוע טביעה סרטון מד”א

כיצד להתנהג באירוע טביעה | סרטון בשפה העברית באדיבות מד"א.

שלישיית הגשש החיוור בחוף הים

הגשש החיוור בתכנית "סופסופ" בשנת 1988, מנחה גבי גזית. ערוץ 1.

אודטה שוורץ האמנתי לו | עוד גבר מתחזה

העיתונאית אודטה שוורץ, על גבר מתחזה שהייתה עמו ביחסים: האמנתי לו | הכתב חיים אתגר, ערוץ 2.

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף אריה

איך ניצחו הצמחוניים (פיל ו-תאו) את הטורף הלביאה

ילד מיוחד, וסוס מיוחד | חובה לצפות

כשהגעתי הביתה וצפיתי בסרטון הבנתי את העוצמה של אותו רגע של בני ארז הלוקה ב'תסמונת ויליאמס' והסוס הרגיש.

מפעל הפיס

צהל איתם – ולמענם

צהל איתם - ולמענם | כך נראה ההאקתון הצה"לי שמפתח פתרונות לקשיים של ילדים אוטיסטים. עוד טכנולוגיות שפותחו בפרויקט המיוחד, עכשיו באתר צה"ל: http://bit.ly/2vsq4w7

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן – קרין גורן

שום פלפל ושמן זית עם חיים כהן - קרין גורן.

נעים לעקוב אחרי

נדל"ן

נתניה: אמריקאי, רכש דירה ב’קומפלקס LAGOON’ בסכום של 8 מיליון שקל

קומפלקס LAGOON כולל 2 מגדלי מגורים מפוארים בני 34 ו-37 קומות, שבהם 320 דירות, וכן מלון הכולל 300 חדרי אירוח ◄ הדירה שנרכשה ממוקמת בקומה 26 ומשתרעת על שטח של 286 מ”ר בתוספת מרפסת ששטחה כ- 40 מ”ר ◄ נתניה נחשבת כעיר השנייה הכי מבוקשת ע”י עולים חדשים, אחרי תל אביב עם מספר כמעט דומה של 3,156 עולים. לשם השוואה; ירושלים, אשדוד, בת ים, אשקלון והעיר אילת, נמצאות אחריה.
נתניה: אמריקאי, רכש דירה ב'קומפלקס LAGOON' בסכום של 8 מיליון שקל
נתניה: אמריקאי, רכש דירה ב’קומפלקס LAGOON’ בסכום של 8 מיליון שקל

עסקה בסך של כ-8 מיליון שקל במסגרתה נרכשה דירה על ידי יהודי אמריקאי בקומפלקס LAGOON הממוקם ב’שכונת נת-600’ מצפון ל’שכונת האירוסים’, בין שדרות בן גוריון לכביש הנופי, מדובר באחד מהפרויקטים האחרונים שייבנו בסמיכות של קו ראשון לקו החוף בעיר נתניה – כך דיווחה היום (יום ראשון | כ”ז סיון התשע”ה) חברת דיזנגוף סחר, חברת אחזקה בבעלות פרטית העוסקת בנדל”ן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הדירה שנרכשה ממוקמת בקומה 26 ומשתרעת על שטח של 286 מ”ר בתוספת מרפסת ששטחה כ-40 מ”ר. נודע, כי בכוונת הרוכש, שכיום מתגורר בארצות הברית, להתגורר בדירה שנרכשו יחד עם אשתו.

קומפלקס LAGOON, כולל 2 מגדלי מגורים מפוארים בני 34 ו-37 קומות, שבהם 320 דירות, וכן מלון הכולל 300 חדרי אירוח.

משרד יח”צ הוותיק של ’ארנה פרי יחסי ציבור’, מסר באמצעות מנהלת תיקי לקוחות הגב’ מעיין שם-טוב, לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; דיירי המגדלים, ייהנו ממפרט טכני עשיר בדירות המגורים, חניון תת קרקעי, שמירה 24 שעות, חדר כושר, בריכת שחיה פרטית לכל מגדל, שבילי הליכה ועוד.

בנוסף, יוכלו הדיירים להשתמש בשירותי בית המלון, ביניהם; ספא, חדרי ישיבות, שדרת חנויות יוקרה, בתי קפה ועוד. שלב א’ של הקומפלקס, נמצא, בהליכי אכלוס מתקדמים. שלב ב’ צפוי להתאכלס בתחילת שנת 2017.

הקומפלקס הייחודי מתוכנן ע”י מיטב האדריכלים הישראליים, משרד יסקי מור סיוון מתכנן את מבני המגורים, רני זיס מתכנן את המלון, עיצוב הפנים בבנייני המגורים נעשה ע”י משרד סולומון דיזיין ובית המלון יעוצב על ידי גל נאור, מבכירות המעצבים בארץ ובעולם.

מר חנן סגל, סמנכ”ל השיווק בחברת “דיזנגוף סחר” בעלת רקורד מרשים של מגוון פרויקטים יוקרתיים ברחבי ישראל, ציין, כי; “נתניה, היא העיר המבוקשת ביותר על ידי עולים חדשים. התפתחותה של העיר ונתוניה הטבעיים הם שגרמו לכל כך הרבה תושבי חוץ להתאהב בה.

על פי נתוני משרד העלייה והקליטה לשנת 2014, עולה, כי 2,972 עולים חדשים, רכשו דירה בנתניה. נתון זה, ממקם את נתניה כעיר השנייה, הכי מבוקשת על ידי עולים חדשים, אחרי תל אביב עם מספר כמעט דומה של 3,156 עולים. לשם השוואה ירושלים, אשדוד, בת ים, אשקלון והעיר אילת, נמצאות אחריה.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

תגובות • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  הוסף תגובה

  לחצו פה להוסיף תגובה

  שינוי גודל גופנים